Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

PLANET Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 789 vørum 1 2 3 4 5 ... 14 Næsta
PLANET Rack Mount Kits in dark blue
PLANET Rack Mount Kits in dark blue
VØRUNUMMAR: RKE-10A-C
137,00 kr.
(109,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET DIN-Rail Mounting Kit Silver
PLANET DIN-Rail Mounting Kit Silver
VØRUNUMMAR: RKE-DIN-C
137,00 kr.
(109,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET WL-SMA-0.6 SMA->N Male kabel til ANT-OM8 & ANT-YG13
PLANET WL-SMA-0.6 SMA->N Male kabel til ANT-OM8 & ANT-YG13
VØRUNUMMAR: WL-SMA-0.6
Type: Antenna  -  Connector 1: SMA  -  Connector 2: N
159,00 kr.
(127,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET DIN- Rail Mounting Kit
PLANET DIN- Rail Mounting Kit
VØRUNUMMAR: RKE-DIN
Type: Rack / Accessory
162,00 kr.
(129,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET RKE-10A Rackmount kit 10" Switch
PLANET RKE-10A Rackmount kit 10" Switch
VØRUNUMMAR: RKE-10A
Product: Miscellaneous
173,00 kr.
(138,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Rack Mount Kits in dark blue
PLANET Rack Mount Kits in dark blue
VØRUNUMMAR: RKE-10B-C
182,00 kr.
(145,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET UK Power Supply for GT-802S
PLANET UK Power Supply for GT-802S
VØRUNUMMAR: 4151-005000-063
186,00 kr.
(148,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Low Profile Bracket ENW-9701
PLANET Low Profile Bracket ENW-9701
VØRUNUMMAR: 4060-000484-000
Product: Miscellaneous
193,00 kr.
(154,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 0.6 Meter N(male) to N(male)
PLANET 0.6 Meter N(male) to N(male)
VØRUNUMMAR: WL-NM-0.6
Type: Antenna  -  Connector 1: N-Type  -  Connector 2: N-Type
213,00 kr.
(170,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET UK plug for adaptor
PLANET UK plug for adaptor
VØRUNUMMAR: W125624639
216,00 kr.
(172,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 54V 0.74A switching adaptor
PLANET 54V 0.74A switching adaptor
VØRUNUMMAR: W125624638
216,00 kr.
(172,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET EU Power Supply
PLANET EU Power Supply
VØRUNUMMAR: 4151-005000-053
218,00 kr.
(174,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET RKE-10B Rackmount kit 19" Switch
PLANET RKE-10B Rackmount kit 19" Switch
VØRUNUMMAR: RKE-10B
Product: Miscellaneous
228,00 kr.
(182,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 2.4GHz 9dBI Omni Directional
PLANET 2.4GHz 9dBI Omni Directional
VØRUNUMMAR: ANT-OM9
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
234,00 kr.
(187,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 0.6 Meter N-type to N-type
PLANET 0.6 Meter N-type to N-type
VØRUNUMMAR: WL-N-0.6
238,00 kr.
(190,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 0.6Meter N-male (male pin)
PLANET 0.6Meter N-male (male pin)
VØRUNUMMAR: WL-MF-0.6
238,00 kr.
(190,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
VØRUNUMMAR: CB-M12D4MRJ-120
251,00 kr.
(200,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 1.8M USB KVM Cable w built-in
PLANET 1.8M USB KVM Cable w built-in
VØRUNUMMAR: KVM-KC1-1.8
Type: Cable  -  Hosts: 0
259,00 kr.
(207,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
VØRUNUMMAR: SW-504-PLANET-UK
262,00 kr.
(209,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 8-Pin A-Coding M12 male to
PLANET 8-Pin A-Coding M12 male to
VØRUNUMMAR: CB-M12A8MRJ-200
275,00 kr.
(220,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 3.0M USB KVM Cable w built-in
PLANET 3.0M USB KVM Cable w built-in
VØRUNUMMAR: KVM-KC1-3
Type: Cable  -  Hosts: 0
284,00 kr.
(227,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
VØRUNUMMAR: SW-504-PLANET
Product: Ethernet  -  Ports: 5  -  Speed: 100Mbps
303,00 kr.
(242,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 5.0M USB KVM Cable w built-in
PLANET 5.0M USB KVM Cable w built-in
VØRUNUMMAR: KVM-KC1-5
Type: Cable  -  Hosts: 0
313,00 kr.
(250,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 8-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
PLANET 8-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
VØRUNUMMAR: SW-804-UK
318,00 kr.
(254,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 8-Pin X-Coded M12 male to
PLANET 8-Pin X-Coded M12 male to
VØRUNUMMAR: CB-M12X8MRJ-200
324,00 kr.
(259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Net Zub Kabeltester PLANET POE-TESTER
PLANET Net Zub Kabeltester PLANET POE-TESTER
VØRUNUMMAR: POE-TESTER
Product: Miscellaneous
324,00 kr.
(259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Kabel R-SMA - N - 6 meter R-SMA Hun - N Han
PLANET Kabel R-SMA - N - 6 meter R-SMA Hun - N Han
VØRUNUMMAR: WL-SMA-6
Type: Antenna
330,00 kr.
(264,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET USB2.0 Digital TV Receiver
PLANET USB2.0 Digital TV Receiver
VØRUNUMMAR: DTR-100D
Type: TV Tuner
335,00 kr.
(268,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SW-804 SOHO Switch 8 po
PLANET SW-804 SOHO Switch 8 po
VØRUNUMMAR: SW-804
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 100Mbps
338,00 kr.
(270,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 5-P 10/ 100Mbps Fast Ethernet
PLANET 5-P 10/ 100Mbps Fast Ethernet
VØRUNUMMAR: FSD-503-UK
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET MGB-SX MiniGBIC SX Modu
PLANET MGB-SX MiniGBIC SX Modu
VØRUNUMMAR: MGB-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
346,00 kr.
(276,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 53
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM
VØRUNUMMAR: MGB-LX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
355,00 kr.
(284,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 28
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE 2 KM 1310NM LC MULTIMODE              IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE 2 KM 1310NM LC MULTIMODE IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-SX2
Product: Transceiver / GBIC / SFP
355,00 kr.
(284,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 45
 
Keyp
Les meira
PLANET Portable 11n Wireless Router
PLANET Portable 11n Wireless Router
VØRUNUMMAR: WNRT-300
Speed: 150Mbps  -  Type: Router
360,00 kr.
(288,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
VØRUNUMMAR: CB-M12D4MRJ-1000
368,00 kr.
(294,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 8-P 10/ 100Mbps Fast Ethernet
PLANET 8-P 10/ 100Mbps Fast Ethernet
VØRUNUMMAR: FSD-803-UK
369,00 kr.
(295,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LA10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
377,00 kr.
(301,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-Port Transceiver-2km
PLANET SFP-Port Transceiver-2km
VØRUNUMMAR: MFB-FX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
377,00 kr.
(301,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 30
 
Keyp
Les meira
PLANET FSD-503 SOHO Switch 5 p
PLANET FSD-503 SOHO Switch 5 p
VØRUNUMMAR: FSD-503
Product: Unmanaged  -  Ports: 5  -  Speed: 100Mbps
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET FSD-803 SOHO Switch 8 p
PLANET FSD-803 SOHO Switch 8 p
VØRUNUMMAR: FSD-803
Product: Ethernet  -  Ports: 8  -  Speed: 100Mbps
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC SX Module (-40 to 75øC), DDM - 550m
PLANET Mini GBIC SX Module (-40 to 75øC), DDM - 550m
VØRUNUMMAR: MGB-TSX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
390,00 kr.
(312,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
PLANET 65W AC to DC Power Adapter
PLANET 65W AC to DC Power Adapter
VØRUNUMMAR: PWR-65-56
Product: Power
399,00 kr.
(319,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Lightning Arrester (2.4 -
PLANET Lightning Arrester (2.4 -
VØRUNUMMAR: WL-LTNA
Product: Antenna accessory
399,00 kr.
(319,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LB10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
404,00 kr.
(323,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LA20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
404,00 kr.
(323,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LB20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
421,00 kr.
(336,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 5-P 10/ 100/ 1000Mbps Gigabit
PLANET 5-P 10/ 100/ 1000Mbps Gigabit
VØRUNUMMAR: GSD-503-UK
430,00 kr.
(344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
VØRUNUMMAR: CB-M12D4MD4F-1000
431,00 kr.
(344,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 5-PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH 10/ 100/ 1000MBPS                  IN WRLS
PLANET 5-PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH 10/ 100/ 1000MBPS IN WRLS
VØRUNUMMAR: GSD-504
Product: Unmanaged  -  Ports: 5  -  Speed: 1Gbps
439,00 kr.
(351,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET IEEE802.3af PoE  Injector
PLANET IEEE802.3af PoE Injector
VØRUNUMMAR: POE-151-UK
443,00 kr.
(354,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GSD-503 Switch 5 ports
PLANET GSD-503 Switch 5 ports
VØRUNUMMAR: GSD-503
Product: Unmanaged  -  Ports: 5  -  Speed: 1Gbps
448,00 kr.
(358,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 20
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
VØRUNUMMAR: MGB-TSA
451,00 kr.
(360,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC LX Module (-40 to 75?C) - (Fjernlager - levering  2-4 døgn!!)
PLANET Mini GBIC LX Module (-40 to 75?C) - (Fjernlager - levering 2-4 døgn!!)
VØRUNUMMAR: MGB-TLX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 85
 
Keyp
Les meira
PLANET 2.4GHz 4.5dBi / 5GHz 7dBi
PLANET 2.4GHz 4.5dBi / 5GHz 7dBi
VØRUNUMMAR: ANT-OM5D-KIT
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 24V, 75W Din-Rail Power Supply
PLANET 24V, 75W Din-Rail Power Supply
VØRUNUMMAR: PWR-75-24
Type: Industrial
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET ELA-100 Ethernet Lightning Arrest
PLANET ELA-100 Ethernet Lightning Arrest
VØRUNUMMAR: ELA-100
Product: Miscellaneous
462,00 kr.
(369,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Gigabit IEEE802.3at High
PLANET Gigabit IEEE802.3at High
VØRUNUMMAR: POE-161S
Product: POE
462,00 kr.
(369,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET IEEE802.3at High Power PoE+
PLANET IEEE802.3at High Power PoE+
VØRUNUMMAR: POE-164-UK
466,00 kr.
(372,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
VØRUNUMMAR: MGB-TSB
469,00 kr.
(375,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET IEEE802.3at High Power PoE+
PLANET IEEE802.3at High Power PoE+
VØRUNUMMAR: POE-163-UK
469,00 kr.
(375,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 789 vørum 1 2 3 4 5 ... 14 Næsta