Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

EQUIP Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 78 vørum 1 2 Næsta
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 1,8 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 1,8 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
VØRUNUMMAR: 128750
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
65,00 kr.
(52,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent,  dobbelsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 kabel A>B M-M 3 m SLV Transparent, dobbelsk‘rmet
VØRUNUMMAR: 128651
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
75,00 kr.
(60,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 3 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
VØRUNUMMAR: 128751
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
80,00 kr.
(64,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3
VØRUNUMMAR: 156151007
TYPE: Adapters / Accessories
99,00 kr.
(79,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4
VØRUNUMMAR: 156152007
TYPE: Adapters / Accessories
99,00 kr.
(79,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Audiokabel equip jack male / 2x RCA male, 2,00m
EQUIP Audiokabel equip jack male / 2x RCA male, 2,00m
VØRUNUMMAR: 14709207
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x RCA
100,00 kr.
(80,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 4,5 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
EQUIP USB 2.0 forl‘nger A>A M-F 4,5 m SLV transparent dobbeltsk‘rmet
VØRUNUMMAR: 128752
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
105,00 kr.
(84,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
EQUIP USB 3.0 kabel A>B 1.8m
VØRUNUMMAR: 128292
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
109,00 kr.
(87,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP 128870
EQUIP 128870
VØRUNUMMAR: 128870
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
114,00 kr.
(91,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/Male 2.50m
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/Male 2.50m
VØRUNUMMAR: 14708107
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
114,00 kr.
(91,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/ Female 2.50m
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/ Female 2.50m
VØRUNUMMAR: 14708207
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
119,00 kr.
(95,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP 128398
EQUIP 128398
VØRUNUMMAR: 128398
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
119,00 kr.
(95,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Universal mont. underlag t 125722/ 32/ 65 Overflade monterings underdel ral1013
EQUIP Universal mont. underlag t 125722/ 32/ 65 Overflade monterings underdel ral1013
VØRUNUMMAR: 125560
Product: Miscellaneous
124,00 kr.
(99,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
VØRUNUMMAR: 118945
Type: Video Converter  -  Connector 1: DVI-A  -  Connector 2: VGA
134,00 kr.
(107,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6  ge
EQUIP RJ45 Kupplung 1-1 C6 ge
VØRUNUMMAR: 121169
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
139,00 kr.
(111,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP NWKSch 19 Kabelmanagemen
EQUIP NWKSch 19 Kabelmanagemen
VØRUNUMMAR: 327311
Type: Rack / Accessory
142,00 kr.
(113,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 2.0 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12888107
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB C
144,00 kr.
(115,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Kabel B->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 2.0 Kabel B->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12888207
Type: USB  -  Connector 1: USB B  -  Connector 2: USB C
149,00 kr.
(119,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Kabel MicroB->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 2.0 Kabel MicroB->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12888407
Type: USB  -  Connector 1: Micro-USB B  -  Connector 2: USB C
154,00 kr.
(123,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Kabel C->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 2.0 Kabel C->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12888307
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
164,00 kr.
(131,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
VØRUNUMMAR: 127603
Product: Cable Components
169,00 kr.
(135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4
VØRUNUMMAR: 156146007
Product: Cable Components
178,00 kr.
(142,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
VØRUNUMMAR: 133336
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
199,00 kr.
(159,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Netv‘rks udtag C5 8/8, Signalhvid  Retail, back box, equip, overfl. mont.
EQUIP Netv‘rks udtag C5 8/8, Signalhvid Retail, back box, equip, overfl. mont.
VØRUNUMMAR: 125721
Product: Miscellaneous
223,00 kr.
(178,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP V‘rkt›j Afisoler universal
EQUIP V‘rkt›j Afisoler universal
VØRUNUMMAR: 129102
Type: Tools
226,00 kr.
(180,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 10m
VØRUNUMMAR: 133310
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
228,00 kr.
(182,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Power Strip 19" 1U 9bay CEE7/7 w. 1.8m
EQUIP Power Strip 19" 1U 9bay CEE7/7 w. 1.8m
VØRUNUMMAR: 333282
TYPE: PSU Accessories
238,00 kr.
(190,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Crimpv‘rkt›j RJ11/ 12/ 45  modular m. afisolering- og afklipningsindretning
EQUIP Crimpv‘rkt›j RJ11/ 12/ 45 modular m. afisolering- og afklipningsindretning
VØRUNUMMAR: 129403
Type: Tools
280,00 kr.
(224,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP HDMI video switch 3 port
EQUIP HDMI video switch 3 port
VØRUNUMMAR: 332703
Type: Video Switch / Splitter
296,00 kr.
(236,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP 333292
EQUIP 333292
VØRUNUMMAR: 333292
TYPE: PSU Accessories
314,00 kr.
(251,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP 333293
EQUIP 333293
VØRUNUMMAR: 333293
TYPE: PSU Accessories
314,00 kr.
(251,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5
VØRUNUMMAR: 25224507
Product: Fiber patch cords / Pigtails
317,00 kr.
(253,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
VØRUNUMMAR: 133311
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
329,00 kr.
(263,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP HDMI-VGA Adapter equip mit Audio schwarz
EQUIP HDMI-VGA Adapter equip mit Audio schwarz
VØRUNUMMAR: 11903607
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: VGA
344,00 kr.
(275,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB KABEL 3.0MTR A->B ZWART
EQUIP USB KABEL 3.0MTR A->B ZWART
VØRUNUMMAR: CABLE-141/3HS
Type: Cable
348,00 kr.
(278,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 167
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchpanel  8Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 8Port RJ45,
VØRUNUMMAR: 227308
Product: Patch Panel
364,00 kr.
(291,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Network Tools
EQUIP Network Tools
VØRUNUMMAR: 129503
Type: Tools
425,00 kr.
(340,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP 100939
EQUIP 100939
VØRUNUMMAR: 100939
Power supply: 0W  -  Type: Rack
448,00 kr.
(358,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact,  black
EQUIP Cable VGA Splitter 2port, 450MHz, UltraCompact, black
VØRUNUMMAR: 332521
USB Ports: 0  -  Display Ports: 0  -  HDMI Ports: 0  -  Network: 0
449,00 kr.
(359,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE
VØRUNUMMAR: 40145507
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
459,00 kr.
(367,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Tester LAN, USB, RJ11, RJ12, RJ45 Med remote unit
EQUIP Tester LAN, USB, RJ11, RJ12, RJ45 Med remote unit
VØRUNUMMAR: 129964
Product: Miscellaneous
476,00 kr.
(380,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP PatchPanel Cat.6 12 Port
EQUIP PatchPanel Cat.6 12 Port
VØRUNUMMAR: 208014
Product: Patch Panel
498,00 kr.
(398,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB STEREO HEADSET RED MIC
EQUIP USB STEREO HEADSET RED MIC
VØRUNUMMAR: CCHATSTARU2R
502,00 kr.
(401,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchkabel Cat5e SF/UTP 100m LSOH
EQUIP Patchkabel Cat5e SF/UTP 100m LSOH
VØRUNUMMAR: 40243307
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
608,00 kr.
(486,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Passive POE Patchpanel
EQUIP Passive POE Patchpanel
VØRUNUMMAR: 328116
Product: Patch Panel
627,00 kr.
(501,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Kabelmanagement Panel 19li
EQUIP Kabelmanagement Panel 19li
VØRUNUMMAR: 327312
Type: Rack / Accessory
656,00 kr.
(524,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Tang Crimp Profi RJ11/ 12/ 45
EQUIP Tang Crimp Profi RJ11/ 12/ 45
VØRUNUMMAR: 129404
Type: Tools
704,00 kr.
(563,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Installationkabel Cat5e U/UTP 305m LSOH
EQUIP Installationkabel Cat5e U/UTP 305m LSOH
VØRUNUMMAR: 40145407
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
728,00 kr.
(582,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
VØRUNUMMAR: 326316
Product: Patch Panel
735,00 kr.
(588,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP LAN-Kabel equip SF/UTP4 pairs Kabel 5E 100MHz LSZH Sheath
EQUIP LAN-Kabel equip SF/UTP4 pairs Kabel 5E 100MHz LSZH Sheath
VØRUNUMMAR: 40242407
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
775,00 kr.
(620,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 16Port RJ45,
VØRUNUMMAR: 326416
Product: Patch Panel
786,00 kr.
(628,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 1M
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 1M
VØRUNUMMAR: DAC-0101
833,00 kr.
(666,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
VØRUNUMMAR: 326324
Product: Patch Panel
909,00 kr.
(727,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP 4x2 HDMI Matrix Switch 4Kx2K
EQUIP 4x2 HDMI Matrix Switch 4Kx2K
VØRUNUMMAR: 33271903
Type: Video Switch / Splitter
916,00 kr.
(732,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 3M
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 3M
VØRUNUMMAR: DAC-0103
949,00 kr.
(759,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
EQUIP Patchpanel 24Port RJ45,
VØRUNUMMAR: 326424
Product: Patch Panel
953,00 kr.
(762,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M
VØRUNUMMAR: 25556307
Product: Fiber patch cords / Pigtails
963,00 kr.
(770,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/SC Trunk Fiber Patch Cord OM4 M/M 3M
EQUIP MTP/SC Trunk Fiber Patch Cord OM4 M/M 3M
VØRUNUMMAR: 25557307
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.010,00 kr.
(808,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP Installationkabel Cat6 U/UTP 305m LSOH
EQUIP Installationkabel Cat6 U/UTP 305m LSOH
VØRUNUMMAR: 40146807
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
1.097,00 kr.
(877,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M
VØRUNUMMAR: 25556507
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.112,00 kr.
(889,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 78 vørum 1 2 Næsta