Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ALLIED TELESYN Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 350 produkter 1 2 3 4 5 6 Næsta
ALLIED TELESYN QSFP+ DIRECT ATTACH CAB. TW. 3
ALLIED TELESYN QSFP+ DIRECT ATTACH CAB. TW. 3
VØRUNUMMAR: AT-QSFP3CU
Product: Transceiver / GBIC / SFP
473,00 kr.
(378,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN NC PREM-1Y AT-IMG1405 960-008809-01                    IN LICS
ALLIED TELESYN NC PREM-1Y AT-IMG1405 960-008809-01 IN LICS
VØRUNUMMAR: ATIMG1405NCP1
514,00 kr.
(411,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Net.Cover Premium - 1 year
ALLIED TELESYN Net.Cover Premium - 1 year
VØRUNUMMAR: AT-FS980M/9-NCP1
516,00 kr.
(412,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN QSFP+ DIRECT ATTACH CAB. TW. 1
ALLIED TELESYN QSFP+ DIRECT ATTACH CAB. TW. 1
VØRUNUMMAR: AT-QSFP1CU
Product: Transceiver / GBIC / SFP
538,00 kr.
(430,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.01.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
VØRUNUMMAR: AT-RKMT-J13
Product: Accessories  -  Ports: 16  -  Speed: 0Mbps
548,00 kr.
(438,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 15
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN NC SOFTWARE-1Y AT-X510L-28GT 960-008535-01                    IN LICS
ALLIED TELESYN NC SOFTWARE-1Y AT-X510L-28GT 960-008535-01 IN LICS
VØRUNUMMAR: AT-x510L-28GT-NCS1
Product: License  -  Ports: 0  -  Speed: 0Mbps
613,00 kr.
(490,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
VØRUNUMMAR: AT-RKMT-J14
Product: Accessories  -  Ports: 0  -  Speed: 0Mbps
650,00 kr.
(520,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 19
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
VØRUNUMMAR: AT-TRAY1
Product: Miscellaneous
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Mini-GBIC/ SFP AT-SPSX kompatib
ALLIED TELESYN Mini-GBIC/ SFP AT-SPSX kompatib
VØRUNUMMAR: AT-SPSX KOMPATIBEL
669,00 kr.
(535,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-2711LX/ SC FE PCIe 100
ALLIED TELESYN AT-2711LX/ SC FE PCIe 100
VØRUNUMMAR: AT-2711LX/SC
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Mbps  -  Ports: 1
677,00 kr.
(541,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Modul AT-MTP12-1 1m opt.
ALLIED TELESYN Modul AT-MTP12-1 1m opt.
VØRUNUMMAR: AT-MTP12-1
Product: Miscellaneous
688,00 kr.
(550,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-6102G poe spltter (GIGAB.ETH)
ALLIED TELESYN AT-6102G poe spltter (GIGAB.ETH)
VØRUNUMMAR: AT-6102G
Product: POE
717,00 kr.
(573,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Net.Cover Premium - 1 year
ALLIED TELESYN Net.Cover Premium - 1 year
VØRUNUMMAR: AT-X230-10GT-NCP1
749,00 kr.
(599,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Switch-Transc. AT-SPLX10
ALLIED TELESYN Switch-Transc. AT-SPLX10
VØRUNUMMAR: AT-SPLX10_KOMPATIBEL
753,00 kr.
(602,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN NC SOFTWARE-3Y AT-GS924MX 960-007396-03                    IN LICS
ALLIED TELESYN NC SOFTWARE-3Y AT-GS924MX 960-007396-03 IN LICS
VØRUNUMMAR: ATGS924MXNCS3
762,00 kr.
(609,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASESX  500M
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASESX 500M
VØRUNUMMAR: AT-SPSX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
770,00 kr.
(616,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 460
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
VØRUNUMMAR: AT-SPFX/2
Product: Transceiver / GBIC / SFP
772,00 kr.
(617,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 46
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Net.Cover Premium - 1 year
ALLIED TELESYN Net.Cover Premium - 1 year
VØRUNUMMAR: AT-FS980M18PSNCP1
778,00 kr.
(622,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN TQ0500\ Omnidirectional Antenna
ALLIED TELESYN TQ0500\ Omnidirectional Antenna
VØRUNUMMAR: AT-TQ0500
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
850,00 kr.
(680,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
VØRUNUMMAR: AT-TRAY4
Product: Miscellaneous
854,00 kr.
(683,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 03.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SFP+IE 10G-SR 300M MM DF LC
ALLIED TELESYN SFP+IE 10G-SR 300M MM DF LC
VØRUNUMMAR: AT-SP10SR/I
Product: Transceiver / GBIC / SFP
873,00 kr.
(698,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis Switch 100Mbit 16xTP
ALLIED TELESYN Allied Telesis Switch 100Mbit 16xTP
VØRUNUMMAR: AT-FS716L
Product: Ethernet  -  Ports: 16  -  Speed: 100Mbps
897,00 kr.
(717,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-CV1000-20 1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCLUDING 1 EXTERNAL AC ACCS
ALLIED TELESYN AT-CV1000-20 1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCLUDING 1 EXTERNAL AC ACCS
VØRUNUMMAR: 990-001155-20
Product: Miscellaneous
921,00 kr.
(736,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/5E-50
Product: Ethernet  -  Ports: 5  -  Speed: 1Gbps
930,00 kr.
(744,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 74
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 8x GE AT-GS910/ 8E 8x 10/ 100/ 1000T ext.PSU
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 8x GE AT-GS910/ 8E 8x 10/ 100/ 1000T ext.PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/8E
Product: Ethernet  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
940,00 kr.
(752,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.08.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 16-PORT 10/ 100MBPS UNMANAGED SWITCH IN
ALLIED TELESYN 16-PORT 10/ 100MBPS UNMANAGED SWITCH IN
VØRUNUMMAR: AT-FS716L-50
Product: Ethernet  -  Ports: 16  -  Speed: 3,2Gbps
948,00 kr.
(758,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN WALL MOUNT KIT FORAT-GS910/ 5
ALLIED TELESYN WALL MOUNT KIT FORAT-GS910/ 5
VØRUNUMMAR: AT-BRKT-J23
953,00 kr.
(762,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MC MC101XL
ALLIED TELESYN MC MC101XL
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL
Product: Media converter
957,00 kr.
(765,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 23
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
ALLIED TELESYN Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL
Product: Media converter
957,00 kr.
(765,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 14
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN NC ADV-1Y AT-2973SX/ LC 960-006864-01                    IN LICS
ALLIED TELESYN NC ADV-1Y AT-2973SX/ LC 960-006864-01 IN LICS
VØRUNUMMAR: AT2973SXLCNCA1
959,00 kr.
(767,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-DMC100/ SC-50
ALLIED TELESYN AT-DMC100/ SC-50
VØRUNUMMAR: AT-DMC100/SC-50
Product: Miscellaneous
963,00 kr.
(770,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SW 24P 10/100TX
ALLIED TELESYN SW 24P 10/100TX
VØRUNUMMAR: AT-FS724L
Product: Ethernet  -  Ports: 24  -  Speed: 100Mbps
970,00 kr.
(776,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN L2 SWITCH UNMANAGED 24X 10/100TX EN
ALLIED TELESYN L2 SWITCH UNMANAGED 24X 10/100TX EN
VØRUNUMMAR: AT-FS724L-50
Product: Ethernet  -  Ports: 24  -  Speed: 4,8Gbps
977,00 kr.
(781,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 50
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-GS910/ 5E-50 5port 10/100/10
ALLIED TELESYN AT-GS910/ 5E-50 5port 10/100/10
VØRUNUMMAR: GS910/5E-50
982,00 kr.
(785,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-MC606-60 MEDIA CONVERTER 10/100TX OVER VDSL COAX EXT
ALLIED TELESYN AT-MC606-60 MEDIA CONVERTER 10/100TX OVER VDSL COAX EXT
VØRUNUMMAR: 990-003124-60
Product: Media converter
987,00 kr.
(789,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MEDIA CONVERTER CENTRECOM MC101 100B-TX  100B-FX-ST IN
ALLIED TELESYN MEDIA CONVERTER CENTRECOM MC101 100B-TX 100B-FX-ST IN
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL-20
Product: Media converter
997,00 kr.
(797,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 23
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MC MC102XL
ALLIED TELESYN MC MC102XL
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL-20
Product: Media converter
1.007,00 kr.
(805,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 14
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
VØRUNUMMAR: AT-MCR1-50
Product: Media converter
1.014,00 kr.
(811,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 14
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
VØRUNUMMAR: AT-BRKT-J26
Product: Miscellaneous
1.014,00 kr.
(811,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit,  8xTP,
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit, 8xTP,
VØRUNUMMAR: AT-GS910/8-50
Product: Ethernet  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
1.028,00 kr.
(822,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 200
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL-60
Product: Media converter
1.031,00 kr.
(824,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 71
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL-60
Product: Media converter
1.031,00 kr.
(824,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 57
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P EXT.PSU
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P EXT.PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/8E-50
1.066,00 kr.
(852,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 82
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Wireless Access Point Wandhalt
ALLIED TELESYN Wireless Access Point Wandhalt
VØRUNUMMAR: 990-003056-00
Product: Miscellaneous
1.071,00 kr.
(856,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P INT.PSU
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P INT.PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/5-50
1.102,00 kr.
(881,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 19
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis Router AT-iMG1505 Fiber Multiservice Gateway
ALLIED TELESYN Allied Telesis Router AT-iMG1505 Fiber Multiservice Gateway
VØRUNUMMAR: AT-IMG1505
1.119,00 kr.
(895,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Modul AT-MTP12-5 5m opt.
ALLIED TELESYN Modul AT-MTP12-5 5m opt.
VØRUNUMMAR: AT-MTP12-5
Product: Miscellaneous
1.142,00 kr.
(913,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN WALL MOUNT FOR STANDARD SIZE ME 10-PACK
ALLIED TELESYN WALL MOUNT FOR STANDARD SIZE ME 10-PACK
VØRUNUMMAR: AT-WLMT
Product: Media converter
1.145,00 kr.
(916,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-MCR1-50 1 SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS ACCS
ALLIED TELESYN AT-MCR1-50 1 SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS ACCS
VØRUNUMMAR: 990-000697-50
Product: Miscellaneous
1.152,00 kr.
(921,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
ALLIED TELESYN STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
VØRUNUMMAR: AT-STACKXG/1-00
Product: Accessories  -  Ports: 0  -  Speed: 0Mbps
1.173,00 kr.
(938,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
VØRUNUMMAR: AT-x510L-28GP-NCB1
Product: Licensing / software
1.176,00 kr.
(940,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 03.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9
VØRUNUMMAR: AT-RKMT-J08
Product: Accessories  -  Ports: 0  -  Speed: 0Mbps
1.183,00 kr.
(946,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE IN
ALLIED TELESYN 100BASEFX 15KM 1310NM SINGLE-MODE FIBRE IN
VØRUNUMMAR: AT-SPFX/15
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.193,00 kr.
(954,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 50
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 WALL MOUNT F/ STANDARD SIZE MEDIA CONVERTERS ACCS
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 WALL MOUNT F/ STANDARD SIZE MEDIA CONVERTERS ACCS
VØRUNUMMAR: 990-000537-010
Product: Miscellaneous
1.237,00 kr.
(989,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
VØRUNUMMAR: AT-SPEX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.240,00 kr.
(992,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.08.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-6101GP POE PLUS INJECTOR
ALLIED TELESYN AT-6101GP POE PLUS INJECTOR
VØRUNUMMAR: AT-6101GP-50
Product: POE
1.260,00 kr.
(1.008,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 36
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
VØRUNUMMAR: AT-FS708/POE-50
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 8  -  Speed: 10Mbps
1.261,00 kr.
(1.008,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MC FE INTERN. TX TO FX ST PCI 990-003273-001                   IN CTLR
ALLIED TELESYN MC FE INTERN. TX TO FX ST PCI 990-003273-001 IN CTLR
VØRUNUMMAR: AT-MC102XLPCI-001
Product: Media converter
1.270,00 kr.
(1.016,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Converter AT-MC103 100TX->100F
ALLIED TELESYN Converter AT-MC103 100TX->100F
VØRUNUMMAR: ATMC103XL20
Speed: 100Mbps
1.325,00 kr.
(1.060,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.09.2018
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN At-spsx 1000SX modul SFP, +TEMP
ALLIED TELESYN At-spsx 1000SX modul SFP, +TEMP
VØRUNUMMAR: AT-SPSX/I
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.348,00 kr.
(1.078,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 350 produkter 1 2 3 4 5 6 Næsta