Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ARUBA Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 67 vørum 1 2 Næsta
ARUBA HPE AP-ANT-1W 2.4/5G 4/6dBi Omni
ARUBA HPE AP-ANT-1W 2.4/5G 4/6dBi Omni
VØRUNUMMAR: JW009A
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
493,00 kr.
(394,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA SFP - 1000Base-SX,  LC Connector
ARUBA SFP - 1000Base-SX, LC Connector
VØRUNUMMAR: SFP-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.304,00 kr.
(1.043,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba AP-Ant-13B
ARUBA Networks Aruba AP-Ant-13B
VØRUNUMMAR: JW001A
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
1.312,00 kr.
(1.049,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba AP-Ant-19
ARUBA Networks Aruba AP-Ant-19
VØRUNUMMAR: JW004A
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
1.402,00 kr.
(1.121,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba USB Powered Aruba Beacons 5-Pcs
ARUBA Networks Aruba USB Powered Aruba Beacons 5-Pcs
VØRUNUMMAR: JW315A
Product: Miscellaneous
1.658,00 kr.
(1.326,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba Dække Med Hurtigluk
ARUBA Networks Aruba Dække Med Hurtigluk
VØRUNUMMAR: JW828A
Product: Miscellaneous
2.334,00 kr.
(1.867,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba PSU-150-AC 150W AC Power Suppl
ARUBA HPE Aruba PSU-150-AC 150W AC Power Suppl
VØRUNUMMAR: JX933A
Product: Power
2.402,00 kr.
(1.921,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba Trådløs Adgangspunktdække
ARUBA Networks Aruba Trådløs Adgangspunktdække
VØRUNUMMAR: JW827A
Product: Miscellaneous
2.434,00 kr.
(1.947,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 08.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba Rap-3Wnp
ARUBA Networks Aruba Rap-3Wnp
VØRUNUMMAR: JW294A
Product: Miscellaneous
2.796,00 kr.
(2.236,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE AP-ANT-16 2.4/5G 4/5dBi 3x3 Omni
ARUBA HPE AP-ANT-16 2.4/5G 4/5dBi 3x3 Omni
VØRUNUMMAR: JW003A
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
2.827,00 kr.
(2.261,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac
VØRUNUMMAR: JX936A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
2.846,00 kr.
(2.276,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 141
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-207 Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-207 Dual 2x2:2 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JX952A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
3.220,00 kr.
(2.576,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA 1000BASE-ZX SFP 1310nm pluggable GbE optic LC connector up to 70,000 meters over single-mode fiber
ARUBA 1000BASE-ZX SFP 1310nm pluggable GbE optic LC connector up to 70,000 meters over single-mode fiber
VØRUNUMMAR: SFP-ZX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
3.760,00 kr.
(3.008,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11a
VØRUNUMMAR: JW811A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
4.025,00 kr.
(3.220,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 488
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
ARUBA HPE Aruba 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
VØRUNUMMAR: JX934A
Product: Miscellaneous
4.130,00 kr.
(3.304,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-305 FIPS/TAA 2x2/3x3 11ac AP
ARUBA AP-305 FIPS/TAA 2x2/3x3 11ac AP
VØRUNUMMAR: JX938A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
6.247,00 kr.
(4.997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-304 FIPS/TAA 2x2/3x3 11ac AP
ARUBA AP-304 FIPS/TAA 2x2/3x3 11ac AP
VØRUNUMMAR: JX937A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
6.247,00 kr.
(4.997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac
VØRUNUMMAR: JW797A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
7.298,00 kr.
(5.838,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 236
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac
VØRUNUMMAR: JW795A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
7.433,00 kr.
(5.946,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 17
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-205H Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-205H Dual 2x2:2 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW166A
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
8.137,00 kr.
(6.509,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac
VØRUNUMMAR: JX935A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
8.337,00 kr.
(6.669,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-314 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-314 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW806A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-314 FIPS/TAA 2x2/4x4 11ac AP
ARUBA AP-314 FIPS/TAA 2x2/4x4 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW796A
Speed: 1,7Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-315 FIPS/TAA 2x2/4x4 11ac AP
ARUBA AP-315 FIPS/TAA 2x2/4x4 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW798A
Speed: 1,7Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-315 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-315 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW812A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-324 Dual 4x4:4 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW184A
Speed: 1,75Gbps  -  Type: Access point
10.418,00 kr.
(8.334,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-324 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-324 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
VØRUNUMMAR: JW319A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
10.418,00 kr.
(8.334,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-224 FIPS/TAA Dual 3X3:3 11ac AP
ARUBA AP-224 FIPS/TAA Dual 3X3:3 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW173A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
10.954,00 kr.
(8.763,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-225 FIPS/TAA Dual 3X3:3 11ac AP
ARUBA AP-225 FIPS/TAA Dual 3X3:3 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW175A
Speed: 600Mbps  -  Type: Access point
10.954,00 kr.
(8.763,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11a
VØRUNUMMAR: JW805A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
11.644,00 kr.
(9.315,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-325 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-325 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW326A
Speed: 1,75Gbps  -  Type: Access point
11.825,00 kr.
(9.460,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-324 FIPS/TAA 4x4:4 802.11ac AP
ARUBA AP-324 FIPS/TAA 4x4:4 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW185A
Speed: 1,75Gbps  -  Type: Access point
11.825,00 kr.
(9.460,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-324 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-324 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW320A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
11.825,00 kr.
(9.460,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-325 FIPS/TAA 4x4:4 802.11ac AP
ARUBA AP-325 FIPS/TAA 4x4:4 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW187A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
11.825,00 kr.
(9.460,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-205 Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-205 Dual 2x2:2 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW164A
Speed: 1Gbps  -  Type: Access point
11.851,00 kr.
(9.480,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-205H (RW) Inst 2x2:2 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-205H (RW) Inst 2x2:2 11ac
VØRUNUMMAR: JW216A
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
11.892,00 kr.
(9.513,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-334 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
ARUBA HPE Aruba AP-334 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
VØRUNUMMAR: JW799A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
12.378,00 kr.
(9.902,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-334 (RW) Instant 4x4:4 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-334 (RW) Instant 4x4:4 11a
VØRUNUMMAR: JW817A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
12.409,00 kr.
(9.927,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-225 Dual 3x3:3 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-225 Dual 3x3:3 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW174A
Speed: 600Mbps  -  Type: Access point
13.159,00 kr.
(10.527,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-228 (RW) FIPS/TAA Hrd Inst AP
ARUBA IAP-228 (RW) FIPS/TAA Hrd Inst AP
VØRUNUMMAR: JW247A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
13.466,00 kr.
(10.772,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-228 FIPS/TAA Indr Hrdnd 11ac AP
ARUBA AP-228 FIPS/TAA Indr Hrdnd 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW183A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
13.603,00 kr.
(10.882,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW186A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
13.723,00 kr.
(10.978,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-274 FIPS/TAA Outdoor 11ac AP
ARUBA AP-274 FIPS/TAA Outdoor 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW177A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
14.316,00 kr.
(11.452,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-274 (RW) FIPS/TAA Otdr Inst AP
ARUBA IAP-274 (RW) FIPS/TAA Otdr Inst AP
VØRUNUMMAR: JW251A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
14.316,00 kr.
(11.452,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba USB Powered Aruba Beacons 50-Pcs
ARUBA Networks Aruba USB Powered Aruba Beacons 50-Pcs
VØRUNUMMAR: JW316A
Product: Miscellaneous
14.589,00 kr.
(11.671,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-334 FIPS/TAA 4x4 11ac 2.5GbE AP
ARUBA AP-334 FIPS/TAA 4x4 11ac 2.5GbE AP
VØRUNUMMAR: JW800A
Speed: 2,5Gbps  -  Type: Access point
14.673,00 kr.
(11.738,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-334 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-334 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW818A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
14.673,00 kr.
(11.738,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-335 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-335 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW824A
Speed: 5Gbps  -  Type: Access point
14.673,00 kr.
(11.738,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-335 FIPS/TAA 4x4 11ac 2.5GbE AP
ARUBA AP-335 FIPS/TAA 4x4 11ac 2.5GbE AP
VØRUNUMMAR: JW802A
Speed: 2,5Gbps  -  Type: Access point
14.673,00 kr.
(11.738,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-225 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-225 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
VØRUNUMMAR: JW240A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
14.939,00 kr.
(11.951,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-325 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-325 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
VØRUNUMMAR: JW325A
Speed: 1,75Gbps  -  Type: Access point
16.278,00 kr.
(13.022,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 08.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-275 (RW) FIPS/TAA Otdr Inst AP
ARUBA IAP-275 (RW) FIPS/TAA Otdr Inst AP
VØRUNUMMAR: JW256A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
17.877,00 kr.
(14.301,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-275 FIPS/TAA Outdoor 11ac AP
ARUBA AP-275 FIPS/TAA Outdoor 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW179A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
17.877,00 kr.
(14.301,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
ARUBA HPE Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
VØRUNUMMAR: JW801A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
18.585,00 kr.
(14.868,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11a
VØRUNUMMAR: JW823A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
18.677,00 kr.
(14.941,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 09.04.2020
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-277 (RW) FIPS/TAA Otdr Inst AP
ARUBA IAP-277 (RW) FIPS/TAA Otdr Inst AP
VØRUNUMMAR: JW262A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
19.653,00 kr.
(15.722,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-277 FIPS/TAA Outdoor 11ac AP
ARUBA AP-277 FIPS/TAA Outdoor 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW181A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
19.653,00 kr.
(15.722,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA 7008 (RW) FIPS/TAA Branch Cntlr
ARUBA 7008 (RW) FIPS/TAA Branch Cntlr
VØRUNUMMAR: JX931A
23.207,00 kr.
(18.565,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-277 (RW) Outdoor Instant
ARUBA HPE Aruba IAP-277 (RW) Outdoor Instant
VØRUNUMMAR: JW260A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
25.981,00 kr.
(20.784,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-215 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-215 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
VØRUNUMMAR: JW228A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
45.465,00 kr.
(36.372,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 67 vørum 1 2 Næsta