Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

Vøru Leiðvísari

 

MIKROTIK Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 347 vørum 1 2 3 4 5 6 Næsta
MIKROTIK K-50 locking kit wSAP and wAP
MIKROTIK K-50 locking kit wSAP and wAP
VØRUNUMMAR: K50
Product: Mounting
136,00 kr.
(108,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 5V power injector for USB(RB411UAHR)
MIKROTIK 5V power injector for USB(RB411UAHR)
VØRUNUMMAR: 5VUSB
Product: POE
136,00 kr.
(108,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK quickMOUNT QM-X
MIKROTIK quickMOUNT QM-X
VØRUNUMMAR: QM-X
Product: Mounting
139,00 kr.
(111,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 24
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK PoE Injector
MIKROTIK PoE Injector
VØRUNUMMAR: RBPOE
Product: POE
144,00 kr.
(115,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 211
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Jumpercabel MMCX to N-F bulkh.
MIKROTIK Jumpercabel MMCX to N-F bulkh.
VØRUNUMMAR: ACMMCX
Type: Antenna  -  Connector 2: N-Type
149,00 kr.
(119,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK nRayAIM-DH1 Aiming tool for Wireless Wire nRAY
MIKROTIK nRayAIM-DH1 Aiming tool for Wireless Wire nRAY
VØRUNUMMAR: NRAYAIM-DH1
154,00 kr.
(123,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT
VØRUNUMMAR: QM
Product: Miscellaneous
157,00 kr.
(125,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 17.05.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
MIKROTIK Rackmount ears set RB4011 ser.
VØRUNUMMAR: K-65
Product: Mounting
173,00 kr.
(138,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK IP68 Outdoor case for GPeR
MIKROTIK IP68 Outdoor case for GPeR
VØRUNUMMAR: GPER-IP67-CASE
Product: Cable Components
183,00 kr.
(146,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 21
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Gigabit PoE injector
MIKROTIK Gigabit PoE injector
VØRUNUMMAR: RBGPOE
Product: POE
193,00 kr.
(154,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 73
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
MIKROTIK Zubehör MMCX-RPSMA pigtail
VØRUNUMMAR: ACMMCXRPSMA
Product: Antenna accessory
193,00 kr.
(154,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 25
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
VØRUNUMMAR: QMP
Product: Miscellaneous
203,00 kr.
(162,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 174
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT extra, QME
VØRUNUMMAR: QME
Product: Miscellaneous
208,00 kr.
(166,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 60
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
MIKROTIK Zubehör quickMOUNT PRO
VØRUNUMMAR: QMP-LHG
Product: Miscellaneous
208,00 kr.
(166,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24V Powersupply
MIKROTIK 24V Powersupply
VØRUNUMMAR: 18POW
Product: Miscellaneous
218,00 kr.
(174,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 37
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 5v 1A power suply
MIKROTIK 5v 1A power suply
VØRUNUMMAR: 5VPOW
Product: Power
218,00 kr.
(174,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK DINrail PRO kit for LtAP mini
MIKROTIK DINrail PRO kit for LtAP mini
VØRUNUMMAR: DRP-LTM
Product: Mounting
218,00 kr.
(174,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK ACOMNI 2.4GHz Dipole Antenna 5 dBi with RPSMA connectors! for BaseBox 2
MIKROTIK ACOMNI 2.4GHz Dipole Antenna 5 dBi with RPSMA connectors! for BaseBox 2
VØRUNUMMAR: ACOMNIRPSMA
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
225,00 kr.
(180,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27.05.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24v 1.2A power supply, right
MIKROTIK 24v 1.2A power supply, right
VØRUNUMMAR: SAW30-240-1200GR2A
233,00 kr.
(186,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24v 1.2A power supply
MIKROTIK 24v 1.2A power supply
VØRUNUMMAR: SAW30-240-1200GA
Product: Power
233,00 kr.
(186,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK GPS antenna w/SMA connector
MIKROTIK GPS antenna w/SMA connector
VØRUNUMMAR: ACGPSA
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
244,00 kr.
(195,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
MIKROTIK Zubehör Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
VØRUNUMMAR: ACRPSMA
Product: Antenna accessory
252,00 kr.
(201,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 15
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Dual-band 2.4/5GHz Omni Anten.
MIKROTIK Dual-band 2.4/5GHz Omni Anten.
VØRUNUMMAR: HGO-ANTENNA-OUT
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
254,00 kr.
(203,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 48V 0.95A 45.6W power Supply
MIKROTIK 48V 0.95A 45.6W power Supply
VØRUNUMMAR: MT48-480095-11DG
Product: Power
262,00 kr.
(209,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK GPEN PoE injector
MIKROTIK GPEN PoE injector
VØRUNUMMAR: GPEN11
Product: POE
267,00 kr.
(213,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 22
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/MMCX Connector
VØRUNUMMAR: AC/SWIM
Product: Antenna accessory
277,00 kr.
(221,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/U.FL
MIKROTIK Omni Swivel 2, 4-5, 8Ghz w/U.FL
VØRUNUMMAR: ACSWI
Product: Antenna accessory
301,00 kr.
(240,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 57V 0.8A 45.6W power supply
MIKROTIK 57V 0.8A 45.6W power supply
VØRUNUMMAR: MT48-570080-11DG
Product: Power
302,00 kr.
(241,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.05.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
MIKROTIK Wall mount kit f. RM4011 Serie
VØRUNUMMAR: WMK4011
Product: Mounting
302,00 kr.
(241,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
MIKROTIK RB411/ RB711 Inndoor case 1 eth
VØRUNUMMAR: CA411-711
Product: Antenna accessory
309,00 kr.
(247,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
MIKROTIK Simple metallic mount f LHG
VØRUNUMMAR: LHGMOUNT
Product: Antenna accessory
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
MIKROTIK RB150/450 Inndoor case
VØRUNUMMAR: CA150
Product: Antenna accessory
317,00 kr.
(253,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Gigabit Passive Eth Repeater
MIKROTIK Gigabit Passive Eth Repeater
VØRUNUMMAR: GPER
Product: Miscellaneous
324,00 kr.
(259,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 29.05.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 48V powersuppply
MIKROTIK 48V powersuppply
VØRUNUMMAR: 48POW
Product: Miscellaneous
333,00 kr.
(266,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 02.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
MIKROTIK 24v 2.5A internal PSU
VØRUNUMMAR: 24V2APOW
Product: Miscellaneous
337,00 kr.
(269,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
MIKROTIK Zubehör SFP module 1.25G MM 550m 850nm
VØRUNUMMAR: S-85DLC05D
Product: Transceiver / GBIC / SFP
337,00 kr.
(269,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 14
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Wireless out of band
MIKROTIK Wireless out of band
VØRUNUMMAR: WOOBM-USB
Speed: 54Mbps  -  Type: Adapter
338,00 kr.
(270,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
MIKROTIK RB 800/600 indoor case
VØRUNUMMAR: CA800
Product: Antenna accessory
341,00 kr.
(272,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 24V 1,6A high power
MIKROTIK 24V 1,6A high power
VØRUNUMMAR: 24HPOW
Product: Miscellaneous
342,00 kr.
(273,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 24
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK U.fl - SMA male pigtail
MIKROTIK U.fl - SMA male pigtail
VØRUNUMMAR: ACSMAUFL
369,00 kr.
(295,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB493/192 indoor case
MIKROTIK RB493/192 indoor case
VØRUNUMMAR: CA493
Product: Antenna accessory
370,00 kr.
(296,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK SMA-Male to SMA-Male cable 1m
MIKROTIK SMA-Male to SMA-Male cable 1m
VØRUNUMMAR: SMASMA
374,00 kr.
(299,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 38
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
MIKROTIK RB433 indoor case, USB hole
VØRUNUMMAR: CA433U
Product: Antenna accessory
377,00 kr.
(301,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Wall Mount Kit for RB2011 Factory Sealed
MIKROTIK Wall Mount Kit for RB2011 Factory Sealed
VØRUNUMMAR: RB2011-H
381,00 kr.
(304,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 1m
VØRUNUMMAR: S+DA0001
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+  -  Color: Black
383,00 kr.
(306,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK hAP mini with 650MHz CPU 32MB RAM 3xLAN Factory Sealed
MIKROTIK hAP mini with 650MHz CPU 32MB RAM 3xLAN Factory Sealed
VØRUNUMMAR: RB931-2nD
Speed: 54Mbps  -  Type: Access point
Expert Reviews: 3 reviews
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna
MIKROTIK mANT LTE 5o 5dBi LTE antenna
VØRUNUMMAR: MTAO-LTE-5D-SQ
Speed: 54Mbps  -  Type: Modem
395,00 kr.
(316,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 16
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBoard RBmAP2n indoor access point
MIKROTIK RouterBoard RBmAP2n indoor access point
VØRUNUMMAR: RBmAPL-2nD
Speed: 100Mbps  -  Type: Access point
397,00 kr.
(317,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 57
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Mobile Quick Setup tool
MIKROTIK Mobile Quick Setup tool
VØRUNUMMAR: RBMQS
Product: Tools
399,00 kr.
(319,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 7
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK XS+DA0001 SFP/ SFP+/ SFP28 direct attach cable 1m
MIKROTIK XS+DA0001 SFP/ SFP+/ SFP28 direct attach cable 1m
VØRUNUMMAR: XS+DA0001
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP28  -  Connector 2: SFP28  -  Color: Black
412,00 kr.
(329,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.05.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
MIKROTIK RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE Converter
VØRUNUMMAR: RBGPOE-CON-HP
Product: POE
417,00 kr.
(333,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 27
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 3m
MIKROTIK Zubehör SFP+ direct attach cable, 3m
VØRUNUMMAR: S+DA0003
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+  -  Color: Black
421,00 kr.
(336,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK XS+DA0001 SFP/ SFP+/ SFP28 direct attach cable 3m
MIKROTIK XS+DA0001 SFP/ SFP+/ SFP28 direct attach cable 3m
VØRUNUMMAR: XS+DA0003
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP28  -  Connector 2: SFP28  -  Color: Black
421,00 kr.
(336,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.05.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G
MIKROTIK QSFP+ direct attach cable 40G
VØRUNUMMAR: Q+DA0001
Type: Network Special  -  Connector 1: QSFP+  -  Connector 2: QSFP+  -  Color: Black
423,00 kr.
(338,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK home Access Point lite (hAP Lite), 2, 4 GHz, mit To
MIKROTIK home Access Point lite (hAP Lite), 2, 4 GHz, mit To
VØRUNUMMAR: RB941-2nD-TC
431,00 kr.
(344,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK PWR-LINE power supply
MIKROTIK PWR-LINE power supply
VØRUNUMMAR: PL6400
443,00 kr.
(354,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK GPEN Gigabit Passive Ethernet Network Fixed PoE injector, SFP, GPEN21
MIKROTIK GPEN Gigabit Passive Ethernet Network Fixed PoE injector, SFP, GPEN21
VØRUNUMMAR: GPEN21
Product: POE
448,00 kr.
(358,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.06.2021
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK RouterBoard home Access Point lite hAP lite
MIKROTIK RouterBoard home Access Point lite hAP lite
VØRUNUMMAR: RB941-2nD
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
448,00 kr.
(358,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 27
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK 48v 2A 96W pwr supply w/ Plug
MIKROTIK 48v 2A 96W pwr supply w/ Plug
VØRUNUMMAR: 48V2A96W
Product: Power
451,00 kr.
(360,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 18
 
Keyp
Les meira
MIKROTIK mUPS Gigabit PoE injector with
MIKROTIK mUPS Gigabit PoE injector with
VØRUNUMMAR: mUPS
Product: POE
452,00 kr.
(361,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 347 vørum 1 2 3 4 5 6 Næsta