Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

DIGITUS Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 2668 produkter 1 2 3 4 5 ... 45 Næsta
DIGITUS Surface mount box for faceplates 86x86x32 mm. pure Factory Sealed
DIGITUS Surface mount box for faceplates 86x86x32 mm. pure Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DN-93806-1
19,00 kr.
(15,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OS2
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OS2
VØRUNUMMAR: DK-39041-U
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
33,00 kr.
(26,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 5e U-UTP. PVC AWG 26/7. 0.5 m. White Factory Sealed
DIGITUS CAT 5e U-UTP. PVC AWG 26/7. 0.5 m. White Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DK-1512-005/WH
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 30
 
Keyp
Les meira
DIGITUS ST-ST Simplex Coupler Zirconia Ceramic S, leeve, Metal housing, with yellow caps, Singlemode
DIGITUS ST-ST Simplex Coupler Zirconia Ceramic S, leeve, Metal housing, with yellow caps, Singlemode
VØRUNUMMAR: DN-96001-1
Type: Fiber
36,00 kr.
(28,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS LWL Kupplung ST -> ST Multimode Simplex
DIGITUS LWL Kupplung ST -> ST Multimode Simplex
VØRUNUMMAR: DN-96002-1
Type: Fiber
37,00 kr.
(29,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Face Plate w/o central plate. w/o frame. design co Factory Sealed
DIGITUS Face Plate w/o central plate. w/o frame. design co Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DN-93831-1
37,00 kr.
(29,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB Micro kabel,  1,0m, Basic, sort USB A Han : USB Micro B han
DIGITUS USB Micro kabel, 1,0m, Basic, sort USB A Han : USB Micro B han
VØRUNUMMAR: AK-300127-010-S
Type: USB
38,00 kr.
(30,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 45
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT5E 0,5 m UTP sort, RJ45 u/skærm han:han, Kobber, UL cert.
DIGITUS Patchkabel KAT5E 0,5 m UTP sort, RJ45 u/skærm han:han, Kobber, UL cert.
VØRUNUMMAR: DK-1511-005/BLACK
Type: Cat5e
38,00 kr.
(30,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS ASSMANN SATA Anschlussk. L-Typ Bu/Bu 0,3m SATAII/ III gerade
DIGITUS ASSMANN SATA Anschlussk. L-Typ Bu/Bu 0,3m SATAII/ III gerade
VØRUNUMMAR: AK-400102-003-R
39,00 kr.
(31,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT6 UTP, Hvid, 0,25 m, Halogenfri,  AWG26 LSZH, CU
DIGITUS Patchkabel KAT6 UTP, Hvid, 0,25 m, Halogenfri, AWG26 LSZH, CU
VØRUNUMMAR: DK-1617-0025/WH
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
39,00 kr.
(31,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.01.2019
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB kabel 0,5m, USB 2.0, Classic, sort, (A han:B han) støbte stik
DIGITUS USB kabel 0,5m, USB 2.0, Classic, sort, (A han:B han) støbte stik
VØRUNUMMAR: Ak-300105-005-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
39,00 kr.
(31,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT6 UTP, Rød, 0,25 m, Halogenfri,  AWG26 LSZH, CU
DIGITUS Patchkabel KAT6 UTP, Rød, 0,25 m, Halogenfri, AWG26 LSZH, CU
VØRUNUMMAR: DK-1617-0025/R
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
39,00 kr.
(31,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel DIGITUS RJ45 U/UTP Cat6  1.00m schwarz Hebelschut
DIGITUS Patchkabel DIGITUS RJ45 U/UTP Cat6 1.00m schwarz Hebelschut
VØRUNUMMAR: DK-1612-010/BL
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
40,00 kr.
(32,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 70
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables
DIGITUS CAT 5e Connection module for Twisted Pair Cables
VØRUNUMMAR: DN-93902
TYPE: Adapters / Accessories
41,00 kr.
(32,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT5E 1,0 m UTP gul, RJ45 u/skærm han:han, Kobber, UL cert.
DIGITUS Patchkabel KAT5E 1,0 m UTP gul, RJ45 u/skærm han:han, Kobber, UL cert.
VØRUNUMMAR: DK-1511-010/Y
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
42,00 kr.
(33,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT5E 0,5m SF-UTP Blå, PVC, AWG26, CU
DIGITUS Patchkabel KAT5E 0,5m SF-UTP Blå, PVC, AWG26, CU
VØRUNUMMAR: DK-1531-005/B
Type: Cat5e
42,00 kr.
(33,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT5E 0,5m SF-UTP Gul, PVC, AWG26, CU
DIGITUS Patchkabel KAT5E 0,5m SF-UTP Gul, PVC, AWG26, CU
VØRUNUMMAR: DK-1531-005/Y
Type: Cat5e
42,00 kr.
(33,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT6 UTP, Gul, 0,5 m, Halogenfri,  AWG26 LSZH, CU
DIGITUS Patchkabel KAT6 UTP, Gul, 0,5 m, Halogenfri, AWG26 LSZH, CU
VØRUNUMMAR: DK-1617-005/Y
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
42,00 kr.
(33,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel DIGITUS RJ45 SF/UTP Cat5e  0.50m rot
DIGITUS Patchkabel DIGITUS RJ45 SF/UTP Cat5e 0.50m rot
VØRUNUMMAR: DK-1531-005/R
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45
42,00 kr.
(33,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable. Cu
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable. Cu
VØRUNUMMAR: DK-1511-010/WH
Type: Cat5e
42,00 kr.
(33,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Audioforlængerkabel  3,0m sort, Skærmet Mini jack han til mini jack-hun
DIGITUS Audioforlængerkabel 3,0m sort, Skærmet Mini jack han til mini jack-hun
VØRUNUMMAR: AK-510200-030-S
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
43,00 kr.
(34,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Kab P SF/UTP CAT5e  1m schwarz Polybag
DIGITUS Kab P SF/UTP CAT5e 1m schwarz Polybag
VØRUNUMMAR: DK-1531-010/BL
Type: Cat5e
46,00 kr.
(36,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OS2
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OS2
VØRUNUMMAR: DK-39121-U
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
48,00 kr.
(38,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB adapter A Hun til Micro B han, Sort
DIGITUS USB adapter A Hun til Micro B han, Sort
VØRUNUMMAR: AK-300507-000-S
Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
48,00 kr.
(38,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Adaptor. DB9. RJ45. Modular DB9 M. RJ45 F Factory Sealed
DIGITUS Adaptor. DB9. RJ45. Modular DB9 M. RJ45 F Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AK-610517-000-I
Connector 2: RJ-45
49,00 kr.
(39,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Audioforlængerkabel  5,0m sort, Skærmet Mini jack han til mini jack-hun
DIGITUS Audioforlængerkabel 5,0m sort, Skærmet Mini jack han til mini jack-hun
VØRUNUMMAR: AK-510200-050-S
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
49,00 kr.
(39,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 18
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OM2
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OM2
VØRUNUMMAR: DK-35041-U
Type: Fiber
49,00 kr.
(39,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT6 0,5m S/FTP hvid, halogenfri,  AWG27, LSZH, CU kobber
DIGITUS Patchkabel KAT6 0,5m S/FTP hvid, halogenfri, AWG27, LSZH, CU kobber
VØRUNUMMAR: DK-1644-005/WH
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
49,00 kr.
(39,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS LWL Kupplung SC -> SC Multimode Duplex
DIGITUS LWL Kupplung SC -> SC Multimode Duplex
VØRUNUMMAR: DN-96004-1
Type: Fiber
49,00 kr.
(39,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable. Cu
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable. Cu
VØRUNUMMAR: DK-1511-020/WH
Type: Cat5e
49,00 kr.
(39,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT6A 0,5m UTP Grå, Halogenfri,  AWG26 LSZH, CU
DIGITUS Patchkabel KAT6A 0,5m UTP Grå, Halogenfri, AWG26 LSZH, CU
VØRUNUMMAR: DK-1613-A-005
Type: Cat7  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
50,00 kr.
(40,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS SC-SC Duplex Coupler, color blue Zirconi, a Ceramic Sleeve, Plastic housing, Singlemode, inc.,  fixing material
DIGITUS SC-SC Duplex Coupler, color blue Zirconi, a Ceramic Sleeve, Plastic housing, Singlemode, inc., fixing material
VØRUNUMMAR: DN-96003-1
Type: Fiber
51,00 kr.
(40,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OM3
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OM3
VØRUNUMMAR: DK-35041/3-U
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
52,00 kr.
(41,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS SC-SC DX Coupler, OM4, Color RAL 4003 Zirc, onia Ceramic Sleeve, Plastic housing, Multimode inc, l. fixing material
DIGITUS SC-SC DX Coupler, OM4, Color RAL 4003 Zirc, onia Ceramic Sleeve, Plastic housing, Multimode inc, l. fixing material
VØRUNUMMAR: DN-96018-1
Type: Fiber
52,00 kr.
(41,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OS2
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OS2
VØRUNUMMAR: DK-39081-U
Type: Fiber
52,00 kr.
(41,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Adapter. DB25. RJ45. Modular DB25 M. RJ45 F Factory Sealed
DIGITUS Adapter. DB25. RJ45. Modular DB25 M. RJ45 F Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AK-610518-000-I
Type: Serial / Parallel  -  Connector 1: DB-25
53,00 kr.
(42,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB 2.0 Cable A-mini B (5pin)
DIGITUS USB 2.0 Cable A-mini B (5pin)
VØRUNUMMAR: DK-300108-010-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Mini-USB B
53,00 kr.
(42,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Patchkabel KAT6 1,0m S/FTP hvid, halogenfri,  AWG27, LSZH, CU kobber
DIGITUS Patchkabel KAT6 1,0m S/FTP hvid, halogenfri, AWG27, LSZH, CU kobber
VØRUNUMMAR: DK-1644-010/WH
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
54,00 kr.
(43,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Stripping tool for data cable
DIGITUS Stripping tool for data cable
VØRUNUMMAR: DN-94001
TYPE: Adapters / Accessories
54,00 kr.
(43,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB 2.0 cable type A - B
DIGITUS USB 2.0 cable type A - B
VØRUNUMMAR: DK-300105-010-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
55,00 kr.
(44,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.5 m. Black Factory Sealed
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.5 m. Black Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DK-1644-A-005/BL
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
55,00 kr.
(44,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.25 m. Red Factory Sealed
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.25 m. Red Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DK-1644-A-0025/R
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
55,00 kr.
(44,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.25 m. Black Factory Sealed
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.25 m. Black Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DK-1644-A-0025/BL
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
55,00 kr.
(44,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.25 m. Yellow Factory Sealed
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.25 m. Yellow Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DK-1644-A-0025/Y
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
55,00 kr.
(44,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.5 m. Green Factory Sealed
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.5 m. Green Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DK-1644-A-005/G
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
55,00 kr.
(44,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.25 m. Blue Factory Sealed
DIGITUS CAT 6A S-FTP. Cu. LSZH AWG 26/7. 0.25 m. Blue Factory Sealed
VØRUNUMMAR: DK-1644-A-0025/B
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
55,00 kr.
(44,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Cable tie. inner teethed Nylon PA 66. 200mm x 2.5m Factory Sealed
DIGITUS Cable tie. inner teethed Nylon PA 66. 200mm x 2.5m Factory Sealed
VØRUNUMMAR: AK-770901-200-N
55,00 kr.
(44,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS LWL Kupplung LC -> LC Singlemode Duplex
DIGITUS LWL Kupplung LC -> LC Singlemode Duplex
VØRUNUMMAR: DN-96007-1
Type: Adapter  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
56,00 kr.
(44,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 47
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB 2.0 adp cbl OTG. micro B-A
DIGITUS USB 2.0 adp cbl OTG. micro B-A
VØRUNUMMAR: DK-300309-002-S
Type: USB  -  Connector 1: Micro-USB B  -  Connector 2: USB A
56,00 kr.
(44,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
DIGITUS LC-LC Duplex Coupler, color beige Zircon, ia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode, inc.,  fixing material
DIGITUS LC-LC Duplex Coupler, color beige Zircon, ia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode, inc., fixing material
VØRUNUMMAR: DN-96008-1
Type: Adapter  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
56,00 kr.
(44,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB 2.0 Cabletype  A - micro B
DIGITUS USB 2.0 Cabletype A - micro B
VØRUNUMMAR: DK-300110-010-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
57,00 kr.
(45,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Paralelles Einbaublech D-Sub25 0,25m
DIGITUS Paralelles Einbaublech D-Sub25 0,25m
VØRUNUMMAR: AK-580300-003-E
Type: Serial / Parallel
57,00 kr.
(45,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB Kabel DIGITUS A -> micro B St/St 1.00m wendbar sw
DIGITUS USB Kabel DIGITUS A -> micro B St/St 1.00m wendbar sw
VØRUNUMMAR: AK-300122-010-S
Connector 1: USB A  -  Connector 2: Micro-USB B
58,00 kr.
(46,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS udendørs patchkabel KAT6, 1,0m SFTP, sort, FRPE
DIGITUS udendørs patchkabel KAT6, 1,0m SFTP, sort, FRPE
VØRUNUMMAR: DK-1644-010/BL-OD
Type: Cat7  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
58,00 kr.
(46,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OM2
DIGITUS Fiber Optic Instal. cbl OM2
VØRUNUMMAR: DK-35081-U
Type: Fiber
58,00 kr.
(46,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB 2.0 Cable A-mini B (5pin)
DIGITUS USB 2.0 Cable A-mini B (5pin)
VØRUNUMMAR: DK-300108-018-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Mini-USB B
58,00 kr.
(46,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB 2.0 Cabletype  A - micro B
DIGITUS USB 2.0 Cabletype A - micro B
VØRUNUMMAR: DK-300110-018-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
58,00 kr.
(46,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS USB 2.0 connection cbl type A
DIGITUS USB 2.0 connection cbl type A
VØRUNUMMAR: DK-300101-010-S
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
59,00 kr.
(47,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Kabel Kaltgeräte/ Netzkabel C13-Bu. > Schuko-St. 1,2m [bk]
DIGITUS Kabel Kaltgeräte/ Netzkabel C13-Bu. > Schuko-St. 1,2m [bk]
VØRUNUMMAR: AK-440110-012-S
Type: Power  -  Connector 1: Power Plug  -  Connector 2: C13 coupler
60,00 kr.
(48,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
DIGITUS Kab Strom/ Schuko/ Netzkabel 0,75m
DIGITUS Kab Strom/ Schuko/ Netzkabel 0,75m
VØRUNUMMAR: AK-440109-008-S
Type: Power  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: C13 coupler
60,00 kr.
(48,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 2668 produkter 1 2 3 4 5 ... 45 Næsta