Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ENGENIUS Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-55 av 55 vørum
ENGENIUS PoE injector
ENGENIUS PoE injector
VØRUNUMMAR: EPE-1212
Product: POE
244,00 kr.
(195,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS AC-DC Switching Adapter DC 12V/1A Pin 2.5 Factory Sealed
ENGENIUS AC-DC Switching Adapter DC 12V/1A Pin 2.5 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ACP12V1AS
265,00 kr.
(212,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS AC-DC Switching Adapter DC 12V/2A Pin 5.5 Factory Sealed
ENGENIUS AC-DC Switching Adapter DC 12V/2A Pin 5.5 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ACP12V2A
313,00 kr.
(250,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE injector (injector only)
ENGENIUS PoE injector (injector only)
VØRUNUMMAR: EPE-24R
Product: POE
328,00 kr.
(262,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Antenna Jumper Cable 0,14m
ENGENIUS Antenna Jumper Cable 0,14m
VØRUNUMMAR: ANTENNA CABLE
Type: Antenna
344,00 kr.
(275,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Surge Arrestor
ENGENIUS Surge Arrestor
VØRUNUMMAR: ESA-7500
Product: Miscellaneous
430,00 kr.
(344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE injector (injector only)
ENGENIUS PoE injector (injector only)
VØRUNUMMAR: EPE-48GR
Product: POE
444,00 kr.
(355,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter
ENGENIUS PoE Adapter
VØRUNUMMAR: EPA2406FP
Product: POE
452,00 kr.
(361,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Convertor
ENGENIUS PoE Convertor
VØRUNUMMAR: EPD-4824
Product: POE
475,00 kr.
(380,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Ethernet Surge Arrester
ENGENIUS Ethernet Surge Arrester
VØRUNUMMAR: ESA-7600G
Product: POE
497,00 kr.
(397,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter, AC 110V -
ENGENIUS PoE Adapter, AC 110V -
VØRUNUMMAR: EPA2410GP
Product: POE
573,00 kr.
(458,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter, AC 100V -
ENGENIUS PoE Adapter, AC 100V -
VØRUNUMMAR: EPA5006GP
605,00 kr.
(484,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter Passive 54V
ENGENIUS PoE Adapter Passive 54V
VØRUNUMMAR: EPA5012GP
Product: POE
629,00 kr.
(503,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter
ENGENIUS PoE Adapter
VØRUNUMMAR: EPA5006GAT
660,00 kr.
(528,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 29
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE adapter 1 port GbE 110~240VAC-in prop Factory Sealed
ENGENIUS PoE adapter 1 port GbE 110~240VAC-in prop Factory Sealed
VØRUNUMMAR: EPA5006GR
732,00 kr.
(585,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
VØRUNUMMAR: SFP2185-05
Product: Transceiver / GBIC / SFP
923,00 kr.
(738,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
VØRUNUMMAR: SFP2213-10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.069,00 kr.
(855,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Mesh Router
ENGENIUS Mesh Router
VØRUNUMMAR: EMR3500
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Router
1.087,00 kr.
(869,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS WL Mesh Node AC1300 W2 Dual
ENGENIUS WL Mesh Node AC1300 W2 Dual
VØRUNUMMAR: EMD1
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
1.156,00 kr.
(924,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 24
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Long Range Outdoor AP/CB
ENGENIUS Long Range Outdoor AP/CB
VØRUNUMMAR: ENS202EXT
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
Expert Reviews: 4 reviews
1.167,00 kr.
(933,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS AP Controller 100x AP PoE.af-in microSD Factory Sealed
ENGENIUS AP Controller 100x AP PoE.af-in microSD Factory Sealed
VØRUNUMMAR: SkyKey 1
1.221,00 kr.
(976,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 12
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Wireless 11AC AP Ceiling Mount
ENGENIUS Wireless 11AC AP Ceiling Mount
VØRUNUMMAR: EAP1300
Product: Miscellaneous
1.237,00 kr.
(989,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Cloud Managed AP Wall-Plate 11ac Wave2 40 Factory Sealed
ENGENIUS Cloud Managed AP Wall-Plate 11ac Wave2 40 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ECW115
1.239,00 kr.
(991,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Outdoor CB/AP 11a/n 5GHz
ENGENIUS Outdoor CB/AP 11a/n 5GHz
VØRUNUMMAR: ENS500-AC
Speed: 867Mbps  -  Type: Bridge
1.241,00 kr.
(992,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.10.2020
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Controller + switch + PoE PSE
ENGENIUS Controller + switch + PoE PSE
VØRUNUMMAR: EWS2908P
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
1.374,00 kr.
(1.099,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 12
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Wireless Outdoor PtP CPE
ENGENIUS Wireless Outdoor PtP CPE
VØRUNUMMAR: ENSTATION5-AC
Speed: 0Mbps  -  Type: Bridge
1.374,00 kr.
(1.099,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Long Range Outdoor AP/CB
ENGENIUS Long Range Outdoor AP/CB
VØRUNUMMAR: ENS500EXT-AC
Speed: 867Mbps  -  Type: Antenna
1.464,00 kr.
(1.171,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS SFP Module 10G MM Fiber 850nm 0.3km Factory Sealed
ENGENIUS SFP Module 10G MM Fiber 850nm 0.3km Factory Sealed
VØRUNUMMAR: SFP3185-03
1.494,00 kr.
(1.195,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Managed AP Dual Band 11acW2
ENGENIUS Managed AP Dual Band 11acW2
VØRUNUMMAR: EWS330AP
Speed: 1,267Gbps  -  Type: Access point
1.626,00 kr.
(1.300,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Mesh Router
ENGENIUS Mesh Router
VØRUNUMMAR: EMR3500-2 PACK
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Router
1.682,00 kr.
(1.345,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Wireless Outdoor PtP
ENGENIUS Wireless Outdoor PtP
VØRUNUMMAR: ENSTATIONAC
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
1.741,00 kr.
(1.392,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Outdoor CB/AP DBC 11ac
ENGENIUS Outdoor CB/AP DBC 11ac
VØRUNUMMAR: ENS620EXT
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
1.773,00 kr.
(1.418,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Outdoor CB/AP DBC 11ac Wave2
ENGENIUS Outdoor CB/AP DBC 11ac Wave2
VØRUNUMMAR: ENH1350EXT
Speed: 867Mbps  -  Type: Access point
1.911,00 kr.
(1.528,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Managed AP Indoor Triband AP
ENGENIUS Managed AP Indoor Triband AP
VØRUNUMMAR: EWS385AP
Speed: 2,2Gbps  -  Type: Access point
2.021,00 kr.
(1.616,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Controlled AP Indoor
ENGENIUS Controlled AP Indoor
VØRUNUMMAR: EWS360AP
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
2.179,00 kr.
(1.743,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Managed AP Indoor Dual
ENGENIUS Managed AP Indoor Dual
VØRUNUMMAR: EWS550AP
Speed: 1,267Gbps  -  Type: Access point
2.336,00 kr.
(1.868,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS SFP Module 10G SM Fiber 1330nm 10km Factory Sealed
ENGENIUS SFP Module 10G SM Fiber 1330nm 10km Factory Sealed
VØRUNUMMAR: SFP3213-10
2.336,00 kr.
(1.868,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Managed AP Indoor Dual Band
ENGENIUS Managed AP Indoor Dual Band
VØRUNUMMAR: EWS357AP
Speed: 1,2Gbps  -  Type: Access point
Expert Reviews: 4 reviews
2.494,00 kr.
(1.995,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Managed AP Indoor Dual Band
ENGENIUS Managed AP Indoor Dual Band
VØRUNUMMAR: EWS660AP
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
2.674,00 kr.
(2.139,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 8-port Switch GbE
ENGENIUS 8-port Switch GbE
VØRUNUMMAR: EWS5912FP
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
2.889,00 kr.
(2.311,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Managed AP Outdoor 11ax 574+1200Mbps IP67 Factory Sealed
ENGENIUS Managed AP Outdoor 11ax 574+1200Mbps IP67 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: EWS850AP
3.163,00 kr.
(2.530,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 24-port Switch GbE
ENGENIUS 24-port Switch GbE
VØRUNUMMAR: EWS7928P
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
Expert Reviews: 1 reviews
3.306,00 kr.
(2.644,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Switch 24-port GbE Cloud Managed 4xSFP+   Factory Sealed
ENGENIUS Switch 24-port GbE Cloud Managed 4xSFP+ Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ECS1528
3.817,00 kr.
(3.053,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Switch 8-port 2.5GbE PoE Cloud Managed Factory Sealed
ENGENIUS Switch 8-port 2.5GbE PoE Cloud Managed Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ECS2512
3.817,00 kr.
(3.053,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Managed AP Indoor Dual Band
ENGENIUS Managed AP Indoor Dual Band
VØRUNUMMAR: EWS377AP
Speed: 2,4Gbps  -  Type: Access point
3.942,00 kr.
(3.153,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 24-port GbE PoE.at Switch
ENGENIUS 24-port GbE PoE.at Switch
VØRUNUMMAR: EWS1200-28TFP
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
4.058,00 kr.
(3.246,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Neutron 24-Port PoE+ Switch
ENGENIUS Neutron 24-Port PoE+ Switch
VØRUNUMMAR: EWS7926EFP
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
4.864,00 kr.
(3.891,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Switch 48-port GbE Cloud Managed 4xSFP+ Factory Sealed
ENGENIUS Switch 48-port GbE Cloud Managed 4xSFP+ Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ECS1552
5.124,00 kr.
(4.099,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Wireless Management 50AP 48p
ENGENIUS Wireless Management 50AP 48p
VØRUNUMMAR: EWS7952P
Product: Managed  -  Ports: 48  -  Speed: 1Gbps
5.267,00 kr.
(4.213,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Cloud Managed AP Outdoor 11ax 574+1200Mbp Factory Sealed
ENGENIUS Cloud Managed AP Outdoor 11ax 574+1200Mbp Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ECW260
5.297,00 kr.
(4.237,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Switch 8-port 2.5GbE PoE Cloud Managed Factory Sealed
ENGENIUS Switch 8-port 2.5GbE PoE Cloud Managed Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ECS2512FP
5.637,00 kr.
(4.509,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 48-port GbE PoE AP Controller
ENGENIUS 48-port GbE PoE AP Controller
VØRUNUMMAR: EWS7952FP
Product: Managed  -  Ports: 48  -  Speed: 1Gbps
6.374,00 kr.
(5.099,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Switch 8-port Cloud Managed 10GbE 4xSFP+ Factory Sealed
ENGENIUS Switch 8-port Cloud Managed 10GbE 4xSFP+ Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ECS5512
6.569,00 kr.
(5.255,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Outdoor Managed AP Dual
ENGENIUS Outdoor Managed AP Dual
VØRUNUMMAR: EWS860AP
Speed: 1,3Gbps  -  Type: Access point
7.085,00 kr.
(5.668,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Switch 8-port Cloud Managed 10GbE PoE Factory Sealed
ENGENIUS Switch 8-port Cloud Managed 10GbE PoE Factory Sealed
VØRUNUMMAR: ECS5512FP
8.720,00 kr.
(6.976,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-55 av 55 vørum