Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ARUBA Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 109 produkter 1 2 Næsta
ARUBA HPE AP-ANT-1W 2.4/5G 4/6dBi Omni
ARUBA HPE AP-ANT-1W 2.4/5G 4/6dBi Omni
VØRUNUMMAR: JW009A
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
452,00 kr.
(361,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ARUBA SFP - 1000Base-SX,  LC Connector
ARUBA SFP - 1000Base-SX, LC Connector
VØRUNUMMAR: SFP-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.041,00 kr.
(832,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba Trådløs Adgangspunktdække
ARUBA Networks Aruba Trådløs Adgangspunktdække
VØRUNUMMAR: JW827A
Product: Miscellaneous
1.127,00 kr.
(901,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba AP-Ant-13B
ARUBA Networks Aruba AP-Ant-13B
VØRUNUMMAR: JW001A
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
1.296,00 kr.
(1.036,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba AP-Ant-19
ARUBA Networks Aruba AP-Ant-19
VØRUNUMMAR: JW004A
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
1.379,00 kr.
(1.103,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba USB Powered Aruba Beacons 5-Pcs
ARUBA Networks Aruba USB Powered Aruba Beacons 5-Pcs
VØRUNUMMAR: JW315A
Product: Miscellaneous
1.636,00 kr.
(1.308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE AP-ANT-16 2.4/5G 4/5dBi 3x3 Omni
ARUBA HPE AP-ANT-16 2.4/5G 4/5dBi 3x3 Omni
VØRUNUMMAR: JW003A
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
1.645,00 kr.
(1.316,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba Rap-3Wnp
ARUBA Networks Aruba Rap-3Wnp
VØRUNUMMAR: JW294A
Product: Miscellaneous
1.646,00 kr.
(1.316,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-103H Dual 2x2:2 802.11n AP
ARUBA HPE Aruba AP-103H Dual 2x2:2 802.11n AP
VØRUNUMMAR: JW157A
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
1.671,00 kr.
(1.336,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-103 DUAL 802.11N AP                                  IN WRLS
ARUBA AP-103 DUAL 802.11N AP IN WRLS
VØRUNUMMAR: JW156A
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
1.850,00 kr.
(1.480,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 23
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba Dække Med Hurtigluk
ARUBA Networks Aruba Dække Med Hurtigluk
VØRUNUMMAR: JW828A
Product: Miscellaneous
2.150,00 kr.
(1.720,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba RAP-3WN
ARUBA Networks Aruba RAP-3WN
VØRUNUMMAR: JW288A
Product: Miscellaneous
2.371,00 kr.
(1.896,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba PSU-150-AC 150W AC Power Suppl
ARUBA HPE Aruba PSU-150-AC 150W AC Power Suppl
VØRUNUMMAR: JX933A
2.403,00 kr.
(1.922,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA RAP-3WN (RW) 2.4G FIPS/TAA 11n RAP
ARUBA RAP-3WN (RW) 2.4G FIPS/TAA 11n RAP
VØRUNUMMAR: JW292A
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
2.776,00 kr.
(2.220,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA 1000BASE-ZX SFP 1310nm pluggable GbE optic LC connector up to 70,000 meters over single-mode fiber
ARUBA 1000BASE-ZX SFP 1310nm pluggable GbE optic LC connector up to 70,000 meters over single-mode fiber
VØRUNUMMAR: SFP-ZX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
2.977,00 kr.
(2.381,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA Networks Aruba Battery Powered Aruba Beacons 5-Pcs
ARUBA Networks Aruba Battery Powered Aruba Beacons 5-Pcs
VØRUNUMMAR: JW313A
Product: Miscellaneous
2.989,00 kr.
(2.391,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA RAP-3WNP (RW) FIPS/TAA 11n RAP
ARUBA RAP-3WNP (RW) FIPS/TAA 11n RAP
VØRUNUMMAR: JW298A
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
3.163,00 kr.
(2.530,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-207 Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-207 Dual 2x2:2 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JX952A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
3.179,00 kr.
(2.543,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 132
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-205H Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-205H Dual 2x2:2 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW166A
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
3.250,00 kr.
(2.600,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 23
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-205H (RW) Inst 2x2:2 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-205H (RW) Inst 2x2:2 11ac
VØRUNUMMAR: JW216A
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
3.250,00 kr.
(2.600,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-205 Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-205 Dual 2x2:2 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW164A
Speed: 1Gbps  -  Type: Access point
3.407,00 kr.
(2.725,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 49
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-207 FIPS/TAA 2x2:2 11ac AP
ARUBA AP-207 FIPS/TAA 2x2:2 11ac AP
VØRUNUMMAR: JX953A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
3.549,00 kr.
(2.839,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 09.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
ARUBA HPE Aruba 7008-MNT-19 7008 Rack Mnt
VØRUNUMMAR: JX934A
Product: Miscellaneous
3.773,00 kr.
(3.018,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 18.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-314 Dual 2x2/4x4 802.11ac
VØRUNUMMAR: JW795A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
4.222,00 kr.
(3.377,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-215 Dual 3x3:3 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-215 Dual 3x3:3 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW170A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
4.322,00 kr.
(3.457,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-215 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-215 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
VØRUNUMMAR: JW228A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
4.352,00 kr.
(3.481,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba RAP-108 (RW) Instant 2x2:2 11n
ARUBA HPE Aruba RAP-108 (RW) Instant 2x2:2 11n
VØRUNUMMAR: JW264A
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
4.566,00 kr.
(3.652,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba RAP-109 (RW) Instant 2x2:2 11n
ARUBA HPE Aruba RAP-109 (RW) Instant 2x2:2 11n
VØRUNUMMAR: JW270A
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
4.566,00 kr.
(3.652,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ARUBA RAP-108 (RW) FIPS/TAA Instant RAP
ARUBA RAP-108 (RW) FIPS/TAA Instant RAP
VØRUNUMMAR: JW268A
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
5.291,00 kr.
(4.232,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-305 Dual 2x2/3x3 802.11ac
VØRUNUMMAR: JX936A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
5.291,00 kr.
(4.232,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 54
 
Keyp
Les meira
ARUBA RAP-109 (RW) FIPS/TAA Instant RAP
ARUBA RAP-109 (RW) FIPS/TAA Instant RAP
VØRUNUMMAR: JW274A
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
5.291,00 kr.
(4.232,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-204 Dual 2x2:2 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-204 Dual 2x2:2 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW162A
Speed: 1Gbps  -  Type: Access point
5.315,00 kr.
(4.252,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-204 (RW) Instnt 2x2:2 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-204 (RW) Instnt 2x2:2 11ac
VØRUNUMMAR: JW206A
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
5.315,00 kr.
(4.252,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-315 (RW) Instant 2x/4x 11a
VØRUNUMMAR: JW811A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
5.339,00 kr.
(4.271,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 231
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-325 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-325 (RW) Instnt 4x4:4 11ac
VØRUNUMMAR: JW325A
Speed: 1,75Gbps  -  Type: Access point
5.913,00 kr.
(4.730,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 376
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-305 FIPS/TAA 2x2/3x3 11ac AP
ARUBA AP-305 FIPS/TAA 2x2/3x3 11ac AP
VØRUNUMMAR: JX938A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
6.247,00 kr.
(4.997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-205H FIPS/TAA Dual 2x2 11ac AP
ARUBA AP-205H FIPS/TAA Dual 2x2 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW167A
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
6.247,00 kr.
(4.997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-304 FIPS/TAA 2x2/3x3 11ac AP
ARUBA AP-304 FIPS/TAA 2x2/3x3 11ac AP
VØRUNUMMAR: JX937A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
6.247,00 kr.
(4.997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-204 FIPS/TAA Dual 2x2:2 11ac AP
ARUBA AP-204 FIPS/TAA Dual 2x2:2 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW163A
Speed: 1Gbps  -  Type: Access point
6.247,00 kr.
(4.997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-205 FIPS/TAA Dual 2x2:2 11ac AP
ARUBA AP-205 FIPS/TAA Dual 2x2:2 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW165A
Speed: 1Gbps  -  Type: Access point
6.247,00 kr.
(4.997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-204 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-204 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW208A
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
6.247,00 kr.
(4.997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
ARUBA HPE Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
VØRUNUMMAR: JW801A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
6.943,00 kr.
(5.554,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ARUBA iAP205 Instant 802.11ac (WW) AP (Aruba Logo)
ARUBA iAP205 Instant 802.11ac (WW) AP (Aruba Logo)
VØRUNUMMAR: JW212A
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
6.992,00 kr.
(5.593,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 18
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-315 Dual 2x2/4x4 802.11ac
VØRUNUMMAR: JW797A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
7.298,00 kr.
(5.838,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 139
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-314 (RW) Instant 2x/4x 11a
VØRUNUMMAR: JW805A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
7.327,00 kr.
(5.861,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 30.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-214 Dual 3x3:3 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-214 Dual 3x3:3 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW168A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
7.363,00 kr.
(5.890,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-214 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-214 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
VØRUNUMMAR: JW222A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
7.363,00 kr.
(5.890,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11a
ARUBA HPE Aruba IAP-335 (RW) Instant 4x4:4 11a
VØRUNUMMAR: JW823A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
7.492,00 kr.
(5.993,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 50
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac
ARUBA HPE Aruba AP-304 Dual 2x2/3x3 802.11ac
VØRUNUMMAR: JX935A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
7.588,00 kr.
(6.070,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 08.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-315 FIPS/TAA 2x2/4x4 11ac AP
ARUBA AP-315 FIPS/TAA 2x2/4x4 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW798A
Speed: 1,7Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-314 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-314 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW806A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-214 FIPS/TAA Dual 3X3:3 11ac AP
ARUBA AP-214 FIPS/TAA Dual 3X3:3 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW169A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-314 FIPS/TAA 2x2/4x4 11ac AP
ARUBA AP-314 FIPS/TAA 2x2/4x4 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW796A
Speed: 1,7Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA AP-215 FIPS/TAA Dual 3X3:3 11ac AP
ARUBA AP-215 FIPS/TAA Dual 3X3:3 11ac AP
VØRUNUMMAR: JW171A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-315 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-315 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW812A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-214 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-214 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW224A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA IAP-215 (RW) FIPS/TAA Instant AP
ARUBA IAP-215 (RW) FIPS/TAA Instant AP
VØRUNUMMAR: JW230A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
8.782,00 kr.
(7.025,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba IAP-224 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
ARUBA HPE Aruba IAP-224 (RW) Instnt 3x3:3 11ac
VØRUNUMMAR: JW234A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
9.546,00 kr.
(7.636,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-224 Dual 3x3:3 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-224 Dual 3x3:3 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW172A
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
9.546,00 kr.
(7.636,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2018
 
Keyp
Les meira
ARUBA HPE Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802.11ac AP
ARUBA HPE Aruba AP-325 Dual 4x4:4 802.11ac AP
VØRUNUMMAR: JW186A
Speed: 1,73Gbps  -  Type: Access point
10.228,00 kr.
(8.182,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 15
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 109 produkter 1 2 Næsta