Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

OPENGEAR Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-46 av 46 vørum
OPENGEAR Classic pinout RJ45 M/F serial Adap for Cisco/Sun
OPENGEAR Classic pinout RJ45 M/F serial Adap for Cisco/Sun
VØRUNUMMAR: 449016
126,00 kr.
(100,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Cable - Straight through CAT5 - 6' length
OPENGEAR Cable - Straight through CAT5 - 6' length
VØRUNUMMAR: 440016
Type: Cat5  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
126,00 kr.
(100,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Connector DB9F to RJ45 Straight
OPENGEAR Connector DB9F to RJ45 Straight
VØRUNUMMAR: 319017
155,00 kr.
(124,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Connector DB9F to RJ45 Crossover
OPENGEAR Connector DB9F to RJ45 Crossover
VØRUNUMMAR: 319019
155,00 kr.
(124,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Connector DB9F to RJ45 Crossover
OPENGEAR Connector DB9F to RJ45 Crossover
VØRUNUMMAR: 319018
224,00 kr.
(179,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Adap-DB9F/ RJ45 straight serial-DCE-For X2 Pinout
OPENGEAR Adap-DB9F/ RJ45 straight serial-DCE-For X2 Pinout
VØRUNUMMAR: 319014
224,00 kr.
(179,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Adap-DB9F/ RJ45 crossover serial-DTE -For X2 Pinou
OPENGEAR Adap-DB9F/ RJ45 crossover serial-DTE -For X2 Pinou
VØRUNUMMAR: 319015
224,00 kr.
(179,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Adap-DB9M/ RJ45 straight serial-DCE-For X2 Pinout
OPENGEAR Adap-DB9M/ RJ45 straight serial-DCE-For X2 Pinout
VØRUNUMMAR: 319016
224,00 kr.
(179,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Door contact sensor - 10' Cable length
OPENGEAR Door contact sensor - 10' Cable length
VØRUNUMMAR: EMD5781-10
293,00 kr.
(234,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Antenna Extender - Magnetic Base with 10' Cable
OPENGEAR Antenna Extender - Magnetic Base with 10' Cable
VØRUNUMMAR: 449041
Connector 1: SMA  -  Connector 2: SMA
399,00 kr.
(319,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Din Rail Mount for ACM7000
OPENGEAR Din Rail Mount for ACM7000
VØRUNUMMAR: 590012
508,00 kr.
(406,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Rack Mount Kit for CM7100 / IM7200
OPENGEAR Rack Mount Kit for CM7100 / IM7200
VØRUNUMMAR: 590001
529,00 kr.
(423,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Antenna - GPS Passive - 6' Cable length
OPENGEAR Antenna - GPS Passive - 6' Cable length
VØRUNUMMAR: 569008
634,00 kr.
(507,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Antenna - GPS Active - 6' Cable length
OPENGEAR Antenna - GPS Active - 6' Cable length
VØRUNUMMAR: 569018
645,00 kr.
(516,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Vibration sensor - 3' Cable length
OPENGEAR Vibration sensor - 3' Cable length
VØRUNUMMAR: EMD5782
699,00 kr.
(559,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Power Supply – External AC 12V with IEC input  - ACM7000
OPENGEAR Power Supply – External AC 12V with IEC input - ACM7000
VØRUNUMMAR: 450032
709,00 kr.
(567,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR PSU - 12VDC Four Chamber Square Connector-ACM7000
OPENGEAR PSU - 12VDC Four Chamber Square Connector-ACM7000
VØRUNUMMAR: 450031
741,00 kr.
(592,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Power Supply - External D/C 12v (36v to 72v) - ACM7000
OPENGEAR Power Supply - External D/C 12v (36v to 72v) - ACM7000
VØRUNUMMAR: SDC48-12V-4PIN
1.019,00 kr.
(815,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Rack Mount Tray for ACM7000
OPENGEAR Rack Mount Tray for ACM7000
VØRUNUMMAR: 590033
1.029,00 kr.
(823,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Transceiver - SX SFP - 550m multi-mode
OPENGEAR Transceiver - SX SFP - 550m multi-mode
VØRUNUMMAR: 569023
1.206,00 kr.
(964,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Transceiver - LX/LH SFP - 10km single-mode
OPENGEAR Transceiver - LX/LH SFP - 10km single-mode
VØRUNUMMAR: 569025
1.620,00 kr.
(1.296,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Smoke detector/ alarm (110V AC, NEMA 5-15)
OPENGEAR Smoke detector/ alarm (110V AC, NEMA 5-15)
VØRUNUMMAR: EMD5890-QA
1.762,00 kr.
(1.409,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Water leak detector - 3' Cable length
OPENGEAR Water leak detector - 3' Cable length
VØRUNUMMAR: EMD5780
1.853,00 kr.
(1.482,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Transceiver - LX/LH SFP - 2km multi-mode
OPENGEAR Transceiver - LX/LH SFP - 2km multi-mode
VØRUNUMMAR: 569024
2.447,00 kr.
(1.957,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Environmental Monitoring Device - X2 Pinout
OPENGEAR Environmental Monitoring Device - X2 Pinout
VØRUNUMMAR: EMD5000-02
2.670,00 kr.
(2.136,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Environmental Monitoring Device - X1 Pinout
OPENGEAR Environmental Monitoring Device - X1 Pinout
VØRUNUMMAR: EMD5000-01
2.670,00 kr.
(2.136,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR Transceiver - EX SFP - 40km single-mode
OPENGEAR Transceiver - EX SFP - 40km single-mode
VØRUNUMMAR: 569026
3.619,00 kr.
(2.895,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR ACM7004-2 4 serial Cisco Straight pinout, ext PSU, 2 GbE Eth, 4 USB console ports, 2  DIO and 2 outp
OPENGEAR ACM7004-2 4 serial Cisco Straight pinout, ext PSU, 2 GbE Eth, 4 USB console ports, 2 DIO and 2 outp
VØRUNUMMAR: ACM7004-2
6.382,00 kr.
(5.105,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR ACM7004-2-M,  4 Port Remote Site Gateway
OPENGEAR ACM7004-2-M, 4 Port Remote Site Gateway
VØRUNUMMAR: ACM7004-2-M
7.323,00 kr.
(5.858,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR 8 serial Cisco Straight pinout, ext power, 2 GbE Ethernet, 4 USB console ports, 2 DIO and 2 output p
OPENGEAR 8 serial Cisco Straight pinout, ext power, 2 GbE Ethernet, 4 USB console ports, 2 DIO and 2 output p
VØRUNUMMAR: ACM7008-2
7.665,00 kr.
(6.132,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR ACM7004-5,  4 Port Remote Site Gateway
OPENGEAR ACM7004-5, 4 Port Remote Site Gateway
VØRUNUMMAR: ACM7004-5
8.264,00 kr.
(6.611,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR ACM7008-2-M,  8 Port Remote Site Gateway
OPENGEAR ACM7008-2-M, 8 Port Remote Site Gateway
VØRUNUMMAR: ACM7008-2-M
9.290,00 kr.
(7.432,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR 4 Port Resilience Gateway, 4 serial Cisco Straight pinout, ext power, 2 GbE Ethernet, Global LTE-A
OPENGEAR 4 Port Resilience Gateway, 4 serial Cisco Straight pinout, ext power, 2 GbE Ethernet, Global LTE-A
VØRUNUMMAR: ACM7004-2-L
10.451,00 kr.
(8.360,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR 4 serial Cisco Straight pinout, ext power, 1 GbE Ethernet or fiber SFP & 4 port GbE switch, Global
OPENGEAR 4 serial Cisco Straight pinout, ext power, 1 GbE Ethernet or fiber SFP & 4 port GbE switch, Global
VØRUNUMMAR: ACM7004-5-L
13.262,00 kr.
(10.609,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR CM7132-2-DAC-EU,  32 Port Console Manager
OPENGEAR CM7132-2-DAC-EU, 32 Port Console Manager
VØRUNUMMAR: CM7132-2-DAC-EU
26.018,00 kr.
(20.814,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7208-2-DDC,  8 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7208-2-DDC, 8 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7208-2-DDC
26.186,00 kr.
(20.948,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7208-2-DAC-LR-EU,  8 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7208-2-DAC-LR-EU, 8 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7208-2-DAC-LR-EU
29.715,00 kr.
(23.772,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7216-2-DDC,  16 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7216-2-DDC, 16 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM-7216-2-DDC
32.404,00 kr.
(25.923,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR CM7148-2-DAC-EU,  48 Port Console Manager
OPENGEAR CM7148-2-DAC-EU, 48 Port Console Manager
VØRUNUMMAR: CM7148-2-DAC-EU
32.909,00 kr.
(26.327,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7208-2-DDC-LR,  8 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7208-2-DDC-LR, 8 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7208-2-DDC-LR
32.993,00 kr.
(26.394,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7232-2-DDC,  32 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7232-2-DDC, 32 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7232-2-DDC
38.119,00 kr.
(30.495,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7216-2-DDC-LR,  16 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7216-2-DDC-LR, 16 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7216-2-DDC-LR
39.127,00 kr.
(31.301,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7232-2-DAC-LR-EU,  32 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7232-2-DAC-LR-EU, 32 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7232-2-DAC-LR-EU
41.648,00 kr.
(33.318,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7232-2-DDC-LR,  32 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7232-2-DDC-LR, 32 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7232-2-DDC-LR
44.841,00 kr.
(35.872,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7248-2-DDC,  48 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7248-2-DDC, 48 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7248-2-DDC
45.345,00 kr.
(36.276,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
OPENGEAR IM7248-2-DAC-LR-EU,  48 Port Infrastructure Manager
OPENGEAR IM7248-2-DAC-LR-EU, 48 Port Infrastructure Manager
VØRUNUMMAR: IM7248-2-DAC-LR-EU
48.791,00 kr.
(39.032,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-46 av 46 vørum