Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

MCAB Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-6 av 6 vørum
MCAB AUDIO CABLE 3.5MM
MCAB AUDIO CABLE 3.5MM
VØRUNUMMAR: 7000937
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
85,00 kr.
(68,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MCAB USB 3.0 CABLE A TO MICRO B
MCAB USB 3.0 CABLE A TO MICRO B
VØRUNUMMAR: 7001164
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
152,00 kr.
(121,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.04.2020
 
Keyp
Les meira
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
MCAB LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC 50/125MJU 2M LSZH AQUA CABL
VØRUNUMMAR: 7003308
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
179,00 kr.
(143,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.04.2020
 
Keyp
Les meira
MCAB DP MINI V1.2 TO HDMI ADAPTER M/F 15CM GOLD WHITE CABL
MCAB DP MINI V1.2 TO HDMI ADAPTER M/F 15CM GOLD WHITE CABL
VØRUNUMMAR: 7003606
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: HDMI
265,00 kr.
(212,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.04.2020
 
Keyp
Les meira
MCAB DP V1.2 TO HDMI CABLE 3M DISPLAYPORT W/IC M/M GOLD CABL
MCAB DP V1.2 TO HDMI CABLE 3M DISPLAYPORT W/IC M/M GOLD CABL
VØRUNUMMAR: 7003609
Type: Video Converter  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: HDMI
285,00 kr.
(228,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.04.2020
 
Keyp
Les meira
MCAB RASPBERRY PI 3 - MODEL B
MCAB RASPBERRY PI 3 - MODEL B
VØRUNUMMAR: 4370028
787,00 kr.
(629,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-6 av 6 vørum