Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ALLIED TELESYN Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-59 av 59 produkter
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
VØRUNUMMAR: AT-RKMT-J13
Product: Mounting
524,00 kr.
(419,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
VØRUNUMMAR: AT-TRAY1
Product: Miscellaneous
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ATI Switch, zbh. 19"Rackmount Bracket für AT-x210-9GT
ALLIED TELESYN ATI Switch, zbh. 19"Rackmount Bracket für AT-x210-9GT
VØRUNUMMAR: AT-RKMT-J05
Product: Miscellaneous
771,00 kr.
(616,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
VØRUNUMMAR: AT-SPFX/2
Product: Transceiver / GBIC / SFP
772,00 kr.
(617,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
ALLIED TELESYN 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
VØRUNUMMAR: AT-2912T-001
Interface: PCI  -  Media: Copper  -  Speed: 1Gbps  -  Ports: 1
833,00 kr.
(666,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 24
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
VØRUNUMMAR: AT-TRAY4
Product: Miscellaneous
854,00 kr.
(683,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN OPTIONAL HOT SWAPPABLE REDUNT POWER SUPPLY AT-X900-48FS
ALLIED TELESYN OPTIONAL HOT SWAPPABLE REDUNT POWER SUPPLY AT-X900-48FS
VØRUNUMMAR: AT-PWR02-50
Product: Power
938,00 kr.
(750,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MC MC101XL
ALLIED TELESYN MC MC101XL
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL
Product: Media converter
940,00 kr.
(752,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
ALLIED TELESYN Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL
Product: Media converter
967,00 kr.
(773,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MEDIA CONVERTER CENTRECOM MC101 100B-TX  100B-FX-ST IN
ALLIED TELESYN MEDIA CONVERTER CENTRECOM MC101 100B-TX 100B-FX-ST IN
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL-20
Product: Media converter
970,00 kr.
(776,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 8x GE AT-GS910/ 8E 8x 10/ 100/ 1000T ext.PSU
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 8x GE AT-GS910/ 8E 8x 10/ 100/ 1000T ext.PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/8E
Product: Ethernet  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
970,00 kr.
(776,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit,  8xTP,
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit, 8xTP,
VØRUNUMMAR: AT-GS910/8-50
Product: Unmanaged  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
977,00 kr.
(781,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 162
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-MC606-60 MEDIA CONVERTER 10/100TX OVER VDSL COAX EXT
ALLIED TELESYN AT-MC606-60 MEDIA CONVERTER 10/100TX OVER VDSL COAX EXT
VØRUNUMMAR: 990-003124-60
Product: Media converter
987,00 kr.
(789,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL-60
Product: Media converter
1.003,00 kr.
(802,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 154
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
VØRUNUMMAR: AT-MCR1-50
Product: Media converter
1.003,00 kr.
(802,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MC MC102XL
ALLIED TELESYN MC MC102XL
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL-20
Product: Media converter
1.007,00 kr.
(805,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL-60
Product: Media converter
1.031,00 kr.
(824,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 81
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
VØRUNUMMAR: AT-x510L-28GP-NCB1
Product: Licensing / software
1.162,00 kr.
(929,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.12.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Mediakonverter,  100TX til 100FX, SM/ 15Km/ 1310nm,  SC-stik
ALLIED TELESYN Allied Mediakonverter, 100TX til 100FX, SM/ 15Km/ 1310nm, SC-stik
VØRUNUMMAR: AT-MC103XL-60
Product: Media converter
1.200,00 kr.
(960,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
VØRUNUMMAR: AT-FS708/POE-50
Product: Unmanaged  -  Ports: 8  -  Speed: 100Mbps
1.366,00 kr.
(1.092,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20
VØRUNUMMAR: ATMC101XL20
Product: Media converter
1.409,00 kr.
(1.127,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied 32 bit 100Mbps Fast Ethernet Fiber Adapter Card, SC
ALLIED TELESYN Allied 32 bit 100Mbps Fast Ethernet Fiber Adapter Card, SC
VØRUNUMMAR: AT-2701FXA/SC-001
Interface: PCI  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Mbps  -  Ports: 1
1.500,00 kr.
(1.200,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC
ALLIED TELESYN SINGLE PORT FIBER GIGABIT NIC
VØRUNUMMAR: AT2912T001
Product: POE
1.524,00 kr.
(1.219,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SECURE  PCI-E X1 FAST ETHERNET FIBER (SC) ADAPTER  INCLUDES BOT IN
ALLIED TELESYN SECURE PCI-E X1 FAST ETHERNET FIBER (SC) ADAPTER INCLUDES BOT IN
VØRUNUMMAR: AT-2712FX/SC-001
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Mbps  -  Ports: 1
1.619,00 kr.
(1.295,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT IN
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD 100MBPS FAST ETHERNET ST-CONNECT IN
VØRUNUMMAR: AT-2711FX/ST-001
Interface: PCI  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Mbps  -  Ports: 1
1.619,00 kr.
(1.295,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 10.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC
ALLIED TELESYN FE CARD PCI-EFIBER LC
VØRUNUMMAR: AT-2711FX/LC-001
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Mbps  -  Ports: 1
1.619,00 kr.
(1.295,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 21
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC104XL - Medieomsætter - Fast Ethernet - 100Base-FX - SC multimodus / SC enkel modus - op til 15 km - 1310 nm - (Fjernlager - levering  2-4 døgn!!)
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC104XL - Medieomsætter - Fast Ethernet - 100Base-FX - SC multimodus / SC enkel modus - op til 15 km - 1310 nm - (Fjernlager - levering 2-4 døgn!!)
VØRUNUMMAR: AT-MC104XL-60
Product: Media converter
1.643,00 kr.
(1.314,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 45
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-FS909M-50 LAYER 2 SWITCH 8 PORT MANAGED STANDALONE        IN CPNT
ALLIED TELESYN AT-FS909M-50 LAYER 2 SWITCH 8 PORT MANAGED STANDALONE IN CPNT
VØRUNUMMAR: 990-004276-50
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 100Mbps
1.657,00 kr.
(1.325,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN NIC 2711 FX/SC PCI-Express
ALLIED TELESYN NIC 2711 FX/SC PCI-Express
VØRUNUMMAR: AT-2711FX/SC-001
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Mbps  -  Ports: 1
1.673,00 kr.
(1.338,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 194
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ATI Konverter, 1000/ 100/ 10Mbit,  1xTP, 1xfr.SFP-Slot
ALLIED TELESYN ATI Konverter, 1000/ 100/ 10Mbit, 1xTP, 1xfr.SFP-Slot
VØRUNUMMAR: AT-MMC2000/SP-60
Product: Media converter
1.760,00 kr.
(1.408,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 22
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-MC606 10/100TX OVER VDSL COAX
ALLIED TELESYN AT-MC606 10/100TX OVER VDSL COAX
VØRUNUMMAR: AT-MC606-60
Product: Media converter
1.770,00 kr.
(1.416,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT-X210-16GT,  netværksswitch,  Layer 2+, 16x10/ 100/ 1000M
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT-X210-16GT, netværksswitch, Layer 2+, 16x10/ 100/ 1000M
VØRUNUMMAR: AT-x210-16GT-50
Product: Managed  -  Ports: 14  -  Speed: 1Gbps
1.998,00 kr.
(1.598,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ATI Konverter, 1000/ 100/ 10Mbit,  1xTP, 1000SX/LC
ALLIED TELESYN ATI Konverter, 1000/ 100/ 10Mbit, 1xTP, 1000SX/LC
VØRUNUMMAR: AT-MMC2000/LC-60
Product: Media converter
2.035,00 kr.
(1.628,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 16-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 SFP BAYS EN
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 16-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 SFP BAYS EN
VØRUNUMMAR: AT-GS950/16-50
Product: Managed  -  Ports: 16  -  Speed: 1Gbps
2.210,00 kr.
(1.768,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN POWER SUPPLY REDUNDANT F/ AT-MCR12
ALLIED TELESYN POWER SUPPLY REDUNDANT F/ AT-MCR12
VØRUNUMMAR: AT-PWR4-50
Product: Power
2.377,00 kr.
(1.901,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ATI Konverter, 1000/ 100/ 10Mbit, 1xTP, 1xmini-GBIC-Port,  POE
ALLIED TELESYN ATI Konverter, 1000/ 100/ 10Mbit, 1xTP, 1xmini-GBIC-Port, POE
VØRUNUMMAR: AT-PC2002POE-50
Product: Media converter
2.472,00 kr.
(1.977,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.12.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN L2+ SWITCH WITH 20 X 10/ 100/ 100 AND 4 100/ 1000TX / SFP COMBO POR IN CPNT
ALLIED TELESYN L2+ SWITCH WITH 20 X 10/ 100/ 100 AND 4 100/ 1000TX / SFP COMBO POR IN CPNT
VØRUNUMMAR: ATx21024GT50
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
2.613,00 kr.
(2.090,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS FIBER ADAPTER CARD
VØRUNUMMAR: AT-2914SX/LC-001
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 1Gbps  -  Ports: 1
2.650,00 kr.
(2.120,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 55
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Netværkskort Single port Fiber for 32-bit PCIe x1 bus, LC/SX
ALLIED TELESYN Allied Netværkskort Single port Fiber for 32-bit PCIe x1 bus, LC/SX
VØRUNUMMAR: AT-2911SX/LC-001
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 1Gbps  -  Ports: 1
2.908,00 kr.
(2.326,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 40
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-GS908M-50
ALLIED TELESYN AT-GS908M-50
VØRUNUMMAR: AT-GS908M-50
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
2.943,00 kr.
(2.354,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 24-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 GBIC BAYS EN
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 24-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 GBIC BAYS EN
VØRUNUMMAR: AT-GS950/24-50
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
2.980,00 kr.
(2.384,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-PC232/ POE-50
ALLIED TELESYN AT-PC232/ POE-50
VØRUNUMMAR: AT-PC232/POE-50
Product: Media converter
3.286,00 kr.
(2.628,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 16-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 SFP BAYS      EN CPNT
ALLIED TELESYN WEB SMART SWITCH 16-PORT 10/ 100/ 1000TX W/ 2 SFP BAYS EN CPNT
VØRUNUMMAR: ATGS950/1650
Product: Managed  -  Ports: 16  -  Speed: 1Gbps
3.635,00 kr.
(2.908,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 20
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 2 Port Gigabit Ethernet Media
ALLIED TELESYN 2 Port Gigabit Ethernet Media
VØRUNUMMAR: AT-IMC1000T/SFP
4.313,00 kr.
(3.450,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS (PCIE) 1000SX MMF
ALLIED TELESYN PCI-EXPRESS (PCIE) 1000SX MMF
VØRUNUMMAR: AT-2972LX10/LC-001
Interface: PCI  -  Media: Fiber  -  Speed: 1Gbps  -  Ports: 1
4.344,00 kr.
(3.475,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-9000/ 12POE-50
ALLIED TELESYN AT-9000/ 12POE-50
VØRUNUMMAR: AT-9000/12POE-50
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
4.909,00 kr.
(3.927,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT-X210-24GT,  netværksswitch,  Layer 2+, 24x10/ 100/ 1000M
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT-X210-24GT, netværksswitch, Layer 2+, 24x10/ 100/ 1000M
VØRUNUMMAR: AT-X210-24GT-50
Product: Managed  -  Ports: 20  -  Speed: 1Gbps
4.984,00 kr.
(3.987,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 24 PORT L3 GB ETHERNET SWITCHE
ALLIED TELESYN 24 PORT L3 GB ETHERNET SWITCHE
VØRUNUMMAR: AT-GS970M/28-50
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
5.385,00 kr.
(4.308,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 32
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-GS924MX-50
ALLIED TELESYN AT-GS924MX-50
VØRUNUMMAR: AT-GS924MX-50
Product: Media converter
5.407,00 kr.
(4.325,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 18-SLOT CHASSIS F MMC2XXX MEDI
ALLIED TELESYN 18-SLOT CHASSIS F MMC2XXX MEDI
VØRUNUMMAR: AT-MMCR18-60
Product: Media converter
5.764,00 kr.
(4.611,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 16 PORTS, WEBSMART, LEAD FREE . CPNT
ALLIED TELESYN 16 PORTS, WEBSMART, LEAD FREE . CPNT
VØRUNUMMAR: AT-GS950/16PS-50
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 16  -  Speed: 1Gbps
6.178,00 kr.
(4.942,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 19
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Switch 24x GE
ALLIED TELESYN Switch 24x GE
VØRUNUMMAR: AT-GS950/28PS-50
6.279,00 kr.
(5.023,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 32
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-FS980M/ 28PS-50
ALLIED TELESYN AT-FS980M/ 28PS-50
VØRUNUMMAR: AT-FS980M/28PS-50
7.663,00 kr.
(6.130,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 21
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-IE200-6GT-80
ALLIED TELESYN AT-IE200-6GT-80
VØRUNUMMAR: AT-IE200-6GT-80
Product: Managed  -  Ports: 4  -  Speed: 1Gbps
10.867,00 kr.
(8.693,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-9000/ 28 28X1000T/ 4XSFP COMBO ECO
ALLIED TELESYN AT-9000/ 28 28X1000T/ 4XSFP COMBO ECO
VØRUNUMMAR: AT-9000/28POE-50
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
12.723,00 kr.
(10.178,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.12.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 24x GE AT-x230-28GP 24x GE PoE+/4x SFP
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 24x GE AT-x230-28GP 24x GE PoE+/4x SFP
VØRUNUMMAR: ATx23028GP50
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
13.479,00 kr.
(10.783,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.12.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-X510L-28GP-50
ALLIED TELESYN AT-X510L-28GP-50
VØRUNUMMAR: AT-x510L-28GP-50
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
14.356,00 kr.
(11.484,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.12.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-SBX81GT24 24-PORT 10/ 100/ 1000T ETHERNET LINE CARD  IN CPNT
ALLIED TELESYN AT-SBX81GT24 24-PORT 10/ 100/ 1000T ETHERNET LINE CARD IN CPNT
VØRUNUMMAR: AT-SBx81GT24
Product: Module  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
25.545,00 kr.
(20.436,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-x510-52GPX-50
ALLIED TELESYN AT-x510-52GPX-50
VØRUNUMMAR: AT-x510-52GPX-50
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 52  -  Speed: 1Gbps
36.108,00 kr.
(28.886,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 10.12.2018
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-59 av 59 produkter