Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ICT Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 274 produkter 1 2 3 4 5 Næsta
ICT SFP 1000BASE-SX 850nm 550m
ICT SFP 1000BASE-SX 850nm 550m
VØRUNUMMAR: MO-SFP2240
Product: Transceiver / GBIC / SFP
353,00 kr.
(282,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP 1G MM 850nm 550m
ICT SFP 1G MM 850nm 550m
VØRUNUMMAR: MO-UF-MM-1G
Product: Transceiver / GBIC / SFP
367,00 kr.
(293,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-S-31DLC20D
Product: Transceiver / GBIC / SFP
383,00 kr.
(306,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
VØRUNUMMAR: MO-Z-SFP-1G-BX-U
Product: Transceiver / GBIC / SFP
389,00 kr.
(311,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-1AB187280033
Product: Transceiver / GBIC / SFP
430,00 kr.
(344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT Small Form Factor
ICT Small Form Factor
VØRUNUMMAR: MO-E-SPF-S
Product: Transceiver / GBIC / SFP
430,00 kr.
(344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT Small Form Factor
ICT Small Form Factor
VØRUNUMMAR: MO-E-SPF-L
Product: Transceiver / GBIC / SFP
430,00 kr.
(344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 08.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-DN-81001
Product: Transceiver / GBIC / SFP
443,00 kr.
(354,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP 1.25G BX-D Tx1550/ Rx1310nm
ICT SFP 1.25G BX-D Tx1550/ Rx1310nm
VØRUNUMMAR: MO-G-SFP-1G-53-SC-3
455,00 kr.
(364,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP 1.25G BX-U Tx1310/ Rx1550nm
ICT SFP 1.25G BX-U Tx1310/ Rx1550nm
VØRUNUMMAR: MO-G-SFP-1G-35-SC-3
455,00 kr.
(364,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 100BASE-FX
ICT 100BASE-FX
VØRUNUMMAR: MO-3C-S31011-3CLM
Product: Transceiver / GBIC / SFP
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP 1.25 Gbps Module, 550m, LC
ICT SFP 1.25 Gbps Module, 550m, LC
VØRUNUMMAR: MO-DN81000
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
ICT SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-G-31123CDL20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
458,00 kr.
(366,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-BX10-D
ICT 1000BASE-BX10-D
VØRUNUMMAR: MO-C-B43121-3CL10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
458,00 kr.
(366,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 10/ 100/ 1000Base-T
ICT 10/ 100/ 1000Base-T
VØRUNUMMAR: MO-81Y1618
Product: Transceiver / GBIC / SFP
458,00 kr.
(366,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 29.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-MGBIC-MT01
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-AA1419013
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-MGB-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-E1MG-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-TL-SM311LM
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 09.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-TEG-MGBSX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-SFP-GE-SX-MM850-A
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 05.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-SFP-1GE-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-TXN31111
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-88Y6062
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-10051H
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-PAN-SFP-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-0231A562
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-SFPGE-11
Product: Transceiver / GBIC / SFP
461,00 kr.
(368,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT RG45 1000 BASE-T Copper SF
ICT RG45 1000 BASE-T Copper SF
VØRUNUMMAR: MO-E-S-SPF-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
469,00 kr.
(375,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 28.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP 1G Copper RJ45 100m
ICT SFP 1G Copper RJ45 100m
VØRUNUMMAR: MO-UF-RJ45-1G
Product: Transceiver / GBIC / SFP
479,00 kr.
(383,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
ICT SFP+ DAC 10Gb/s
ICT SFP+ DAC 10Gb/s
VØRUNUMMAR: MO-S+DA0001
Product: Transceiver / GBIC / SFP
484,00 kr.
(387,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
ICT SFP-1000BaseT-C
ICT SFP-1000BaseT-C
VØRUNUMMAR: MO-SFP-GE-T
Product: Transceiver / GBIC / SFP
484,00 kr.
(387,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 09.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX SFP,
ICT 1000BASE-SX SFP,
VØRUNUMMAR: MO-AFBR-5710PZ
Product: Transceiver / GBIC / SFP
484,00 kr.
(387,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-91-010-204001B
Product: Transceiver / GBIC / SFP
487,00 kr.
(389,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-GP-SFP2-1S
Product: Transceiver / GBIC / SFP
487,00 kr.
(389,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-E1MG-SX-OM-T
Product: Transceiver / GBIC / SFP
487,00 kr.
(389,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 09.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 10/ 100/ 1000Mb/ s
ICT 10/ 100/ 1000Mb/ s
VØRUNUMMAR: MO-00FE333
Product: Transceiver / GBIC / SFP
489,00 kr.
(391,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP 1.25Gb/s 1310nm 10km SM,
ICT SFP 1.25Gb/s 1310nm 10km SM,
VØRUNUMMAR: MO-FTLF1318P3BTL
Product: Transceiver / GBIC / SFP
495,00 kr.
(396,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 10.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000 BASE-SX SFP 850nm
ICT 1000 BASE-SX SFP 850nm
VØRUNUMMAR: MO-ENTE0006
Product: Transceiver / GBIC / SFP
496,00 kr.
(396,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
ICT 1000Base-SX port
ICT 1000Base-SX port
VØRUNUMMAR: MO-DEM312GT2
Product: Transceiver / GBIC / SFP
496,00 kr.
(396,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP+ 10G MM 850nm 300m
ICT SFP+ 10G MM 850nm 300m
VØRUNUMMAR: MO-UF-MM-10G
Product: Transceiver / GBIC / SFP
499,00 kr.
(399,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 22
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-LX
ICT 1000BASE-LX
VØRUNUMMAR: MO-G-S311213IL20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
503,00 kr.
(402,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
ICT 1.25G BIDI SFP, Tx1310
VØRUNUMMAR: MO-Z-SFP-1G-BX-SC-U
Product: Transceiver / GBIC / SFP
505,00 kr.
(404,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
ICT SFP, 155Mb/s, LC, MM, 1310nm,
ICT SFP, 155Mb/s, LC, MM, 1310nm,
VØRUNUMMAR: MO-GLC-FE-100FX-RGD
Product: Transceiver / GBIC / SFP
505,00 kr.
(404,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP 1G Bidi pair, 30km
ICT SFP 1G Bidi pair, 30km
VØRUNUMMAR: MO-UF-SM-1G-S-2
Product: Transceiver / GBIC / SFP
513,00 kr.
(410,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 28.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-LX
ICT 1000BASE-LX
VØRUNUMMAR: MO-91-010-203001B
Product: Transceiver / GBIC / SFP
513,00 kr.
(410,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP, 1.25Gb/s, LH
ICT SFP, 1.25Gb/s, LH
VØRUNUMMAR: MO- SFP-1GLXLC
Product: Transceiver / GBIC / SFP
514,00 kr.
(411,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
ICT SFP, 1.25Gb/s, LH
ICT SFP, 1.25Gb/s, LH
VØRUNUMMAR: MO-G-31123CDL10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
514,00 kr.
(411,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 09.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT BIDI-BX-U 1,25G 1310TX/ 1550RX
ICT BIDI-BX-U 1,25G 1310TX/ 1550RX
VØRUNUMMAR: MO-SFP-BX-U-35-SC
519,00 kr.
(415,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP+ SR 10Gb/s 850nm 300m
ICT SFP+ SR 10Gb/s 850nm 300m
VØRUNUMMAR: MO-AA1403015-E6
Product: Transceiver / GBIC / SFP
528,00 kr.
(422,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX SFP, JD118B
ICT 1000BASE-SX SFP, JD118B
VØRUNUMMAR: MO-MS100200D
Product: Transceiver / GBIC / SFP
536,00 kr.
(428,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 08.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP+ 8G 850nm 150nm FC 150m
ICT SFP+ 8G 850nm 150nm FC 150m
VØRUNUMMAR: MO-AJ716B
Product: Transceiver / GBIC / SFP
536,00 kr.
(428,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.09.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP 1.25Gb/s 850nm MM
ICT SFP 1.25Gb/s 850nm MM
VØRUNUMMAR: MO-GLC-SX-MM-2K
Product: Transceiver / GBIC / SFP
536,00 kr.
(428,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 28.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, non-coded
ICT SFP+ DAC 10Gb/s, 1m, non-coded
VØRUNUMMAR: MO-SFP+DAC-3M
Product: Transceiver / GBIC / SFP
536,00 kr.
(428,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-407-BBOR
Product: Transceiver / GBIC / SFP
546,00 kr.
(436,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-JX-SFP-1GE-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
546,00 kr.
(436,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-OP6C-MX5-85-C
Product: Transceiver / GBIC / SFP
546,00 kr.
(436,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-FG-TRAN-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
546,00 kr.
(436,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
ICT 1000BASE-SX
ICT 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-ASM-SE8-GBIC-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
546,00 kr.
(436,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 274 produkter 1 2 3 4 5 Næsta