Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ENGENIUS Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-21 av 21 produkter
ENGENIUS PoE injector
ENGENIUS PoE injector
VØRUNUMMAR: EPE-1212
Product: POE
kr. 210,00
(kr. 168,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE injector (injector only)
ENGENIUS PoE injector (injector only)
VØRUNUMMAR: EPE-24R
Product: POE
kr. 320,00
(kr. 256,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21-09-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Surge Arrestor
ENGENIUS Surge Arrestor
VØRUNUMMAR: ESA-7500
Product: Miscellaneous
kr. 361,00
(kr. 288,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21-09-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter
ENGENIUS PoE Adapter
VØRUNUMMAR: EPA2406FP
Product: POE
kr. 393,00
(kr. 314,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE injector (injector only)
ENGENIUS PoE injector (injector only)
VØRUNUMMAR: EPE-48GR
Product: POE
kr. 409,00
(kr. 327,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21-09-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Convertor
ENGENIUS PoE Convertor
VØRUNUMMAR: EPD-4824
Product: POE
kr. 409,00
(kr. 327,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Ethernet Surge Arrester
ENGENIUS Ethernet Surge Arrester
VØRUNUMMAR: ESA-7600G
Product: POE
kr. 441,00
(kr. 352,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21-09-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter, AC 110V -
ENGENIUS PoE Adapter, AC 110V -
VØRUNUMMAR: EPA2410GP
Product: POE
kr. 527,00
(kr. 421,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21-09-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 802.3af 15W Gig POE one port
ENGENIUS 802.3af 15W Gig POE one port
VØRUNUMMAR: EPE-5818GAF
Product: POE
kr. 528,00
(kr. 422,40 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter, AC 100V -
ENGENIUS PoE Adapter, AC 100V -
VØRUNUMMAR: EPA5006GP
kr. 559,00
(kr. 447,20 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter
ENGENIUS PoE Adapter
VØRUNUMMAR: EPA5006GAT
kr. 572,00
(kr. 457,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 48V 0.8A UK ADAPTOR
ENGENIUS 48V 0.8A UK ADAPTOR
VØRUNUMMAR: T4126ST
Type: Power
kr. 598,00
(kr. 478,40 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
VØRUNUMMAR: SFP2185-05
Product: Transceiver / GBIC / SFP
kr. 916,00
(kr. 732,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21-09-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
VØRUNUMMAR: SFP2213-10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
kr. 1.187,00
(kr. 949,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21-09-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Wireless 11AC AP Ceiling Mount
ENGENIUS Wireless 11AC AP Ceiling Mount
VØRUNUMMAR: EAP1300
Product: Miscellaneous
kr. 1.618,00
(kr. 1.294,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 20AP 8-port GbE
ENGENIUS 20AP 8-port GbE
VØRUNUMMAR: EWS2910P
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 10  -  Speed: 1Gbps
kr. 1.866,00
(kr. 1.492,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 8-port Switch GbE
ENGENIUS 8-port Switch GbE
VØRUNUMMAR: EWS5912FP
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
kr. 2.703,00
(kr. 2.162,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Managed AP-CAM Indoor Dual
ENGENIUS Managed AP-CAM Indoor Dual
VØRUNUMMAR: EWS1025CAM
Type: Camera
kr. 2.930,00
(kr. 2.344,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 24-port Switch GbE
ENGENIUS 24-port Switch GbE
VØRUNUMMAR: EWS7928P
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
Expert Reviews: 1 reviews
kr. 3.870,00
(kr. 3.096,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 24-port GbE PoE.at Switch
ENGENIUS 24-port GbE PoE.at Switch
VØRUNUMMAR: EWS1200-28TFP
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
kr. 5.542,00
(kr. 4.433,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11-06-2018
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 48-port GbE PoE AP Controller
ENGENIUS 48-port GbE PoE AP Controller
VØRUNUMMAR: EWS7952FP
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 48  -  Speed: 1Gbps
kr. 8.698,00
(kr. 6.958,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11-06-2018
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-21 av 21 produkter