Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

PATCHBOX Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 110 vørum 1 2 Næsta
PATCHBOX Blind Panel 10pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Blind Panel 10pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: PBXBLIND
Product: Cable Components
268,00 kr.
(214,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Patchcatch 4pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Patchcatch 4pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: PBCX8K
Product: Miscellaneous
268,00 kr.
(214,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14.07.2020
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Identification Labels 96pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Identification Labels 96pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: IDLABELW
Product: Cable Components
268,00 kr.
(214,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Green 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Green 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX3G
Product: Cable Components
753,00 kr.
(602,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Green 3pcs. New Open Box
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Green 3pcs. New Open Box
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX3G-NOB
Product: Cable Components
753,00 kr.
(602,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Violet 3pcs Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Violet 3pcs Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX3V
Product: Cable Components
753,00 kr.
(602,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Violet 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Violet 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX3V
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Yellow 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Yellow 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX3Y
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette White 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette White 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX3W
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Black 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Black 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX3K
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Black 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Black 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX3K
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Blue 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Blue 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX3B
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Red 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Red 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX3R
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Blue 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Blue 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX3B
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette White 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette White 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX3W
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Yellow 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Yellow 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX3Y
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Red 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Red 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX3R
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Green 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Green 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX3G
Product: Cable Components
812,00 kr.
(649,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Violet. LR. 3pcs Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Violet. LR. 3pcs Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX33V
Product: Cable Components
869,00 kr.
(695,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Green LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Green LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX33G
Product: Cable Components
869,00 kr.
(695,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 2
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Green LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Green LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX33G
Product: Cable Components
869,00 kr.
(695,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Violet. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Violet. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX3V
875,00 kr.
(700,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Grey. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Grey. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XX3GY
875,00 kr.
(700,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Blue. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Blue. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX3B
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Black. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Black. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX3K
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Red. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Red. 3pcs. Factory Sealed DER BLAUE ENGEL
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX3R
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Blue. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Blue. 3pcs. Factory Sealed DER BLAUE ENGEL
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX3B
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Green. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Green. 3pcs. Factory Sealed DER BLAUE ENGEL
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX3G
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Yellow. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Yellow. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX3Y
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Black. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Black. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX3K
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Green. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Green. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX3G
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. White. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. White. 3pcs. Factory Sealed DER BLAUE ENGEL
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX3W
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Red. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Red. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX3R
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Yellow. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Yellow. 3pcs. Factory Sealed DER BLAUE ENGEL
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX3Y
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. White. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. White. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX3W
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Violet. 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Violet. 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX3V
914,00 kr.
(731,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60MMAOM411X3E
Product: Cable Components
921,00 kr.
(736,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60MMAOM412X3E
Product: Cable Components
921,00 kr.
(736,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60SMAOS212X3Y
Product: Cable Components
921,00 kr.
(736,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60SMAOS211X3Y
Product: Cable Components
921,00 kr.
(736,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Yellow LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Yellow LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX33Y
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Violet LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Violet LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX33V
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Yellow LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Yellow LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX33Y
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette White LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette White LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX33W
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Red LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Red LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX33R
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Red LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Red LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX33R
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Black LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Black LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX33K
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette white LR 3pcs Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette white LR 3pcs Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX33W
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Black LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Black LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX33K
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Blue LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette Blue LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX33B
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Blue LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette Blue LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX33B
Product: Cable Components
939,00 kr.
(751,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60MMAOM41133E
Product: Cable Components
1.065,00 kr.
(852,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60MMAOM41233E
Product: Cable Components
1.065,00 kr.
(852,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60SMAOS21133Y
Product: Cable Components
1.065,00 kr.
(852,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC LR 3pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC LR 3pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60SMAOS21233Y
Product: Cable Components
1.065,00 kr.
(852,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 Frame Incl. 6 Patchcatch Factory Sealed
PATCHBOX 365 Frame Incl. 6 Patchcatch Factory Sealed
VØRUNUMMAR: PBXFRAME365
1.408,00 kr.
(1.126,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Setup.exe Factory Sealed
PATCHBOX Setup.exe Factory Sealed
VØRUNUMMAR: PBXEXE
1.678,00 kr.
(1.342,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 14.07.2020
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ Frame incl. Mounting Rails & 6pcs Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ Frame incl. Mounting Rails & 6pcs Factory Sealed
VØRUNUMMAR: PBXFRAME
Product: Cable Components
1.694,00 kr.
(1.355,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus 365 UTP Violet Factory Sealed
PATCHBOX Plus 365 UTP Violet Factory Sealed
VØRUNUMMAR: P36UTPXC6XX24V
Product: Cable Components
3.915,00 kr.
(3.132,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Grey
PATCHBOX Plus+ STP Grey
VØRUNUMMAR: P60STPXC6X24GY
Product: Cable Components
3.997,00 kr.
(3.197,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 110 vørum 1 2 Næsta