Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

MIKROTIK Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 235 produkter 1 2 3 4 Næsta
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel U.FL to N-F bulkh.
VØRUNUMMAR: ACUFL
Type: Antenna  -  Connector 2: N-Type
85,00 kr.
(68,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
VØRUNUMMAR: QM
Product: Miscellaneous
139,00 kr.
(111,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 59
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK PoE Injector
MIKROTIK PoE Injector
VØRUNUMMAR: RBPOE
Product: POE
144,00 kr.
(115,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 5v 1A power suply
MIKROTIK 5v 1A power suply
VØRUNUMMAR: 5VPOW
167,00 kr.
(133,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Gigabit PoE injector
MIKROTIK Gigabit PoE injector
VØRUNUMMAR: RBGPOE
Product: POE
178,00 kr.
(142,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
VØRUNUMMAR: ACMMCXRPSMA
Product: Antenna accessory
178,00 kr.
(142,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
VØRUNUMMAR: QMP
Product: Miscellaneous
188,00 kr.
(150,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
VØRUNUMMAR: QME
Product: Miscellaneous
188,00 kr.
(150,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
VØRUNUMMAR: QMP-LHG
Product: Miscellaneous
188,00 kr.
(150,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 35
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK GPS antenna w/SMA connector
MIKROTIK GPS antenna w/SMA connector
VØRUNUMMAR: ACGPSA
198,00 kr.
(158,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 14
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24V Powersupply
MIKROTIK 24V Powersupply
VØRUNUMMAR: 18POW
Product: Miscellaneous
203,00 kr.
(162,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.10.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK ACOMNI 2.4GHz Dipole Antenna 5 dBi with RPSMA connectors! for BaseBox 2
MIKROTIK ACOMNI 2.4GHz Dipole Antenna 5 dBi with RPSMA connectors! for BaseBox 2
VØRUNUMMAR: ACOMNIRPSMA
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
209,00 kr.
(167,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 26
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
VØRUNUMMAR: ACRPSMA
Product: Antenna accessory
223,00 kr.
(178,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 15.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
VØRUNUMMAR: AC/SWIM
Product: Antenna accessory
238,00 kr.
(190,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
VØRUNUMMAR: CA411-711
Product: Antenna accessory
297,00 kr.
(237,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
VØRUNUMMAR: CA150
Product: Antenna accessory
297,00 kr.
(237,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
VØRUNUMMAR: S-85DLC05D
Product: Transceiver / GBIC / SFP
315,00 kr.
(252,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
VØRUNUMMAR: 24V2APOW
Product: Miscellaneous
315,00 kr.
(252,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24V 1,6A high power
MIKROTIK 24V 1,6A high power
VØRUNUMMAR: 24HPOW
Product: Miscellaneous
315,00 kr.
(252,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 44
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 48V powersuppply
MIKROTIK 48V powersuppply
VØRUNUMMAR: 48POW
Product: Miscellaneous
320,00 kr.
(256,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 127
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Wireless out of band
MIKROTIK Wireless out of band
VØRUNUMMAR: WOOBM-USB
Speed: 54Mbps  -  Type: Adapter
328,00 kr.
(262,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 40
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK SMA-Male to SMA-Male cable 1m
MIKROTIK SMA-Male to SMA-Male cable 1m
VØRUNUMMAR: SMASMA
354,00 kr.
(283,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.10.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK U.fl - SMA male pigtail
MIKROTIK U.fl - SMA male pigtail
VØRUNUMMAR: ACSMAUFL
354,00 kr.
(283,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.10.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna
MIKROTIK mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna
VØRUNUMMAR: MTAO-LTE-5D-SQ
364,00 kr.
(291,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
VØRUNUMMAR: CA800
Product: Antenna accessory
368,00 kr.
(294,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Ethernet insulator spare
MIKROTIK Ethernet insulator spare
VØRUNUMMAR: Eth insulator
Product: Miscellaneous
368,00 kr.
(294,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 45
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Wall Mount Kit for RB2011 Factory Sealed
MIKROTIK Wall Mount Kit for RB2011 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: RB2011-H
369,00 kr.
(295,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
VØRUNUMMAR: S+DA0001
Type: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
379,00 kr.
(303,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB931-2nD with 650MHz CPU
MIKROTIK RB931-2nD with 650MHz CPU
VØRUNUMMAR: HAP MINI
Speed: 100Mbps  -  Type: Router
382,00 kr.
(305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK hAP mini with 650MHz CPU 32MB RAM 3xLAN Factory Sealed
MIKROTIK hAP mini with 650MHz CPU 32MB RAM 3xLAN Factory Sealed
VØRUNUMMAR: RB931-2nD
Speed: 100Mbps
382,00 kr.
(305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 36
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB493/192 indoor case
MIKROTIK RB493/192 indoor case
VØRUNUMMAR: CA493
Product: Antenna accessory
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
VØRUNUMMAR: CA433U
Product: Antenna accessory
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
VØRUNUMMAR: RBGPOE-CON-HP
Product: POE
412,00 kr.
(329,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK home Access Point lite (hAP Lite), 2, 4 GHz, mit To
MIKROTIK home Access Point lite (hAP Lite), 2, 4 GHz, mit To
VØRUNUMMAR: RB941-2nD-TC
413,00 kr.
(330,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G SM 20km 1310nm
VØRUNUMMAR: S-31DLC20D
Product: Transceiver / GBIC / SFP
416,00 kr.
(332,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.10.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 3m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 3m
VØRUNUMMAR: S+DA0003
Type: Ethernet  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
430,00 kr.
(344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBoard RBmAP2n indoor access point
MIKROTIK RouterBoard RBmAP2n indoor access point
VØRUNUMMAR: RBmAPL-2nD
Speed: 100Mbps  -  Type: Access point
453,00 kr.
(362,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK mUPS Gigabit PoE injector with
MIKROTIK mUPS Gigabit PoE injector with
VØRUNUMMAR: mUPS
Product: POE
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
MIKROTIK Zubehör RJ45 SFP 10/ 100/ 1000M copper module
VØRUNUMMAR: S-RJ01
Product: Transceiver / GBIC / SFP
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK cAP lite with AR9533 650MHz cAP lite
MIKROTIK cAP lite with AR9533 650MHz cAP lite
VØRUNUMMAR: CAP LITE
Product: Miscellaneous
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
MIKROTIK 24v 4A internal PSU
VØRUNUMMAR: 24V4APOW
Product: Miscellaneous
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HnD
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HnD
VØRUNUMMAR: R11e-2HnD
Product: Antenna accessory
469,00 kr.
(375,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBoard home Access Point lite hAP lite
MIKROTIK RouterBoard home Access Point lite hAP lite
VØRUNUMMAR: RB941-2nD
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
487,00 kr.
(389,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK cAP lite with AR9533 650MHz CPU 64MB RAM Factory Sealed
MIKROTIK cAP lite with AR9533 650MHz CPU 64MB RAM Factory Sealed
VØRUNUMMAR: RBcAPL-2nD
Speed: 54Mbps
488,00 kr.
(390,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör Radome Cover Kit MTRADC
MIKROTIK Zubehör Radome Cover Kit MTRADC
VØRUNUMMAR: MTRADC
Product: Antenna accessory
498,00 kr.
(398,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 48v 2A 96W pwr supply w/ Plug
MIKROTIK 48v 2A 96W pwr supply w/ Plug
VØRUNUMMAR: 48V2A96W
498,00 kr.
(398,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-5HnD
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-5HnD
VØRUNUMMAR: R11e-5HnD
Speed: 300Mbps  -  Type: Extender
500,00 kr.
(400,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Routerboard RB911-5Hn
MIKROTIK Routerboard RB911-5Hn
VØRUNUMMAR: RB911-5Hn
Speed: 866Mbps  -  Type: Access point
500,00 kr.
(400,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HPnD
MIKROTIK miniPCI-e card R11e-2HPnD
VØRUNUMMAR: R11e-2HpnD
Speed: 300Mbps  -  Type: Router
500,00 kr.
(400,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 36
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Fiber to Copper converter RBFTC11
MIKROTIK Fiber to Copper converter RBFTC11
VØRUNUMMAR: RBFTC11
Product: Media converter
513,00 kr.
(410,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK SXTsq Lite2 with 10dBi 2.4GHz
MIKROTIK SXTsq Lite2 with 10dBi 2.4GHz
VØRUNUMMAR: RBSXTSQ2ND
Speed: 100Mbps
530,00 kr.
(424,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK LDF 5 with 9dBi integrated
MIKROTIK LDF 5 with 9dBi integrated
VØRUNUMMAR: RBLDF-5ND
530,00 kr.
(424,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 17.12.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK LDF 2 with 10dBi integrated
MIKROTIK LDF 2 with 10dBi integrated
VØRUNUMMAR: RBLDF-2ND
530,00 kr.
(424,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 17.12.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Routerboard RB911-5HnD
MIKROTIK Routerboard RB911-5HnD
VØRUNUMMAR: RB911-5HnD
Speed: 86Mbps  -  Type: Access point
544,00 kr.
(435,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBOARD M11G with
MIKROTIK RouterBOARD M11G with
VØRUNUMMAR: RBM11G
544,00 kr.
(435,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 12
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB260GS with 5 Gigabit ports and SFP cage Factory Sealed
MIKROTIK RB260GS with 5 Gigabit ports and SFP cage Factory Sealed
VØRUNUMMAR: CSS106-5G-1S
573,00 kr.
(458,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.10.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBoard home Access Point, hAP, RB951Ui-2nD
MIKROTIK RouterBoard home Access Point, hAP, RB951Ui-2nD
VØRUNUMMAR: RB951Ui-2nD
Speed: 100Mbps  -  Type: Router
591,00 kr.
(472,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 26.10.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBOARD 750r2, hEX Lite
MIKROTIK RouterBOARD 750r2, hEX Lite
VØRUNUMMAR: RB750r2
591,00 kr.
(472,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK wall Access Point, 2, 4 GHz, schwarz, RBwAP2nD-BE
MIKROTIK wall Access Point, 2, 4 GHz, schwarz, RBwAP2nD-BE
VØRUNUMMAR: RBwAP2nD-BE
Speed: 150Mbps  -  Type: Access point
591,00 kr.
(472,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 12.11.2018
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK wall Access Point, 2, 4 GHz, weiß, RBwAP2nD
MIKROTIK wall Access Point, 2, 4 GHz, weiß, RBwAP2nD
VØRUNUMMAR: RBwAP2nD
591,00 kr.
(472,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 07.11.2018
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 235 produkter 1 2 3 4 Næsta