Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ENGENIUS Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-23 av 23 produkter
ENGENIUS PoE injector
ENGENIUS PoE injector
VØRUNUMMAR: EPE-1212
Product: POE
264,00 kr.
(211,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Antenna Jumper Cable 0,14m
ENGENIUS Antenna Jumper Cable 0,14m
VØRUNUMMAR: ANTENNA CABLE
Type: Antenna
339,00 kr.
(271,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.09.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE injector (injector only)
ENGENIUS PoE injector (injector only)
VØRUNUMMAR: EPE-24R
Product: POE
341,00 kr.
(272,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 29.08.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE injector (injector only)
ENGENIUS PoE injector (injector only)
VØRUNUMMAR: EPE-48GR
Product: POE
445,00 kr.
(356,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.08.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Surge Arrestor
ENGENIUS Surge Arrestor
VØRUNUMMAR: ESA-7500
Product: Miscellaneous
456,00 kr.
(364,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27.08.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter
ENGENIUS PoE Adapter
VØRUNUMMAR: EPA2406FP
Product: POE
459,00 kr.
(367,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.08.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Convertor
ENGENIUS PoE Convertor
VØRUNUMMAR: EPD-4824
Product: POE
480,00 kr.
(384,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.09.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Ethernet Surge Arrester
ENGENIUS Ethernet Surge Arrester
VØRUNUMMAR: ESA-7600G
Product: POE
518,00 kr.
(414,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.09.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter, AC 110V -
ENGENIUS PoE Adapter, AC 110V -
VØRUNUMMAR: EPA2410GP
Product: POE
589,00 kr.
(471,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27.08.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter Passive 54V
ENGENIUS PoE Adapter Passive 54V
VØRUNUMMAR: EPA5012GP
Product: POE
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.09.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS PoE Adapter
ENGENIUS PoE Adapter
VØRUNUMMAR: EPA5006GAT
734,00 kr.
(587,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 09.09.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
VØRUNUMMAR: SFP2185-05
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.202,00 kr.
(961,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14.12.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
ENGENIUS SFP Module 1.25G SMF
VØRUNUMMAR: SFP2213-10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.568,00 kr.
(1.254,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14.12.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Wireless 11AC AP Ceiling Mount
ENGENIUS Wireless 11AC AP Ceiling Mount
VØRUNUMMAR: EAP1300
Product: Miscellaneous
1.632,00 kr.
(1.305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Controller + switch + PoE PSE
ENGENIUS Controller + switch + PoE PSE
VØRUNUMMAR: EWS2908P
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
1.835,00 kr.
(1.468,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 30.08.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 20AP 8-port GbE
ENGENIUS 20AP 8-port GbE
VØRUNUMMAR: EWS2910P
Product: Managed  -  Ports: 10  -  Speed: 1Gbps
1.986,00 kr.
(1.588,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Controller + switch + PoE PSE
ENGENIUS Controller + switch + PoE PSE
VØRUNUMMAR: EWS2910P (V2)
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
2.026,00 kr.
(1.620,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 30.08.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 8-port Switch GbE
ENGENIUS 8-port Switch GbE
VØRUNUMMAR: EWS5912FP
Product: Managed  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
2.733,00 kr.
(2.186,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 24-port GbE PoE.at Switch
ENGENIUS 24-port GbE PoE.at Switch
VØRUNUMMAR: EWS1200-28TFP
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
5.930,00 kr.
(4.744,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.09.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Neutron 24-Port PoE+ Switch
ENGENIUS Neutron 24-Port PoE+ Switch
VØRUNUMMAR: EWS7926EFP
Product: Managed  -  Ports: 24  -  Speed: 1Gbps
7.042,00 kr.
(5.633,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 03.09.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS Wireless Management 50AP 48p
ENGENIUS Wireless Management 50AP 48p
VØRUNUMMAR: EWS7952P
Product: Managed  -  Ports: 48  -  Speed: 1Gbps
7.503,00 kr.
(6.002,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 03.09.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS EWS2910P + 4*EWS330AP KIT
ENGENIUS EWS2910P + 4*EWS330AP KIT
VØRUNUMMAR: EWS2910P-KIT-EWS330AP
7.562,00 kr.
(6.049,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 30.08.2019
 
Keyp
Les meira
ENGENIUS 48-port GbE PoE AP Controller
ENGENIUS 48-port GbE PoE AP Controller
VØRUNUMMAR: EWS7952FP
Product: Managed  -  Ports: 48  -  Speed: 1Gbps
10.441,00 kr.
(8.352,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 03.09.2019
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-23 av 23 produkter