Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

MICROOPTICS Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 214 produkter 1 2 3 4 Næsta
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Huawei SFP-850NM-1000BASE-SX ) - 1000Base-SX
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Huawei SFP-850NM-1000BASE-SX ) - 1000Base-SX
VØRUNUMMAR: MO-H-S85123-3CLM
397,00 kr.
(317,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-SX
MICROOPTICS 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-H3-S85123-3CLM
479,00 kr.
(383,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 08.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-SX MMF
MICROOPTICS 1000BASE-SX MMF
VØRUNUMMAR: MO-AT-S85123-3CLM
479,00 kr.
(383,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter HP JD493A ) - 1000Base-SX - for HP 1900, 1905, 1910...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter HP JD493A ) - 1000Base-SX - for HP 1900, 1905, 1910...
VØRUNUMMAR: MO-SFP2171H
Product: Transceiver / GBIC / SFP
490,00 kr.
(392,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-SX
MICROOPTICS 1000BASE-SX
VØRUNUMMAR: MO-Z-S85123-3CLM
545,00 kr.
(436,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 05.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1.25G BIDI SFP, Tx1310
MICROOPTICS 1.25G BIDI SFP, Tx1310
VØRUNUMMAR: MO-SFP2142H
545,00 kr.
(436,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: 3Com 3CSFP92 ) - 1000Base-LX - LC- singlemod...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: 3Com 3CSFP92 ) - 1000Base-LX - LC- singlemod...
VØRUNUMMAR: MO-3C-S31121-3CL10
585,00 kr.
(468,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 10.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-LX
MICROOPTICS 1000BASE-LX
VØRUNUMMAR: MO-G-S31121-3CL10
585,00 kr.
(468,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Nortel AA1419049 ) - 1000Base-LX
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Nortel AA1419049 ) - 1000Base-LX
VØRUNUMMAR: MO-N-S31121-3CL10
585,00 kr.
(468,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-EX-SFP-FE20K-T13R15
601,00 kr.
(480,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-EX-SFP-FE20K-T15R13
601,00 kr.
(480,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 10.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310Tx/ 1550Rx,  0-20km, DDMI
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310Tx/ 1550Rx, 0-20km, DDMI
VØRUNUMMAR: MO-GLC-FE-100BX-U10
603,00 kr.
(482,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI
VØRUNUMMAR: MO-CDL10JD120B
604,00 kr.
(483,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 17.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI
VØRUNUMMAR: MO-GLC-FE-100LX
604,00 kr.
(483,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, MM
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, MM
VØRUNUMMAR: MO-EX-SFP-1GE-SX
610,00 kr.
(488,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Juniper EX-SFP-1GE-SX ) - 1000Base-SX - for ...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Juniper EX-SFP-1GE-SX ) - 1000Base-SX - for ...
VØRUNUMMAR: MO-J-S85123-3CLM
610,00 kr.
(488,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, MM
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, MM
VØRUNUMMAR: MO-EX-SFP-1FE-FX
610,00 kr.
(488,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: D-LINK DEM-311GT ) - 1000Base-SX - LC multim...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: D-LINK DEM-311GT ) - 1000Base-SX - LC multim...
VØRUNUMMAR: MO-SFP2229DL
611,00 kr.
(488,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-LX
MICROOPTICS 1000BASE-LX
VØRUNUMMAR: MO-C-S31121-3IL20
612,00 kr.
(489,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 100base MM 1310nm 2km SFP
MICROOPTICS 100base MM 1310nm 2km SFP
VØRUNUMMAR: MO-L-S31013CXL2
613,00 kr.
(490,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter Cisco MGBSX1 ) - 1000Base-SX - for Linksys 24-Port ...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter Cisco MGBSX1 ) - 1000Base-SX - for Linksys 24-Port ...
VØRUNUMMAR: MO-L-S85123-3CLM
613,00 kr.
(490,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 26
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 100BASE-FX
MICROOPTICS 100BASE-FX
VØRUNUMMAR: MO-D-S31011-3CLM
613,00 kr.
(490,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter Cisco GLC-LH-SMD,  Cisco SFP-GE-L ) - 1000Base-LX - ...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter Cisco GLC-LH-SMD, Cisco SFP-GE-L ) - 1000Base-LX - ...
VØRUNUMMAR: MO-C-S31123CDL20
614,00 kr.
(491,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-T
MICROOPTICS 1000BASE-T
VØRUNUMMAR: MO-A-ST1
614,00 kr.
(491,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 05.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-T
MICROOPTICS 1000BASE-T
VØRUNUMMAR: MO-F-ST1
614,00 kr.
(491,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, MM
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, MM
VØRUNUMMAR: MO-SFP-OC3-MM
618,00 kr.
(494,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-EX-SFP-GE10KT13R15
628,00 kr.
(502,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-EX-SFP-GE10KT13R14
628,00 kr.
(502,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1.25Gbps SFP, LC/ 550m/ 850nm
MICROOPTICS 1.25Gbps SFP, LC/ 550m/ 850nm
VØRUNUMMAR: MO-SFP2232IBM
629,00 kr.
(503,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 03.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-T Cu
MICROOPTICS 1000BASE-T Cu
VØRUNUMMAR: MO-N-GT1
640,00 kr.
(512,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-CDL20JD101A
644,00 kr.
(515,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM
VØRUNUMMAR: MO-CDL20JD100A
644,00 kr.
(515,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-BX10-U 20mk
MICROOPTICS 1000BASE-BX10-U 20mk
VØRUNUMMAR: MO-C-B35121-3CL20
645,00 kr.
(516,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, SC, SM 1310Tx/ 1490Rx,  10km, DDMI
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, SC, SM 1310Tx/ 1490Rx, 10km, DDMI
VØRUNUMMAR: MO-CDL10JD098B
645,00 kr.
(516,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Cisco GLC-FE-100BX-D ) - 100Base-BX10-D - fo...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Cisco GLC-FE-100BX-D ) - 100Base-BX10-D - fo...
VØRUNUMMAR: MO-C-B53011-3CL10
647,00 kr.
(517,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-BX10-U SMF
MICROOPTICS 1000BASE-BX10-U SMF
VØRUNUMMAR: MO-C-B35121-3CL10
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1.25Gb/s, SFP, LC SMF
MICROOPTICS 1.25Gb/s, SFP, LC SMF
VØRUNUMMAR: MO-SFP-LX-10-D
653,00 kr.
(522,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000Base-LX/ LH
MICROOPTICS 1000Base-LX/ LH
VØRUNUMMAR: MO-C-S5486
654,00 kr.
(523,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM 1310Tx/ 1550Rx,  0-20km, DDMI
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM 1310Tx/ 1550Rx, 0-20km, DDMI
VØRUNUMMAR: MO-GLC-BX10-U
655,00 kr.
(524,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM 1550Tx/ 1310Rx,  0-20km, DDMI
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, SM 1550Tx/ 1310Rx, 0-20km, DDMI
VØRUNUMMAR: MO-GLC-FE-100BX-D10
658,00 kr.
(526,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-LX SFP
MICROOPTICS 1000BASE-LX SFP
VØRUNUMMAR: MO-SMC1GSFP-SX
659,00 kr.
(527,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 29.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-LX SFP
MICROOPTICS 1000BASE-LX SFP
VØRUNUMMAR: MO-SMC1GSFP-LX
659,00 kr.
(527,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 08.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter Cisco GLC-SX-MM,  Cisco GLC-SX-MMD ) - 1000Base-SX -...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter Cisco GLC-SX-MM, Cisco GLC-SX-MMD ) - 1000Base-SX -...
VØRUNUMMAR: MO-C-S85123-3CLM
662,00 kr.
(529,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 49
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, MM
MICROOPTICS SFP, 155Mb/s, LC, MM
VØRUNUMMAR: MO-GLC-FE-100FX
662,00 kr.
(529,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1.0625Gbd Fiber Channel
MICROOPTICS 1.0625Gbd Fiber Channel
VØRUNUMMAR: MO-SFP2124
669,00 kr.
(535,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 31.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 100BASE-BX10-U SMF
MICROOPTICS 100BASE-BX10-U SMF
VØRUNUMMAR: MO-C-B34011-3CL10
669,00 kr.
(535,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000Base-T
MICROOPTICS 1000Base-T
VØRUNUMMAR: MO-G-ST2
676,00 kr.
(540,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 10.09.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM 1550Tx/ 1310Rx,  0-20km, DDMI
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM 1550Tx/ 1310Rx, 0-20km, DDMI
VØRUNUMMAR: MO-GLC-BX10-D
678,00 kr.
(542,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Juniper EX-SFP-1GE-LX ) - 1000Base-LX - for ...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Juniper EX-SFP-1GE-LX ) - 1000Base-LX - for ...
VØRUNUMMAR: MO-J-S31121-3CL10
680,00 kr.
(544,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Allied Telesis AT-SPLX10 ) - 1000Base-LX - o...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Allied Telesis AT-SPLX10 ) - 1000Base-LX - o...
VØRUNUMMAR: MO-AT-SPLX10/1
690,00 kr.
(552,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000BASE-LX
MICROOPTICS 1000BASE-LX
VØRUNUMMAR: MO-943-015-011
691,00 kr.
(552,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1.25Gb/s, SFP, LC MMF
MICROOPTICS 1.25Gb/s, SFP, LC MMF
VØRUNUMMAR: MO-SFP-SX-D
691,00 kr.
(552,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Cisco MGBT1 ) - 1000Base-T - RJ-45 - op til ...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: Cisco MGBT1 ) - 1000Base-T - RJ-45 - op til ...
VØRUNUMMAR: MO-L-ST1
698,00 kr.
(558,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 20
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS 1000 BASE-LX SFP 1310NM 2KM
MICROOPTICS 1000 BASE-LX SFP 1310NM 2KM
VØRUNUMMAR: MO-ENTE0002
708,00 kr.
(566,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.10.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM 1310nm, 40km, DDMI
MICROOPTICS SFP, 1.25Gb/s, LC, SM 1310nm, 40km, DDMI
VØRUNUMMAR: MO-CDL40JD061A
709,00 kr.
(567,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 36
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP, 10/ 100/ 1000,  RJ45, Copper 100m
MICROOPTICS SFP, 10/ 100/ 1000, RJ45, Copper 100m
VØRUNUMMAR: MO-GLC-T-10/100/1000
710,00 kr.
(568,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax
VØRUNUMMAR: MO-EX-SFP-10GE-DAC-5M
714,00 kr.
(571,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.08.2018
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax Passive, 3m
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, Twinax Passive, 3m
VØRUNUMMAR: MO-SFP-H10GB-CU3M
714,00 kr.
(571,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter HP JD118B ) - 1000Base-SX / LC - op til 550 m - for...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul (erstatter HP JD118B ) - 1000Base-SX / LC - op til 550 m - for...
VØRUNUMMAR: MO-SFP2192H
714,00 kr.
(571,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: 3Com 3CSFP93 ) - 1000Base-T - op til 100 m -...
MICROOPTICS - SFP (mini-GBIC) transceiver modul ( alternativ til: 3Com 3CSFP93 ) - 1000Base-T - op til 100 m -...
VØRUNUMMAR: MO-3C-ST1
726,00 kr.
(580,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 214 produkter 1 2 3 4 Næsta