Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

MELLANOX Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 65 vørum 1 2 Næsta
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC3309130-003
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
379,00 kr.
(303,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC3309130-001
Product: Server / Accessories
395,00 kr.
(316,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC3309130-002
Product: Server / Accessories
421,00 kr.
(336,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
MELLANOX NIC extended warranty
MELLANOX NIC extended warranty
VØRUNUMMAR: EXW-ADPTR-2B
506,00 kr.
(404,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 999
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC2210130-001
Product: Direct Attach Cable
618,00 kr.
(494,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC (CA-N) 25GbE, SFP28, 30AWG, 1.5m
MELLANOX Passive DAC (CA-N) 25GbE, SFP28, 30AWG, 1.5m
VØRUNUMMAR: MCP2M00-A01AE30N
Product: Direct Attach Cable
720,00 kr.
(576,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC (CA-N) 25GbE, SFP28, 30AWG, 1.0m
MELLANOX Passive DAC (CA-N) 25GbE, SFP28, 30AWG, 1.0m
VØRUNUMMAR: MCP2M00-A001E30N
Product: Server / Accessories
720,00 kr.
(576,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive copper hybrid cable ETH 10GbE, QSFP to SFP+, 3m
MELLANOX Passive copper hybrid cable ETH 10GbE, QSFP to SFP+, 3m
VØRUNUMMAR: MC2309130-003
Product: Server / Accessories
749,00 kr.
(599,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC), ETH 40GbE, 40Gb/s, QSFP, 3m, Black Pulltab
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC), ETH 40GbE, 40Gb/s, QSFP, 3m, Black Pulltab
VØRUNUMMAR: MCP1700-B003E
Product: Direct Attach Cable
793,00 kr.
(634,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC - Low Loss 25gbE, SFP28, 2.5m
MELLANOX Passive DAC - Low Loss 25gbE, SFP28, 2.5m
VØRUNUMMAR: MCP2M00-A02AE26N
Product: Direct Attach Cable
902,00 kr.
(721,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC 100GbE Ethernet CA-N, QSFP28, 30AWG, 0.5m
MELLANOX Passive DAC 100GbE Ethernet CA-N, QSFP28, 30AWG, 0.5m
VØRUNUMMAR: MCP1600-C00AE30N
Product: Direct Attach Cable
926,00 kr.
(740,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC - Low Loss 25GbE, SFP28, 3.0m
MELLANOX Passive DAC - Low Loss 25GbE, SFP28, 3.0m
VØRUNUMMAR: MCP2M00-A003E26N
Product: Direct Attach Cable
946,00 kr.
(756,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 20
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC2609130-001
Product: Server / Accessories
966,00 kr.
(772,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC3309124-005
Product: Server / Accessories
1.007,00 kr.
(805,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive Copper Cable - 1m
MELLANOX Passive Copper Cable - 1m
VØRUNUMMAR: MCP1600-C001
Product: Server / Accessories
1.020,00 kr.
(816,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MELLANOX MCP1600-C001 Passive QSFP DAC Cable 100GbE 1M
MELLANOX MCP1600-C001 Passive QSFP DAC Cable 100GbE 1M
VØRUNUMMAR: MCP1600-C001E30N
Product: Direct Attach Cable
1.034,00 kr.
(827,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passivt kobber kabel, 2 meter
MELLANOX passivt kobber kabel, 2 meter
VØRUNUMMAR: MC2207130-001
Product: Direct Attach Cable
1.034,00 kr.
(827,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC2609130-003
Product: Server / Accessories
1.094,00 kr.
(875,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Direct Attach Copper Cables passive copper cable, VPI, up
MELLANOX Direct Attach Copper Cables passive copper cable, VPI, up
VØRUNUMMAR: MC2206130-002
Product: Direct Attach Cable
1.094,00 kr.
(875,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive Copper cable 100Gb/s, QSFP, LSZH, 1.5m
MELLANOX Passive Copper cable 100Gb/s, QSFP, LSZH, 1.5m
VØRUNUMMAR: MCP1600-C01A
Product: Server / Accessories
1.108,00 kr.
(886,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC3309124-007
Product: Server / Accessories
1.203,00 kr.
(962,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive copper cable IB QDR/ FDR10,  40Gb, QSFP, 3m
MELLANOX Passive copper cable IB QDR/ FDR10, 40Gb, QSFP, 3m
VØRUNUMMAR: MC2206130-003
Product: Server / Accessories
1.243,00 kr.
(994,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable 56 GIGABIT QSFP, 2,5 meter
MELLANOX passive copper cable 56 GIGABIT QSFP, 2,5 meter
VØRUNUMMAR: MC2207128-0A2
Product: Fiber patch cords / Pigtails
1.243,00 kr.
(994,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive Copper Cable - 3m
MELLANOX Passive Copper Cable - 3m
VØRUNUMMAR: MCP1600-C003
Product: Server / Accessories
1.412,00 kr.
(1.129,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive Hybrid DAC (CA-N) 100GbE->4x25GbE,  30AWG, 1.5m
MELLANOX Passive Hybrid DAC (CA-N) 100GbE->4x25GbE, 30AWG, 1.5m
VØRUNUMMAR: MCP7F00-A01AR30N
Product: Direct Attach Cable
1.453,00 kr.
(1.162,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX MCP7F00-A003 100GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP28 2M 100 Gigabit Ethernet
MELLANOX MCP7F00-A003 100GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP28 2M 100 Gigabit Ethernet
VØRUNUMMAR: MCP7F00-A002R30N
Product: Server / Accessories
1.574,00 kr.
(1.259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Direct Attach Copper Cables passive copper cable, VPI, up
MELLANOX Direct Attach Copper Cables passive copper cable, VPI, up
VØRUNUMMAR: MC2207126-004
Product: Direct Attach Cable
1.622,00 kr.
(1.297,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive Hybrid DAC (CA-L) 100GbE->4x25GBE,  30AWG, 2.5m
MELLANOX Passive Hybrid DAC (CA-L) 100GbE->4x25GBE, 30AWG, 2.5m
VØRUNUMMAR: MCP7F00-A02AR30L
Product: Direct Attach Cable
1.689,00 kr.
(1.351,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Direct Attach Copper Cables Passive Copper cable, IB EDR,
MELLANOX Direct Attach Copper Cables Passive Copper cable, IB EDR,
VØRUNUMMAR: MCP1600-E003
Product: Direct Attach Cable
1.689,00 kr.
(1.351,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC 100GbE, QSFP28, 26AWG, 3.0m
MELLANOX Passive DAC 100GbE, QSFP28, 26AWG, 3.0m
VØRUNUMMAR: MCP1600-C003E26N
Product: Direct Attach Cable
1.703,00 kr.
(1.362,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC 100Gbps IB EDR QSFP28, 30AWG, 2.0m
MELLANOX Passive DAC 100Gbps IB EDR QSFP28, 30AWG, 2.0m
VØRUNUMMAR: MCP1600-E002E30
Product: Direct Attach Cable
1.703,00 kr.
(1.362,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 12
 
Keyp
Les meira
MELLANOX 25GBASE-SR SFP+ MMF (LC) 850nm, 100m, Singlepack
MELLANOX 25GBASE-SR SFP+ MMF (LC) 850nm, 100m, Singlepack
VØRUNUMMAR: MMA2P00-AS-SP
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.716,00 kr.
(1.372,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+ , MM
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+ , MM
VØRUNUMMAR: MFM1T02A-SR
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.716,00 kr.
(1.372,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX MCP7F00-A001 100GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP28 3M 100 Gigabit Ethernet
MELLANOX MCP7F00-A001 100GbE Breakout Cable QSFP to 4x SFP28 3M 100 Gigabit Ethernet
VØRUNUMMAR: MCP7F00-A003R30L
Product: Direct Attach Cable
1.729,00 kr.
(1.383,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC 100Gbps IB EDR QSFP28, 26AWG, 3.0m
MELLANOX Passive DAC 100Gbps IB EDR QSFP28, 26AWG, 3.0m
VØRUNUMMAR: MCP1600-E003E26
Product: Direct Attach Cable
1.760,00 kr.
(1.408,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 24
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Optical Module
MELLANOX Optical Module
VØRUNUMMAR: MC2210411-SR4L
Product: Transceiver / GBIC / SFP
1.872,00 kr.
(1.497,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX passive copper cable
MELLANOX passive copper cable
VØRUNUMMAR: MC2609125-005
Product: Server / Accessories
1.985,00 kr.
(1.588,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Rack Installation Kit 1U For 1 x SN2010/ SN2100
MELLANOX Rack Installation Kit 1U For 1 x SN2010/ SN2100
VØRUNUMMAR: MTEF-KIT-E
Product: Mounting
2.140,00 kr.
(1.712,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnextX-4 Lx single-port 25G Interface card SFP28
MELLANOX ConnextX-4 Lx single-port 25G Interface card SFP28
VØRUNUMMAR: MCX4111A-ACAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 25Gbps  -  Ports: 1
2.228,00 kr.
(1.782,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, ETH 40GbE,
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, ETH 40GbE,
VØRUNUMMAR: MC2210310-005
Type: Ethernet  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+
2.483,00 kr.
(1.986,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Passive DAC 100GbE Ethernet CA-L, QSFP28, 26AWG, 5.0m
MELLANOX Passive DAC 100GbE Ethernet CA-L, QSFP28, 26AWG, 5.0m
VØRUNUMMAR: MCP1600-C005E26L
Product: Direct Attach Cable
2.602,00 kr.
(2.081,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-4 LX EN 10GbE
MELLANOX ConnectX-4 LX EN 10GbE
VØRUNUMMAR: MCX4121A-XCAT
Ports/Connectors: Fiber  -  External Ports: Yes  -  Host Interface: PCIe  -  Internal Ports: Yes  -  RAID: No
2.652,00 kr.
(2.121,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 17
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN 25GbE NIC Dual Port, SFP28, PCIe 3.0 x8
MELLANOX ConnectX-4 Lx EN 25GbE NIC Dual Port, SFP28, PCIe 3.0 x8
VØRUNUMMAR: MCX4121A-ACAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 25Gbps  -  Ports: 1
2.739,00 kr.
(2.191,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-5 EN 25GbE
MELLANOX ConnectX-5 EN 25GbE
VØRUNUMMAR: MCX512A-ACAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Speed: 25Gbps  -  Ports: 2
3.713,00 kr.
(2.970,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 22
 
Keyp
Les meira
MELLANOX 25GBASE-LR SFP28 SMF 1310nm, LC, 10km
MELLANOX 25GBASE-LR SFP28 SMF 1310nm, LC, 10km
VØRUNUMMAR: MMA2L20-AR
Product: Transceiver / GBIC / SFP
3.887,00 kr.
(3.109,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+, SM
MELLANOX 10 GIGABIT SFP+, SM
VØRUNUMMAR: MFM1T02A-LR
Product: Transceiver / GBIC / SFP
4.014,00 kr.
(3.211,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnextX-4 Lx single-port 40G Interface card QSFP28
MELLANOX ConnextX-4 Lx single-port 40G Interface card QSFP28
VØRUNUMMAR: MCX4131A-BCAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 40Gbps  -  Ports: 1
4.050,00 kr.
(3.240,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-4 EN NIC
MELLANOX ConnectX-4 EN NIC
VØRUNUMMAR: MCX413A-BCAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Speed: 56Gbps  -  Ports: 1
4.050,00 kr.
(3.240,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-3 Pro EN, 40/56  GIGA
MELLANOX ConnectX-3 Pro EN, 40/56 GIGA
VØRUNUMMAR: MCX313A-BCCT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Speed: 56Gbps  -  Ports: 1
4.050,00 kr.
(3.240,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-5 EN 50GbE NIC Sngl Port, QSFP28, PCIe3.0 x16
MELLANOX ConnectX-5 EN 50GbE NIC Sngl Port, QSFP28, PCIe3.0 x16
VØRUNUMMAR: MCX515A-GCAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 50Gbps  -  Ports: 1
4.581,00 kr.
(3.664,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 Lx EN network inter
VØRUNUMMAR: MCX4131A-GCAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 50Gbps  -  Ports: 1
4.581,00 kr.
(3.664,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-4 EN NIC
MELLANOX ConnectX-4 EN NIC
VØRUNUMMAR: MCX414A-BCAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber, Copper  -  Speed: 56Gbps  -  Ports: 2
5.039,00 kr.
(4.031,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-3 VPI adapter card
MELLANOX ConnectX-3 VPI adapter card
VØRUNUMMAR: MCX354A-FCBT
Ports/Connectors: Infiniband  -  External Ports: Yes  -  Host Interface: PCIe  -  Internal Ports: Yes  -  RAID: No
5.630,00 kr.
(4.504,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 VPI adapter card, F
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-4 VPI adapter card, F
VØRUNUMMAR: MCX454A-FCAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 56Gbps  -  Ports: 2
5.630,00 kr.
(4.504,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, IB EDR, up
MELLANOX Fiber Cables AOCs active fiber cable, IB EDR, up
VØRUNUMMAR: MFA1A00-E010
Product: Direct Attach Cable
5.981,00 kr.
(4.784,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-5 EN 50GbE NIC Dual Port, QSFP28, PCIe 3.0x16
MELLANOX ConnectX-5 EN 50GbE NIC Dual Port, QSFP28, PCIe 3.0x16
VØRUNUMMAR: MCX516A-GCAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 50Gbps  -  Ports: 2
6.680,00 kr.
(5.344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX -5 EN NIC, 100 GbE single-port QSFP28
MELLANOX ConnectX -5 EN NIC, 100 GbE single-port QSFP28
VØRUNUMMAR: MCX515A-CCAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Gbps  -  Ports: 1
7.479,00 kr.
(5.983,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 VPI adapter card, E
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 VPI adapter card, E
VØRUNUMMAR: MCX555A-ECAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Gbps  -  Ports: 1
7.479,00 kr.
(5.983,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MELLANOX ConnectX-4 EN NIC
MELLANOX ConnectX-4 EN NIC
VØRUNUMMAR: MCX416A-CCAT
Product: Miscellaneous
8.959,00 kr.
(7.167,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 VPI adapter card, E
MELLANOX Adapter Cards ConnectX-5 VPI adapter card, E
VØRUNUMMAR: MCX556A-ECAT
Interface: PCI-E  -  Media: Fiber  -  Speed: 100Gbps  -  Ports: 1
8.959,00 kr.
(7.167,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 65 vørum 1 2 Næsta