Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ADVANTECH Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 61 produkter 1 2 Næsta
ADVANTECH DB9 to Terminal Connector
ADVANTECH DB9 to Terminal Connector
VØRUNUMMAR: OPT1-DB9-AE
Type: Industrial
kr. 231,00
(kr. 184,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH AMK-R001E Din Rail Kit
ADVANTECH AMK-R001E Din Rail Kit
VØRUNUMMAR: AMK-R001E
Type: Industrial
kr. 284,00
(kr. 227,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 19V DC power Adapter Module
ADVANTECH 19V DC power Adapter Module
VØRUNUMMAR: PS-DC19-L157E
Type: Industrial
kr. 560,00
(kr. 448,00 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 1000Base-SX Multi mode
ADVANTECH 1000Base-SX Multi mode
VØRUNUMMAR: SFP-GSX/LC-AE
Type: Industrial
kr. 662,00
(kr. 529,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 50W DC 24V/2.3A Output
ADVANTECH 50W DC 24V/2.3A Output
VØRUNUMMAR: PWR-247-BE
Type: Industrial
kr. 672,00
(kr. 537,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-2525-BE 5 Port 10/100TX
ADVANTECH EKI-2525-BE 5 Port 10/100TX
VØRUNUMMAR: EKI-2525-BE
Type: Industrial
kr. 672,00
(kr. 537,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-2528-BE 8 Port 10/100TX
ADVANTECH EKI-2528-BE 8 Port 10/100TX
VØRUNUMMAR: EKI-2528-BE
Type: Industrial
kr. 885,00
(kr. 708,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 1000Base-LX SFP module
ADVANTECH 1000Base-LX SFP module
VØRUNUMMAR: SFP-GLX/LCI-10E
Type: Industrial
kr. 912,00
(kr. 729,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH Wise-4060-AE
ADVANTECH Wise-4060-AE
VØRUNUMMAR: WISE-4060-AE
Type: Industrial
kr. 958,00
(kr. 766,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH ProView 5-port 10/ 100Mbps
ADVANTECH ProView 5-port 10/ 100Mbps
VØRUNUMMAR: EKI-5525-AE
Type: Industrial
kr. 1.160,00
(kr. 928,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 4-port 10/100M+1 Fiber
ADVANTECH 4-port 10/100M+1 Fiber
VØRUNUMMAR: EKI-2525M-AE
Type: Industrial
kr. 1.413,00
(kr. 1.130,40 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH RS-232 to RS-422/ 485
ADVANTECH RS-232 to RS-422/ 485
VØRUNUMMAR: ADAM-4520-EE
Type: Industrial
kr. 1.499,00
(kr. 1.199,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02-03-2018
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 5-port Ind. Unmanaged GbE
ADVANTECH 5-port Ind. Unmanaged GbE
VØRUNUMMAR: EKI-2725-BE
Type: Industrial
kr. 1.589,00
(kr. 1.271,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 8-Ch Relay Output Module
ADVANTECH 8-Ch Relay Output Module
VØRUNUMMAR: ADAM-4068-BE
Type: Industrial
kr. 1.596,00
(kr. 1.276,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02-03-2018
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-2741F-BE Industrial Media Converter
ADVANTECH EKI-2741F-BE Industrial Media Converter
VØRUNUMMAR: EKI-2741-BE
Product: Media converter
kr. 1.644,00
(kr. 1.315,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH iDoor 2 Port Giga LAN
ADVANTECH iDoor 2 Port Giga LAN
VØRUNUMMAR: PCM-24R2GL-AE
Type: Industrial
kr. 1.710,00
(kr. 1.368,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH Ethernet Data Gateway
ADVANTECH Ethernet Data Gateway
VØRUNUMMAR: ADAM 4571
Type: Industrial
kr. 1.771,00
(kr. 1.416,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02-03-2018
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH Ethernet to Single mode fiber
ADVANTECH Ethernet to Single mode fiber
VØRUNUMMAR: EKI-2541S-AE
Type: Industrial
kr. 1.808,00
(kr. 1.446,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 32-CH Isolated DIO
ADVANTECH 32-CH Isolated DIO
VØRUNUMMAR: USB-4750-AE
Type: Industrial
kr. 1.888,00
(kr. 1.510,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH Fiber Optic To RS-232/ 422/ 485
ADVANTECH Fiber Optic To RS-232/ 422/ 485
VØRUNUMMAR: ADAM-4541-BE
Type: Industrial
kr. 1.932,00
(kr. 1.545,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH GbE to Multi mode fiber
ADVANTECH GbE to Multi mode fiber
VØRUNUMMAR: EKI-2741SX-AE
Type: Industrial
kr. 2.047,00
(kr. 1.637,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH Industrial IEEE 802.3at
ADVANTECH Industrial IEEE 802.3at
VØRUNUMMAR: EKI-2701HPI-AE
Type: Industrial
kr. 2.074,00
(kr. 1.659,20 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 4-port 10/100M+2 Fiber
ADVANTECH 4-port 10/100M+2 Fiber
VØRUNUMMAR: EKI-2526M-AE
Type: Industrial
kr. 2.251,00
(kr. 1.800,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 8-port 10/ 100Mbps + 2-port
ADVANTECH 8-port 10/ 100Mbps + 2-port
VØRUNUMMAR: EKI-7629C-AE
Type: Industrial
kr. 2.251,00
(kr. 1.800,80 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH ProView 4 + 2 MMF 10/100 Mbps
ADVANTECH ProView 4 + 2 MMF 10/100 Mbps
VØRUNUMMAR: EKI-5524MM-AE
Type: Industrial
kr. 2.269,00
(kr. 1.815,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH PCM-9375E-J0A1E 3.5"SBC w/ LX800, LVDS
ADVANTECH PCM-9375E-J0A1E 3.5"SBC w/ LX800, LVDS
VØRUNUMMAR: PCM-9375E-J0A1E
Type: Industrial
kr. 2.329,00
(kr. 1.863,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 1-port Modbus Gateway
ADVANTECH 1-port Modbus Gateway
VØRUNUMMAR: ADAM-4572-CE
Type: Industrial
kr. 2.464,00
(kr. 1.971,20 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 6ch Digital Input & 6ch Power
ADVANTECH 6ch Digital Input & 6ch Power
VØRUNUMMAR: ADAM 6066
Type: Industrial
kr. 2.497,00
(kr. 1.997,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02-03-2018
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 4-Ch AO Module w/ Modbus
ADVANTECH 4-Ch AO Module w/ Modbus
VØRUNUMMAR: ADAM-4024-B1E
Type: Industrial
kr. 2.571,00
(kr. 2.056,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02-03-2018
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 8-ch Isolated Analog Input
ADVANTECH 8-ch Isolated Analog Input
VØRUNUMMAR: ADAM-6217-AE
Type: Industrial
kr. 2.664,00
(kr. 2.131,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH ProView 8-port Full Gigabit
ADVANTECH ProView 8-port Full Gigabit
VØRUNUMMAR: EKI-5728-AE
Type: Industrial
kr. 2.711,00
(kr. 2.168,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 18-ch Isolated Digital I/O
ADVANTECH 18-ch Isolated Digital I/O
VØRUNUMMAR: ADAM 6050
Type: Industrial
kr. 2.802,00
(kr. 2.241,60 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH GbE to Single mode fiber
ADVANTECH GbE to Single mode fiber
VØRUNUMMAR: EKI-2741LX-AE
Type: Industrial
kr. 2.827,00
(kr. 2.261,60 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-1221-BE 1-port Modbus Gateway
ADVANTECH EKI-1221-BE 1-port Modbus Gateway
VØRUNUMMAR: EKI-1221-BE
Type: Industrial
kr. 2.933,00
(kr. 2.346,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 6ch Digital Input & 6ch Relay
ADVANTECH 6ch Digital Input & 6ch Relay
VØRUNUMMAR: ADAM 6060
Type: Industrial
kr. 2.968,00
(kr. 2.374,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01-03-2018
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 8-Ch AI/DO Module
ADVANTECH 8-Ch AI/DO Module
VØRUNUMMAR: ADAM-6017-BE
Type: Industrial
kr. 3.055,00
(kr. 2.444,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 4-ch Isolated Analog Output
ADVANTECH 4-ch Isolated Analog Output
VØRUNUMMAR: ADAM-6224-AE
Type: Industrial
kr. 3.587,00
(kr. 2.869,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 16+2G Combo Ports Ind.
ADVANTECH 16+2G Combo Ports Ind.
VØRUNUMMAR: EKI-7626C-AE
Type: Industrial
kr. 3.694,00
(kr. 2.955,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH ARK-1123L-S3A1E
ADVANTECH ARK-1123L-S3A1E
VØRUNUMMAR: ARK-1123L-S3A1E
Type: Industrial
kr. 3.696,00
(kr. 2.956,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH ADAM-4542+
ADVANTECH ADAM-4542+
VØRUNUMMAR: ADAM-4542+
Type: Industrial
kr. 3.746,00
(kr. 2.996,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 8-ch Relay/IDI PCIe Card
ADVANTECH 8-ch Relay/IDI PCIe Card
VØRUNUMMAR: PCI-1760-BE
Type: Industrial
kr. 3.911,00
(kr. 3.128,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02-03-2018
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 4-port Modbus Gateway
ADVANTECH 4-port Modbus Gateway
VØRUNUMMAR: EKI-1224-BE
Type: Industrial
kr. 4.119,00
(kr. 3.295,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH PoE+ Giga-MiniMc LFPT, 2TX/SFP
ADVANTECH PoE+ Giga-MiniMc LFPT, 2TX/SFP
VØRUNUMMAR: BB-857-11911
Type: Industrial
kr. 4.284,00
(kr. 3.427,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 16 port Unanaged Switch
ADVANTECH 16 port Unanaged Switch
VØRUNUMMAR: EKI-7526I-AE
Type: Industrial
kr. 4.336,00
(kr. 3.468,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 8-slot Distributed DA&C
ADVANTECH 8-slot Distributed DA&C
VØRUNUMMAR: ADAM-5000/TCP-BE
Type: Industrial
kr. 4.903,00
(kr. 3.922,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-7710E-2C-AE Industrial Managed Switch
ADVANTECH EKI-7710E-2C-AE Industrial Managed Switch
VØRUNUMMAR: EKI-7710E-2C-AE
Product: Ethernet  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
kr. 5.247,00
(kr. 4.197,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 8-port RS-232/ 422/ 485
ADVANTECH 8-port RS-232/ 422/ 485
VØRUNUMMAR: EKI-1528-BE
Type: Industrial
kr. 6.320,00
(kr. 5.056,00 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 15" XGA Ind. Monitor w/
ADVANTECH 15" XGA Ind. Monitor w/
VØRUNUMMAR: FPM-2150G-R3AE
Type: Industrial
kr. 6.398,00
(kr. 5.118,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-7712G-4F-AE Industrial Managed Switch
ADVANTECH EKI-7712G-4F-AE Industrial Managed Switch
VØRUNUMMAR: EKI-7712G-4F-AE
Product: Ethernet  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
kr. 6.783,00
(kr. 5.426,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH PCIex4 2ch SDI HW
ADVANTECH PCIex4 2ch SDI HW
VØRUNUMMAR: DVP-7620HE
Type: Industrial
kr. 7.012,00
(kr. 5.609,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH 16+2G Combo Ports Ind. Managed
ADVANTECH 16+2G Combo Ports Ind. Managed
VØRUNUMMAR: EKI-7656C-AE
Type: Industrial
kr. 7.096,00
(kr. 5.676,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH ADAM-3600-C Intelligent RTU
ADVANTECH ADAM-3600-C Intelligent RTU
VØRUNUMMAR: ADAM-3600-C2GL1A1E
Type: Industrial
kr. 7.107,00
(kr. 5.685,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH ProView 16G+2G Full Gigiabit
ADVANTECH ProView 16G+2G Full Gigiabit
VØRUNUMMAR: EKI-5726FI-AE
Type: Industrial
kr. 7.396,00
(kr. 5.916,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH FPM-7151W-P#AE
ADVANTECH FPM-7151W-P#AE
VØRUNUMMAR: FPM-7151W-P3AE
Type: Industrial
kr. 10.482,00
(kr. 8.385,60 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-9312 12 Port Industrial
ADVANTECH EKI-9312 12 Port Industrial
VØRUNUMMAR: EKI-9312-C0ID42E
Type: Industrial
kr. 12.306,00
(kr. 9.844,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-9316--C01D42E 12 GiG ETh & 4 SFP
ADVANTECH EKI-9316--C01D42E 12 GiG ETh & 4 SFP
VØRUNUMMAR: EKI-9316-C0ID42E
Type: Industrial
kr. 12.871,00
(kr. 10.296,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH Intel core Celeron 1020E,15"
ADVANTECH Intel core Celeron 1020E,15"
VØRUNUMMAR: PPC-6150-RC10AE
Type: Industrial
kr. 13.255,00
(kr. 10.604,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-9312 12 Port Industrial
ADVANTECH EKI-9312 12 Port Industrial
VØRUNUMMAR: EKI-9312-P0ID42E
Type: Industrial
kr. 13.822,00
(kr. 11.057,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH i7-2655LE,  8G RAM w/
ADVANTECH i7-2655LE, 8G RAM w/
VØRUNUMMAR: UNO-2184G-D45E
Type: Industrial
kr. 15.220,00
(kr. 12.176,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ADVANTECH EKI-9316 Industrial Switch
ADVANTECH EKI-9316 Industrial Switch
VØRUNUMMAR: EKI-9316-P0ID42E
Type: Industrial
kr. 15.338,00
(kr. 12.270,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 61 produkter 1 2 Næsta