Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

MIKROTIK Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 190 produkter 1 2 3 4 Næsta
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
VØRUNUMMAR: ACUFL
Type: Antenna  -  Connector 2: N-Type
kr. 72,00
(kr. 57,60 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Jumpercabel MMCX to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel MMCX to N-F bulkh.
VØRUNUMMAR: ACMMCX
Type: Antenna  -  Connector 2: N-Type
kr. 95,00
(kr. 76,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 5V power injector for USB(RB411UAHR)
MIKROTIK 5V power injector for USB(RB411UAHR)
VØRUNUMMAR: 5VUSB
Product: POE
kr. 120,00
(kr. 96,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
VØRUNUMMAR: QM
Product: Miscellaneous
kr. 129,00
(kr. 103,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK PoE Injector
MIKROTIK PoE Injector
VØRUNUMMAR: RBPOE
Product: POE
kr. 133,00
(kr. 106,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK MMCX-Nfemale pigtail,
MIKROTIK MMCX-Nfemale pigtail,
VØRUNUMMAR: OEMMMCX
Product: Antenna accessory
kr. 138,00
(kr. 110,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Gigabit PoE injector
MIKROTIK Gigabit PoE injector
VØRUNUMMAR: RBGPOE
Product: POE
kr. 164,00
(kr. 131,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
VØRUNUMMAR: QME
Product: Miscellaneous
kr. 173,00
(kr. 138,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
VØRUNUMMAR: ACMMCXRPSMA
Product: Antenna accessory
kr. 173,00
(kr. 138,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
VØRUNUMMAR: QMP
Product: Miscellaneous
kr. 173,00
(kr. 138,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24V Powersupply
MIKROTIK 24V Powersupply
VØRUNUMMAR: 18POW
Product: Miscellaneous
kr. 181,00
(kr. 144,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
VØRUNUMMAR: QMP-LHG
Product: Miscellaneous
kr. 183,00
(kr. 146,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör Wall Mount Kit for RB2011
MIKROTIK Zubehör Wall Mount Kit for RB2011
VØRUNUMMAR: RBWMK
Product: Miscellaneous
kr. 194,00
(kr. 155,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK ACOMNI 2.4GHz Dipole Antenna 5 dBi with RPSMA connectors! for BaseBox 2
MIKROTIK ACOMNI 2.4GHz Dipole Antenna 5 dBi with RPSMA connectors! for BaseBox 2
VØRUNUMMAR: ACOMNIRPSMA
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
kr. 195,00
(kr. 156,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
VØRUNUMMAR: ACRPSMA
Product: Antenna accessory
kr. 199,00
(kr. 159,20 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/U.FL
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/U.FL
VØRUNUMMAR: ACSWI
Product: Antenna accessory
kr. 216,00
(kr. 172,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
VØRUNUMMAR: AC/SWIM
Product: Antenna accessory
kr. 216,00
(kr. 172,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
VØRUNUMMAR: CA411-711
Product: Antenna accessory
kr. 268,00
(kr. 214,40 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 21
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
VØRUNUMMAR: CA150
Product: Antenna accessory
kr. 268,00
(kr. 214,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 48V powersuppply
MIKROTIK 48V powersuppply
VØRUNUMMAR: 48POW
Product: Miscellaneous
kr. 303,00
(kr. 242,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
VØRUNUMMAR: S-85DLC05D
Product: Transceiver / GBIC / SFP
kr. 303,00
(kr. 242,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Wireless out of band
MIKROTIK Wireless out of band
VØRUNUMMAR: WOOBM-USB
kr. 318,00
(kr. 254,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24V 1,6A high power
MIKROTIK 24V 1,6A high power
VØRUNUMMAR: 24HPOW
Product: Miscellaneous
kr. 326,00
(kr. 260,80 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 31
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
VØRUNUMMAR: S+DA0001
Type: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
kr. 337,00
(kr. 269,60 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB493/192 indoor case
MIKROTIK RB493/192 indoor case
VØRUNUMMAR: CA493
Product: Antenna accessory
kr. 343,00
(kr. 274,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
VØRUNUMMAR: S-31DLC20D
Product: Transceiver / GBIC / SFP
kr. 343,00
(kr. 274,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB931-2nD with 650MHz CPU
MIKROTIK RB931-2nD with 650MHz CPU
VØRUNUMMAR: HAP MINI
kr. 364,00
(kr. 291,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
VØRUNUMMAR: CA800
Product: Antenna accessory
kr. 368,00
(kr. 294,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
VØRUNUMMAR: CA433U
Product: Antenna accessory
kr. 368,00
(kr. 294,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK home Access Point lite (hAP Lite), 2, 4 GHz, mit To
MIKROTIK home Access Point lite (hAP Lite), 2, 4 GHz, mit To
VØRUNUMMAR: RB941-2nD-TC
kr. 371,00
(kr. 296,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Ethernet insulator spare
MIKROTIK Ethernet insulator spare
VØRUNUMMAR: Eth insulator
Product: Miscellaneous
kr. 373,00
(kr. 298,40 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 45
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
VØRUNUMMAR: RBGPOE-CON-HP
Product: POE
kr. 390,00
(kr. 312,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
MIKROTIK Zubehör RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
VØRUNUMMAR: S-RJ01
Product: Transceiver / GBIC / SFP
kr. 405,00
(kr. 324,00 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBoard RBmAP2n indoor access point
MIKROTIK RouterBoard RBmAP2n indoor access point
VØRUNUMMAR: RBmAPL-2nD
Speed: 100Mbps  -  Type: Access point
kr. 406,00
(kr. 324,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK mUPS Gigabit PoE injector with
MIKROTIK mUPS Gigabit PoE injector with
VØRUNUMMAR: mUPS
Product: POE
kr. 435,00
(kr. 348,00 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK cAP lite with AR9533 650MHz cAP lite
MIKROTIK cAP lite with AR9533 650MHz cAP lite
VØRUNUMMAR: CAP LITE
Product: Miscellaneous
kr. 435,00
(kr. 348,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 3m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 3m
VØRUNUMMAR: S+DA0003
Type: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
kr. 446,00
(kr. 356,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Routerboard RB911-5Hn
MIKROTIK Routerboard RB911-5Hn
VØRUNUMMAR: RB911-5Hn
Speed: 866Mbps  -  Type: Access point
kr. 479,00
(kr. 383,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HnD
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HnD
VØRUNUMMAR: R11e-2HnD
Product: Antenna accessory
kr. 483,00
(kr. 386,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Routerboard RB911-5HnD
MIKROTIK Routerboard RB911-5HnD
VØRUNUMMAR: RB911-5HnD
Speed: 86Mbps  -  Type: Access point
kr. 484,00
(kr. 387,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK LDF 5 with 9dBi integrated 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless
MIKROTIK LDF 5 with 9dBi integrated 5GHz antenna, Dual Chain 802.11an wireless
VØRUNUMMAR: LDF 5
kr. 504,00
(kr. 403,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Switch RB260GS
MIKROTIK Switch RB260GS
VØRUNUMMAR: RB260GS
Product: Ethernet PoE  -  Ports: 5  -  Speed: 1Gbps
kr. 509,00
(kr. 407,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBOARD 750r2, hEX Lite
MIKROTIK RouterBOARD 750r2, hEX Lite
VØRUNUMMAR: RB750r2
kr. 509,00
(kr. 407,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Fiber to Copper converter RBFTC11
MIKROTIK Fiber to Copper converter RBFTC11
VØRUNUMMAR: RBFTC11
Product: Media converter
kr. 514,00
(kr. 411,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör Radome Cover Kit MTRADC
MIKROTIK Zubehör Radome Cover Kit MTRADC
VØRUNUMMAR: MTRADC
Product: Antenna accessory
kr. 514,00
(kr. 411,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-5HnD
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-5HnD
VØRUNUMMAR: R11e-5HnD
Speed: 300Mbps  -  Type: Extender
kr. 515,00
(kr. 412,00 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 802.11a/ b/ g/ n miniPCI, 2x- MMCX
MIKROTIK 802.11a/ b/ g/ n miniPCI, 2x- MMCX
VØRUNUMMAR: R52NM
Speed: 300Mbps  -  Type: Adapter
kr. 515,00
(kr. 412,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HPnD
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HPnD
VØRUNUMMAR: R11e-2HpnD
Speed: 300Mbps  -  Type: Router
kr. 515,00
(kr. 412,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBoard home Access Point lite hAP lite
MIKROTIK RouterBoard home Access Point lite hAP lite
VØRUNUMMAR: RB941-2nD
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
kr. 516,00
(kr. 412,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBOARD M11G with
MIKROTIK RouterBOARD M11G with
VØRUNUMMAR: RBM11G
kr. 519,00
(kr. 415,20 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK wall Access Point, 2, 4 GHz, weiß, RBwAP2nD
MIKROTIK wall Access Point, 2, 4 GHz, weiß, RBwAP2nD
VØRUNUMMAR: RBwAP2nD
kr. 523,00
(kr. 418,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK wall Access Point, 2, 4 GHz, schwarz, RBwAP2nD-BE
MIKROTIK wall Access Point, 2, 4 GHz, schwarz, RBwAP2nD-BE
VØRUNUMMAR: RBwAP2nD-BE
Speed: 150Mbps  -  Type: Access point
kr. 523,00
(kr. 418,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBoard home Access Point, hAP, RB951Ui-2nD
MIKROTIK RouterBoard home Access Point, hAP, RB951Ui-2nD
VØRUNUMMAR: RB951Ui-2nD
Speed: 100Mbps  -  Type: Router
kr. 523,00
(kr. 418,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27-02-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBOARD 911 Lite5 ac, RB911-5HacD
MIKROTIK RouterBOARD 911 Lite5 ac, RB911-5HacD
VØRUNUMMAR: RB911-5HacD
kr. 523,00
(kr. 418,40 mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 20
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 802.11a/ b/ g/ n High Power Dual Band MiniPCI card with MMCX connectors,  R52HnD
MIKROTIK 802.11a/ b/ g/ n High Power Dual Band MiniPCI card with MMCX connectors, R52HnD
VØRUNUMMAR: R52HnD
Product: Miscellaneous
kr. 530,00
(kr. 424,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Super High Power MiniPCI card R2SHPn
MIKROTIK Super High Power MiniPCI card R2SHPn
VØRUNUMMAR: R2SHPn
Product: Antenna accessory
kr. 530,00
(kr. 424,00 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK home AC Access Point lite (hAP ac Lite), RB952Ui-5ac2nD
MIKROTIK home AC Access Point lite (hAP ac Lite), RB952Ui-5ac2nD
VØRUNUMMAR: RB952Ui-5ac2nD
Product: Miscellaneous
Expert Reviews: 1 reviews
kr. 543,00
(kr. 434,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK mANT 15s 5GHz 120 degree 15dBi 2X2 MIMO Dual Polarization Sector Antenna, 2xRP-SMA connectors
MIKROTIK mANT 15s 5GHz 120 degree 15dBi 2X2 MIMO Dual Polarization Sector Antenna, 2xRP-SMA connectors
VØRUNUMMAR: MTAS-5G-15D120
Product: Antenna accessory
kr. 543,00
(kr. 434,40 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Utendørs boks liten RB100/400
MIKROTIK Utendørs boks liten RB100/400
VØRUNUMMAR: CAOTS
Product: Antenna accessory
kr. 556,00
(kr. 444,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 802.11a/ b/ g high power miniPCI
MIKROTIK 802.11a/ b/ g high power miniPCI
VØRUNUMMAR: R52H
Speed: 54Mbps  -  Type: Adapter
kr. 561,00
(kr. 448,80 mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 16-03-2018
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 190 produkter 1 2 3 4 Næsta