Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ALLIED TELESYN Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 335 produkter 1 2 3 4 5 6 Næsta
ALLIED TELESYN ENERGY STAR EXTERNAL POWER ADA
ALLIED TELESYN ENERGY STAR EXTERNAL POWER ADA
VØRUNUMMAR: ATMCPWR60
451,00 kr.
(360,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN NC PREM-1Y AT-IMG1405 960-008809-01                    IN LICS
ALLIED TELESYN NC PREM-1Y AT-IMG1405 960-008809-01 IN LICS
VØRUNUMMAR: ATIMG1405NCP1
506,00 kr.
(404,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Net.Cover Premium - 1 year
ALLIED TELESYN Net.Cover Premium - 1 year
VØRUNUMMAR: AT-FS980M/9-NCP1
511,00 kr.
(408,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J13 für AT-x230-18Gx(28GT)
VØRUNUMMAR: AT-RKMT-J13
Product: Mounting
524,00 kr.
(419,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN NC SOFTWARE-1Y AT-X510L-28GT 960-008535-01                    IN LICS
ALLIED TELESYN NC SOFTWARE-1Y AT-X510L-28GT 960-008535-01 IN LICS
VØRUNUMMAR: AT-x510L-28GT-NCS1
586,00 kr.
(468,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
ALLIED TELESYN Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J14 für AT-x230-10GP (1 Gerät
VØRUNUMMAR: AT-RKMT-J14
Product: Mounting
604,00 kr.
(483,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Modul AT-MTP12-1 1m opt.
ALLIED TELESYN Modul AT-MTP12-1 1m opt.
VØRUNUMMAR: AT-MTP12-1
Product: Miscellaneous
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
ALLIED TELESYN SINGLE UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS IN
VØRUNUMMAR: AT-TRAY1
Product: Miscellaneous
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-2711LX/ SC FE PCIe 100
ALLIED TELESYN AT-2711LX/ SC FE PCIe 100
VØRUNUMMAR: AT-2711LX/SC
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Mbps  -  Ports: 1
655,00 kr.
(524,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Switch-Transc. AT-SPLX10
ALLIED TELESYN Switch-Transc. AT-SPLX10
VØRUNUMMAR: AT-SPLX10_KOMPATIBEL
753,00 kr.
(602,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN NC SOFTWARE-3Y AT-GS924MX 960-007396-03                    IN LICS
ALLIED TELESYN NC SOFTWARE-3Y AT-GS924MX 960-007396-03 IN LICS
VØRUNUMMAR: ATGS924MXNCS3
762,00 kr.
(609,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-6102G poe spltter (GIGAB.ETH)
ALLIED TELESYN AT-6102G poe spltter (GIGAB.ETH)
VØRUNUMMAR: AT-6102G
Product: POE
768,00 kr.
(614,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
ALLIED TELESYN 100BASEFX 2KM 1310NM MULTI-MODE .
VØRUNUMMAR: AT-SPFX/2
Product: Transceiver / GBIC / SFP
796,00 kr.
(636,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
ALLIED TELESYN 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapte
VØRUNUMMAR: AT-2912T-001
Interface: PCI  -  Media: Copper  -  Speed: 1Gbps  -  Ports: 1
833,00 kr.
(666,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 24
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 24V 20W SINGLE OUTPUT INDUSTRI
ALLIED TELESYN 24V 20W SINGLE OUTPUT INDUSTRI
VØRUNUMMAR: AT-MWMDR20/24
Product: Miscellaneous
840,00 kr.
(672,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SFP+IE 10G-SR 300M MM DF LC
ALLIED TELESYN SFP+IE 10G-SR 300M MM DF LC
VØRUNUMMAR: AT-SP10SR/I
Product: Transceiver / GBIC / SFP
851,00 kr.
(680,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
ALLIED TELESYN FOUR UNIT WALL MOUNT BRACKET FOR MC PRODUCTS
VØRUNUMMAR: AT-TRAY4
Product: Miscellaneous
854,00 kr.
(683,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN TQ0500\ Omnidirectional Antenna
ALLIED TELESYN TQ0500\ Omnidirectional Antenna
VØRUNUMMAR: AT-TQ0500
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
875,00 kr.
(700,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
ALLIED TELESYN Allied Tel.Switch 5x GE AT-GS910/ 5E 5x 10/ 100/ 1000T est. PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/5E-50
Product: Unmanaged  -  Ports: 5  -  Speed: 1Gbps
894,00 kr.
(715,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-CV1000-20 1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCLUDING 1 EXTERNAL AC ACCS
ALLIED TELESYN AT-CV1000-20 1 SLOT CONVERTEON CHASSIS INCLUDING 1 EXTERNAL AC ACCS
VØRUNUMMAR: 990-001155-20
Product: Miscellaneous
921,00 kr.
(736,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN WALL MOUNT KIT FORAT-GS910/ 5
ALLIED TELESYN WALL MOUNT KIT FORAT-GS910/ 5
VØRUNUMMAR: AT-BRKT-J23
935,00 kr.
(748,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN OPTIONAL HOT SWAPPABLE REDUNT POWER SUPPLY AT-X900-48FS
ALLIED TELESYN OPTIONAL HOT SWAPPABLE REDUNT POWER SUPPLY AT-X900-48FS
VØRUNUMMAR: AT-PWR02-50
Product: Power
938,00 kr.
(750,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MC MC101XL
ALLIED TELESYN MC MC101XL
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL
Product: Media converter
940,00 kr.
(752,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit,  8xTP,
ALLIED TELESYN ATI Switch, 1000/ 100/ 10Mbit, 8xTP,
VØRUNUMMAR: AT-GS910/8-50
Product: Unmanaged  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
943,00 kr.
(754,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SW 24P 10/100TX
ALLIED TELESYN SW 24P 10/100TX
VØRUNUMMAR: AT-FS724L
Product: Unmanaged  -  Ports: 24  -  Speed: 100Mbps
957,00 kr.
(765,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-DMC100/ SC-50
ALLIED TELESYN AT-DMC100/ SC-50
VØRUNUMMAR: AT-DMC100/SC-50
Product: Miscellaneous
963,00 kr.
(770,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 37
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
ALLIED TELESYN Konverter 100TX/ FX-SC- MMF
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL
Product: Media converter
967,00 kr.
(773,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 25
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MEDIA CONVERTER CENTRECOM MC101 100B-TX  100B-FX-ST IN
ALLIED TELESYN MEDIA CONVERTER CENTRECOM MC101 100B-TX 100B-FX-ST IN
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL-20
Product: Media converter
970,00 kr.
(776,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 8x GE AT-GS910/ 8E 8x 10/ 100/ 1000T ext.PSU
ALLIED TELESYN Allied Tel. Switch 8x GE AT-GS910/ 8E 8x 10/ 100/ 1000T ext.PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/8E
Product: Ethernet  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
981,00 kr.
(784,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-GS910/ 5E-50 5port 10/100/10
ALLIED TELESYN AT-GS910/ 5E-50 5port 10/100/10
VØRUNUMMAR: GS910/5E-50
982,00 kr.
(785,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9
ALLIED TELESYN RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9
VØRUNUMMAR: AT-RKMT-J08
990,00 kr.
(792,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
ALLIED TELESYN 48V 40W SINGLE OUTPUT INDUSTRIA DIN RAIL POWER SUPPLY ACCS
VØRUNUMMAR: ATMWMDR40/48
1.000,00 kr.
(800,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
ALLIED TELESYN 1SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS W/ INTERNAL AC POWER EU C
VØRUNUMMAR: AT-MCR1-50
Product: Media converter
1.003,00 kr.
(802,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
ALLIED TELESYN Allied Telesis AT MC101XL - 100Mbps
VØRUNUMMAR: AT-MC101XL-60
Product: Media converter
1.003,00 kr.
(802,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 212
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN MC MC102XL
ALLIED TELESYN MC MC102XL
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL-20
Product: Media converter
1.007,00 kr.
(805,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 25
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
ALLIED TELESYN STACKING CABLE1M F. AT-STACKXG
VØRUNUMMAR: AT-STACKXG/1-00
1.027,00 kr.
(821,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
ALLIED TELESYN FAST ETHERNET CONVERTER 100BASETX ETHERN
VØRUNUMMAR: AT-MC102XL-60
Product: Media converter
1.031,00 kr.
(824,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 165
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P INT.PSU
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 5P INT.PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/5-50
1.048,00 kr.
(838,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Wireless Access Point Wandhalt
ALLIED TELESYN Wireless Access Point Wandhalt
VØRUNUMMAR: 990-003056-00
Product: Miscellaneous
1.071,00 kr.
(856,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Telesis Router AT-iMG1505 Fiber Multiservice Gateway
ALLIED TELESYN Allied Telesis Router AT-iMG1505 Fiber Multiservice Gateway
VØRUNUMMAR: AT-IMG1505
1.109,00 kr.
(887,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-MC606 10/100TX OVER VDSL COAX
ALLIED TELESYN AT-MC606 10/100TX OVER VDSL COAX
VØRUNUMMAR: AT-MC606-60
Product: Media converter
1.135,00 kr.
(908,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN WALL MOUNT FOR STANDARD SIZE ME 10-PACK
ALLIED TELESYN WALL MOUNT FOR STANDARD SIZE ME 10-PACK
VØRUNUMMAR: AT-WLMT
Product: Media converter
1.145,00 kr.
(916,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P EXT.PSU
ALLIED TELESYN L2 UM. GE 8P EXT.PSU
VØRUNUMMAR: AT-GS910/8E-50
1.146,00 kr.
(916,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 37
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
ALLIED TELESYN ALLIED NetCover Basic 1 Year Support Package for AT-x510L-28GP-50
VØRUNUMMAR: AT-x510L-28GP-NCB1
Product: Licensing / software
1.162,00 kr.
(929,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-MCR1-50 1 SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS ACCS
ALLIED TELESYN AT-MCR1-50 1 SLOT MEDIA CONVERTER RACKMOUNT CHASSIS ACCS
VØRUNUMMAR: 990-000697-50
Product: Miscellaneous
1.209,00 kr.
(967,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-6101GP POE PLUS INJECTOR
ALLIED TELESYN AT-6101GP POE PLUS INJECTOR
VØRUNUMMAR: AT-6101GP-50
Product: POE
1.233,00 kr.
(986,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 15
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Allied Mediakonverter,  100TX til 100FX, SM/ 15Km/ 1310nm,  SC-stik
ALLIED TELESYN Allied Mediakonverter, 100TX til 100FX, SM/ 15Km/ 1310nm, SC-stik
VØRUNUMMAR: AT-MC103XL-60
Product: Media converter
1.237,00 kr.
(989,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 WALL MOUNT F/ STANDARD SIZE MEDIA CONVERTERS ACCS
ALLIED TELESYN AT-WLMT-010 WALL MOUNT F/ STANDARD SIZE MEDIA CONVERTERS ACCS
VØRUNUMMAR: 990-000537-010
Product: Miscellaneous
1.240,00 kr.
(992,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
ALLIED TELESYN At-spex 1000X modul sfp (2KM) MM
VØRUNUMMAR: AT-SPEX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.277,00 kr.
(1.021,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN Converter AT-MC103 100TX->100F
ALLIED TELESYN Converter AT-MC103 100TX->100F
VØRUNUMMAR: ATMC103XL20
Speed: 100Mbps
1.325,00 kr.
(1.060,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ALLIED DIN RAIL RACK MOUNT FOR ALL STANDALONE MEDIA CONVERTERS
ALLIED TELESYN ALLIED DIN RAIL RACK MOUNT FOR ALL STANDALONE MEDIA CONVERTERS
VØRUNUMMAR: AT-DINRAIL-010
Product: Miscellaneous
1.335,00 kr.
(1.068,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ATI Konverter, zbh.Wallmount 10er Pack
ALLIED TELESYN ATI Konverter, zbh.Wallmount 10er Pack
VØRUNUMMAR: AT-WLMT-010
Product: Media converter
1.358,00 kr.
(1.086,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN SW FS201 2P
ALLIED TELESYN SW FS201 2P
VØRUNUMMAR: AT-FS 201
Product: Media converter
1.362,00 kr.
(1.089,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.03.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-CV1203-20
ALLIED TELESYN AT-CV1203-20
VØRUNUMMAR: AT-CV1203-20
Product: Miscellaneous
1.392,00 kr.
(1.113,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
ALLIED TELESYN 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITCH W/ 1 SFP UPLINK IN
VØRUNUMMAR: AT-FS708/POE-50
Product: Unmanaged  -  Ports: 8  -  Speed: 10Mbps
1.407,00 kr.
(1.125,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-FS201 1X10/ 100TX 1X100FX, ST
ALLIED TELESYN AT-FS201 1X10/ 100TX 1X100FX, ST
VØRUNUMMAR: AT-FS201-60
Product: Media converter
1.409,00 kr.
(1.127,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20
ALLIED TELESYN AT-MC101XL-20
VØRUNUMMAR: ATMC101XL20
Product: Media converter
1.409,00 kr.
(1.127,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASETX  100M
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASETX 100M
VØRUNUMMAR: AT-SPTX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.419,00 kr.
(1.135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASELX  10km
ALLIED TELESYN ACC SFP 1000 BASELX 10km
VØRUNUMMAR: AT-SPLX10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.443,00 kr.
(1.154,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.02.2019
 
Keyp
Les meira
ALLIED TELESYN AT-FS202 1X10/ 100TX 1X100FX, SC
ALLIED TELESYN AT-FS202 1X10/ 100TX 1X100FX, SC
VØRUNUMMAR: AT-FS202-60
Product: Media converter
1.473,00 kr.
(1.178,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 335 produkter 1 2 3 4 5 6 Næsta