Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

EQUIP Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-55 av 55 produkter
EQUIP 19IN MOUNTING SET 4PCS
EQUIP 19IN MOUNTING SET 4PCS
VØRUNUMMAR: 92241507
TYPE: Screws
94,00 kr.
(75,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM4
VØRUNUMMAR: 156152007
TYPE: Adapters / Accessories
104,00 kr.
(83,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3
EQUIP LC FIBER OPTIC ADAPTER OM3
VØRUNUMMAR: 156151007
TYPE: Adapters / Accessories
104,00 kr.
(83,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/ Female 2.50m
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/ Female 2.50m
VØRUNUMMAR: 14708207
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
114,00 kr.
(91,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/Male 2.50m
EQUIP Audiokabel equip 3,5mm jack Male/Male 2.50m
VØRUNUMMAR: 14708107
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 3.5mm
114,00 kr.
(91,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4
EQUIP SC FIBER OPTIC ADAPTER OM4
VØRUNUMMAR: 156146007
114,00 kr.
(91,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Audiokabel equip jack male / 2x RCA male, 2,00m
EQUIP Audiokabel equip jack male / 2x RCA male, 2,00m
VØRUNUMMAR: 14709207
Type: Audio / Video  -  Connector 1: 3.5mm  -  Connector 2: 2 x RCA
119,00 kr.
(95,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
EQUIP DVI Adapter > VGA analog 12+5 > HDB15, M/F beige
VØRUNUMMAR: 118945
Type: Video Converter  -  Connector 1: DVI-A  -  Connector 2: VGA
144,00 kr.
(115,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
EQUIP Split-adapter RJ45 Cat.5E 1>2 1xRJ45M-2xRJ45F UTP/STP
VØRUNUMMAR: 127603
Product: Cable Components
165,00 kr.
(132,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Kabel MicroB->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 2.0 Kabel MicroB->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12888407
Type: USB  -  Connector 1: Micro-USB B  -  Connector 2: USB C
169,00 kr.
(135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 2.0 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12888107
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB C
169,00 kr.
(135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Kabel B->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 2.0 Kabel B->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12888207
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
174,00 kr.
(139,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Kabel C->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 2.0 Kabel C->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12888307
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB C
203,00 kr.
(162,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
EQUIP USB 2.0 Signalforstærker "A" Male/ Female
VØRUNUMMAR: 133336
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
206,00 kr.
(164,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP POWER STRIP IEC CONN
EQUIP POWER STRIP IEC CONN
VØRUNUMMAR: 33330315
TYPE: PDU
218,00 kr.
(174,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 3.1 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
EQUIP USB 3.1 Kabel A->C M/M 1,0m Type C
VØRUNUMMAR: 12834107
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB C
233,00 kr.
(186,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.3
VØRUNUMMAR: 25224307
Product: Fiber patch cords / Pigtails
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5
EQUIP ST/ST FIBER OPT.PATCH C.-OM3.5
VØRUNUMMAR: 25224507
Product: Fiber patch cords / Pigtails
324,00 kr.
(259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
EQUIP USB 2.0 Active Extension Cable 15m
VØRUNUMMAR: 133311
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
375,00 kr.
(300,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP HDMI-VGA Adapter equip mit Audio schwarz
EQUIP HDMI-VGA Adapter equip mit Audio schwarz
VØRUNUMMAR: 11903607
Type: Video Converter  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: VGA
384,00 kr.
(307,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Economy Stahl LCD VESA Tischmontage . 360 ø Rotation
EQUIP Economy Stahl LCD VESA Tischmontage . 360 ø Rotation
VØRUNUMMAR: 650114
Type: Monitor Mounting
430,00 kr.
(344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE
EQUIP CAT.5E LSOH COPPER CABLE
VØRUNUMMAR: 40145507
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
521,00 kr.
(416,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Economy Stahl LCD VESA Tischmontage . 360 ø Rotation
EQUIP Economy Stahl LCD VESA Tischmontage . 360 ø Rotation
VØRUNUMMAR: 650115
Type: Monitor Mounting
542,00 kr.
(433,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Passive POE Patchpanel
EQUIP Passive POE Patchpanel
VØRUNUMMAR: 328116
Product: Patch Panel
681,00 kr.
(544,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchkabel Cat5e F/UTP 100m LSOH
EQUIP Patchkabel Cat5e F/UTP 100m LSOH
VØRUNUMMAR: 40143307
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
688,00 kr.
(550,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchkabel Cat5e SF/UTP 100m LSOH
EQUIP Patchkabel Cat5e SF/UTP 100m LSOH
VØRUNUMMAR: 40243307
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
699,00 kr.
(559,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP LAN-Kabel equip SF/UTP4 pairs Kabel 5E 100MHz LSZH Sheath
EQUIP LAN-Kabel equip SF/UTP4 pairs Kabel 5E 100MHz LSZH Sheath
VØRUNUMMAR: 40242407
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
881,00 kr.
(704,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Installationkabel Cat5e U/UTP 305m LSOH
EQUIP Installationkabel Cat5e U/UTP 305m LSOH
VØRUNUMMAR: 40145407
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
899,00 kr.
(719,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP 16-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT
EQUIP 16-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT
VØRUNUMMAR: 33428003
TYPE: PDU
920,00 kr.
(736,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 1M
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 1M
VØRUNUMMAR: DAC-0101
989,00 kr.
(791,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP InstKabel Cat6 S/FTP 100m beige LSZH
EQUIP InstKabel Cat6 S/FTP 100m beige LSZH
VØRUNUMMAR: 40148507
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
1.012,00 kr.
(809,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Patchpanel Schaltnetzteil für PoE Patchpanel 160W
EQUIP Patchpanel Schaltnetzteil für PoE Patchpanel 160W
VØRUNUMMAR: 328160
Product: POE
1.047,00 kr.
(837,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 3M
VØRUNUMMAR: 25556307
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.078,00 kr.
(862,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 3M
EQUIP COPPER CABLE TWINAX 3M
VØRUNUMMAR: DAC-0103
1.095,00 kr.
(876,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP Installationkabel Cat6 U/UTP 305m LSOH
EQUIP Installationkabel Cat6 U/UTP 305m LSOH
VØRUNUMMAR: 40146807
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
1.134,00 kr.
(907,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/SC Trunk Fiber Patch Cord OM4 M/M 3M
EQUIP MTP/SC Trunk Fiber Patch Cord OM4 M/M 3M
VØRUNUMMAR: 25557307
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.220,00 kr.
(976,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C
EQUIP MPO/LC TRUNK FIBER PATCH C
VØRUNUMMAR: 25558307
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.247,00 kr.
(997,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 5M
VØRUNUMMAR: 25557507
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.389,00 kr.
(1.111,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP 23-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT
EQUIP 23-BAY POWER DISTRIBUTION UNIT
VØRUNUMMAR: 33428103
TYPE: PDU
1.393,00 kr.
(1.114,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 5M
VØRUNUMMAR: 25556507
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.409,00 kr.
(1.127,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 3M
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 3M
VØRUNUMMAR: 25555307
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.426,00 kr.
(1.140,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/SC Trunk Fiber Patch Cord OM4 M/M  7.00m
EQUIP MTP/SC Trunk Fiber Patch Cord OM4 M/M 7.00m
VØRUNUMMAR: 25557407
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.558,00 kr.
(1.246,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 7M
VØRUNUMMAR: 25556407
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.578,00 kr.
(1.262,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 5M
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 5M
VØRUNUMMAR: 25555507
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.592,00 kr.
(1.273,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP CAT.6 U/UTP 305M
EQUIP CAT.6 U/UTP 305M
VØRUNUMMAR: 40451007
Type: Cat6  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
1.632,00 kr.
(1.305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 7M
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 7M
VØRUNUMMAR: 25555407
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.632,00 kr.
(1.305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/SC Trunk Fiber Patch Cord OM4 M/M 10.00m
EQUIP MTP/SC Trunk Fiber Patch Cord OM4 M/M 10.00m
VØRUNUMMAR: 25557607
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.673,00 kr.
(1.338,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 10M
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 10M
VØRUNUMMAR: 25556607
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.692,00 kr.
(1.353,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 10M
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 10M
VØRUNUMMAR: 25555607
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.863,00 kr.
(1.490,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 15M
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 15M
VØRUNUMMAR: 25557707
Product: Fiber patch cords / Pigtails
2.060,00 kr.
(1.648,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 20M
EQUIP MTP/LC OM4 M/M 20M
VØRUNUMMAR: 25556807
Product: Fiber patch cords / Pigtails
2.200,00 kr.
(1.760,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 15M
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 15M
VØRUNUMMAR: 25555707
Product: Fiber patch cords / Pigtails
2.250,00 kr.
(1.800,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 20M
EQUIP MTP/SC OM4 M/M 20M
VØRUNUMMAR: 25557807
Product: Fiber patch cords / Pigtails
2.447,00 kr.
(1.957,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 20M
EQUIP MTP/MTP OM4 M/M 20M
VØRUNUMMAR: 25555807
Product: Fiber patch cords / Pigtails
2.637,00 kr.
(2.109,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
EQUIP RACK TOWER 2U 2IN1 UPS
EQUIP RACK TOWER 2U 2IN1 UPS
VØRUNUMMAR: 38200203
Power: 3kVA
6.571,00 kr.
(5.256,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.01.2019
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-55 av 55 produkter