Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ATOP Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 222 produkter 1 2 3 4 Næsta
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-S2SLU-1
196,00 kr.
(156,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 2M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 2M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: CAB-CP-LCSC-2M-C
196,00 kr.
(156,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: CAB-SMF-LC-LC-1-C
196,00 kr.
(156,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 2M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 2M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-S2SLU-2
196,00 kr.
(156,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord SC-LC 1M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: CAB-SM-LCSC-1M-C
196,00 kr.
(156,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: CAB-MM-LCLC-1M-C
198,00 kr.
(158,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-32LLU-1-C
198,00 kr.
(158,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 2m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 2m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-32LLU-2-C
198,00 kr.
(158,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 1m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AJ834A-C
198,00 kr.
(158,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 2m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 2m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AJ835A-C
198,00 kr.
(158,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AJ836A-C
242,00 kr.
(193,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: 12R9914-C
242,00 kr.
(193,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC		 Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-32LLU-5-C
242,00 kr.
(193,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 5m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: CAB-MM-LCLC-5M-C
242,00 kr.
(193,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 7m Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 7m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-S2LLU-7
244,00 kr.
(195,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 5m Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 5m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-S2LLU-5
244,00 kr.
(195,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiber cable multimode 62,5 æm (1 mtr) - LC/LC Factory Sealed
ATOP Fiber cable multimode 62,5 æm (1 mtr) - LC/LC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-12LLU-1
245,00 kr.
(196,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 3m Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 3m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-S2LLU-3
245,00 kr.
(196,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 2M LC-LC OM3 Factory Sealed
ATOP Compatible 2M LC-LC OM3 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: BK839A-C
246,00 kr.
(196,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 5M LC-LC OM3 Factory Sealed
ATOP Compatible 5M LC-LC OM3 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: BK838A-C
248,00 kr.
(198,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 0.5m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 0.5m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AJ833A-C
258,00 kr.
(206,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 0.5m LC-LC UPC Factory Sealed
ATOP Compatible Fiber Patch Cord OM3 2mm 0.5m LC-LC UPC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-32LLU-05-C
258,00 kr.
(206,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiber cable multimode 50 æm (1 mtr) - LC/SC Factory Sealed
ATOP Fiber cable multimode 50 æm (1 mtr) - LC/SC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-22SLU-1M
260,00 kr.
(208,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 7m Factory Sealed
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 7m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AP-FPC-42LLU-7
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
260,00 kr.
(208,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP Factory Sealed
ATOP Compatible 1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP Factory Sealed
VØRUNUMMAR: GLC-SX-MM-RGD-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
265,00 kr.
(212,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X120 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X120 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AP-JD119B-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
277,00 kr.
(221,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X120 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X120 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
VØRUNUMMAR: JD119B-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
277,00 kr.
(221,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 2m Factory Sealed
ATOP Compatible OM4 Multimode LC-LC patch 2m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AP-FPC-42LLU-2
Product: Fiber patch cords / Pigtails
294,00 kr.
(235,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
VØRUNUMMAR: J4858-69201-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
307,00 kr.
(245,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 1GB SFP SX Network Transceiver Module Factory Sealed
ATOP Compatible 1GB SFP SX Network Transceiver Module Factory Sealed
VØRUNUMMAR: J4858C-COMP
Product: Transceiver / GBIC / SFP
307,00 kr.
(245,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
VØRUNUMMAR: J4858C-OEM
307,00 kr.
(245,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Comp D-Link 1000BASE-SE 850nm Multimode 550m Factory Sealed
ATOP Comp D-Link 1000BASE-SE 850nm Multimode 550m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DEM-311GT-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
313,00 kr.
(250,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiber patch cord, LC-LC, SM, 1m Factory Sealed
ATOP Fiber patch cord, LC-LC, SM, 1m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-S2LLU-1
Product: Patch Panel
315,00 kr.
(252,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF Factory Sealed
ATOP Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF Factory Sealed
VØRUNUMMAR: GLC-SX-MMD-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
324,00 kr.
(259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 18
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 1M LC-LC OM3 Factory Sealed
ATOP Compatible 1M LC-LC OM3 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: BK840A-C
324,00 kr.
(259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP ompatible LC-LC OM3 0,5M Factory Sealed
ATOP ompatible LC-LC OM3 0,5M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: BK0837A-C
324,00 kr.
(259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF Factory Sealed
ATOP Compatible 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF Factory Sealed
VØRUNUMMAR: MA-SFP-1GB-SX-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
324,00 kr.
(259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 18
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable Factory Sealed
ATOP Compatible X242 10G SFP+ SFP+ 1m DAC Cable Factory Sealed
VØRUNUMMAR: J9281B-C
333,00 kr.
(266,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.02.2019
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
VØRUNUMMAR: GLC-LH-SMD-C
Product: Miscellaneous
337,00 kr.
(269,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 32
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
ATOP Compatible Singlemode 1310nm LH/LX DOM SFP Transce Factory Sealed
VØRUNUMMAR: MA-SFP-1GB-LX10-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
337,00 kr.
(269,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 32
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible SMB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC Factory Sealed
ATOP Compatible SMB Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: MGBSX1-C
Product: Miscellaneous
337,00 kr.
(269,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
VØRUNUMMAR: J4858C-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
348,00 kr.
(278,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 72
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC SX Transceiver Factory Sealed
VØRUNUMMAR: J4858D-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
348,00 kr.
(278,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 72
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiber optical LSZH cable LC/SC 50/125 OM3 3m Factory Sealed
ATOP Fiber optical LSZH cable LC/SC 50/125 OM3 3m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AP-PFC-32SLU-3
355,00 kr.
(284,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 1GB SFP SX Network Transceiver Module  Factory Sealed
ATOP Compatible 1GB SFP SX Network Transceiver Module Factory Sealed
VØRUNUMMAR: 453577-001-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Comp Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm  Factory Sealed
ATOP Comp Dell Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Factory Sealed
VØRUNUMMAR: 407-BBOR-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 1GB SFP SX Network Transceiver Module  Factory Sealed
ATOP Compatible 1GB SFP SX Network Transceiver Module Factory Sealed
VØRUNUMMAR: 453153-001-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiber Patch cord OM3 SC-LC connector 2mm 5M Factory Sealed
ATOP Fiber Patch cord OM3 SC-LC connector 2mm 5M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: CAB-MMF-LC-LC-5-C
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 1GB SFP SX Network Transceiver Module  Factory Sealed
ATOP Compatible 1GB SFP SX Network Transceiver Module Factory Sealed
VØRUNUMMAR: 453151-B21-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiberkabel multimode 62,5 æm (1 mtr) - LC/ST Factory Sealed
ATOP Fiberkabel multimode 62,5 æm (1 mtr) - LC/ST Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-12LSTU-1
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible SFP 155Mb/s 1310nm 2km LC MM DDMI		 Factory Sealed
ATOP Compatible SFP 155Mb/s 1310nm 2km LC MM DDMI Factory Sealed
VØRUNUMMAR: GLC-FE-100FX-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Comp Netgear SFP SX 1G 850nm 550m Factory Sealed
ATOP Comp Netgear SFP SX 1G 850nm 550m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AGM731F-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 10m Factory Sealed
ATOP Singlemode Fiber patch cord, LC-LC, SM, 10m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-S2LLU-10
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter Factory Sealed
ATOP Compatible 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter Factory Sealed
VØRUNUMMAR: SFP-H10GB-CU1M-C
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiber Patch cord OM3 SC-LC connector 2mm 5M Factory Sealed
ATOP Fiber Patch cord OM3 SC-LC connector 2mm 5M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-32SLU-5
357,00 kr.
(285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiber Patch cord OM3 SC-LC connector 2mm 10M Factory Sealed
ATOP Fiber Patch cord OM3 SC-LC connector 2mm 10M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: FPC-32SLU-10
368,00 kr.
(294,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Fiber Patch cord OM3 SC-LC connector 2mm 10M Factory Sealed
ATOP Fiber Patch cord OM3 SC-LC connector 2mm 10M Factory Sealed
VØRUNUMMAR: CAB-MMF-LC-LC-10
368,00 kr.
(294,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Comp D-Link 1000BASE-LX 1310nm Single mode 10km Factory Sealed
ATOP Comp D-Link 1000BASE-LX 1310nm Single mode 10km Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DEM-310GT-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
379,00 kr.
(303,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
VØRUNUMMAR: J4859D-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
382,00 kr.
(305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.02.2019
 
Keyp
Les meira
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
ATOP Compatible X121 1G SFP LC LX Transceiver Factory Sealed
VØRUNUMMAR: J4859C-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
382,00 kr.
(305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.02.2019
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 222 produkter 1 2 3 4 Næsta