Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

ONESEC Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-27 av 27 vørum
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55404
41,00 kr.
(32,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 258
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 59822
41,00 kr.
(32,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 210
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.50m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.50m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55405
44,00 kr.
(35,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 208
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.50m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.50m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 59823
44,00 kr.
(35,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 90
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 1.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 1.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 59824
49,00 kr.
(39,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 139
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 1.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 1.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55406
49,00 kr.
(39,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 147
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 2.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 2.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 59826
62,00 kr.
(49,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 69
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 2.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 2.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55408
62,00 kr.
(49,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 36
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 3.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 3.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55409
71,00 kr.
(56,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 48
 
Keyp
Les meira
ONESEC Power Cable C13 -> Schuko 1.5m Socket F, 230V, 10A, Black
ONESEC Power Cable C13 -> Schuko 1.5m Socket F, 230V, 10A, Black
VØRUNUMMAR: 68605
Type: Power  -  Connector 1: Power Plug Euro  -  Connector 2: C13 coupler
74,00 kr.
(59,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 14
 
Keyp
Les meira
ONESEC Power Cable C5 -> Schuko 1.8m Socket F, 230V, 10A, Black
ONESEC Power Cable C5 -> Schuko 1.8m Socket F, 230V, 10A, Black
VØRUNUMMAR: 68004
Type: Power  -  Connector 1: Power Plug Euro  -  Connector 2: C5 coupler
81,00 kr.
(64,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 74
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 5.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 5.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55410
92,00 kr.
(73,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 30
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 5.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 5.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 59828
92,00 kr.
(73,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 25
 
Keyp
Les meira
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 0.5m
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 0.5m
VØRUNUMMAR: 4040849959424
112,00 kr.
(89,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 2.0m
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 2.0m
VØRUNUMMAR: 4040849959448
115,00 kr.
(92,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 3.0m
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 3.0m
VØRUNUMMAR: 4040849959455
130,00 kr.
(104,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 10.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 10.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 59830
142,00 kr.
(113,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 10.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 10.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55412
142,00 kr.
(113,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 27
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 7.5m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 7.5m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 59829
194,00 kr.
(155,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 7.5m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 7.5m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55411
194,00 kr.
(155,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 20.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 20.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 55414
241,00 kr.
(192,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 15
 
Keyp
Les meira
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 20.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 20.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
VØRUNUMMAR: 59832
241,00 kr.
(192,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
ONESEC Chief 8" Mount Connector
ONESEC Chief 8" Mount Connector
VØRUNUMMAR: FCK008
452,00 kr.
(361,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ONESEC Ousent 1000Base-T SFP 1.063G/ 1.25G,  UTP, 100m
ONESEC Ousent 1000Base-T SFP 1.063G/ 1.25G, UTP, 100m
VØRUNUMMAR: OST-SFP-T
Product: Transceiver / GBIC / SFP
880,00 kr.
(704,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 34
 
Keyp
Les meira
ONESEC Chassis for LGX, 19” 1RU, Slot For 3 LGX Units
ONESEC Chassis for LGX, 19” 1RU, Slot For 3 LGX Units
VØRUNUMMAR: AP-R19M-1U-3S
1.009,00 kr.
(807,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ONESEC Chief LSM Universal Wall Mount, 37-65" Screens
ONESEC Chief LSM Universal Wall Mount, 37-65" Screens
VØRUNUMMAR: LSM1U
1.750,00 kr.
(1.400,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
ONESEC CWDM 8+1 Channel Mux+Demux,  1471-1611nm in LGX Cabinet
ONESEC CWDM 8+1 Channel Mux+Demux, 1471-1611nm in LGX Cabinet
VØRUNUMMAR: AP-CMD-8+1-LGX-4761
4.756,00 kr.
(3.804,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-27 av 27 vørum