Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

Vøru Leiðvísari

 

PATCHBOX Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 98 vørum 1 2 Næsta
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX1V
266,00 kr.
(212,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Blind Panel 10pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Blind Panel 10pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: PBXBLIND
Product: Patch Panel
272,00 kr.
(217,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX31V
276,00 kr.
(220,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Patchcatch 4pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Patchcatch 4pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: PBCX8K
Product: Patch Panel
277,00 kr.
(221,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 30.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Identification Labels 96pcs. Factory Sealed
PATCHBOX Identification Labels 96pcs. Factory Sealed
VØRUNUMMAR: IDLABELW
Product: Patch Panel
277,00 kr.
(221,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 13.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Red. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Red. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX1R
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Grey. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Grey. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XX1GY
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Violet. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Violet. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX1V
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX1B
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Green. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Green. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX1G
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Black. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Black. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX1K
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Black. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Black. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX1K
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. White. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. White. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX1W
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Yellow. Sinle Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Yellow. Sinle Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX1Y
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX1B
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Red. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 UTP Cassette. Red. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36UTPXC6XXX1R
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Green. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Green. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX1G
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. White. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. White. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX1W
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 STP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
PATCHBOX 365 STP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36STPXC6XXX1Y
Product: Patch Panel
312,00 kr.
(249,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 OS2 Cassette LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX 365 OS2 Cassette LC-SC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36SMAOS212X1Y
Product: Patch Panel
338,00 kr.
(270,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 OS2 Cassette LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX 365 OS2 Cassette LC-LC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36SMAOS211X1Y
Product: Patch Panel
338,00 kr.
(270,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-LC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36MMAOM411X1E
Product: Patch Panel
338,00 kr.
(270,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX 365 OM4 Cassette LC-SC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C36MMAOM412X1E
Product: Patch Panel
338,00 kr.
(270,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 19.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Green. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Green. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX1G
Product: Patch Panel
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX1Y
Product: Patch Panel
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Yellow. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX1Y
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX1B
Product: Patch Panel
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 06.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Green. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Green. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX1G
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Violet. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Violet. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX1V
Product: Patch Panel
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. White. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. White. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX1W
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Grey. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Grey. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX1GY
Product: Patch Panel
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Black. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Black. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX1K
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. White. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. White. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX1W
Product: Patch Panel
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Blue. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX1B
Product: Patch Panel
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Red. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Red. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX1R
Product: Patch Panel
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 30.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. Single Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. Single Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XXX1R
343,00 kr.
(274,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Kasett Svart 1.7m
PATCHBOX Plus+ STP Kasett Svart 1.7m
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XXX1K
Product: Patch Panel
347,00 kr.
(277,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Yellow. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Yellow. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX31Y
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Red. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Red. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX31R
Product: Patch Panel
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. White. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. White. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX31W
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Green. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Green. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX31G
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Green. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Green. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX31G
Product: Patch Panel
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Red. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX31R
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Black. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Black. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX31K
Product: Patch Panel
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Blue. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Blue. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX31B
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Black. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ UTP Cassette. Black. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60UTPXC6XX31K
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 24.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Yellow. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Yellow. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX31Y
Product: Patch Panel
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 27.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. White. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. White. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX31W
Product: Patch Panel
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 11.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Violet. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Violet. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX31V
Product: Patch Panel
356,00 kr.
(284,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Kasett Grå LR 2.7m
PATCHBOX Plus+ STP Kasett Grå LR 2.7m
VØRUNUMMAR: C60STPXC6X31GY
Product: Patch Panel
362,00 kr.
(289,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 72
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Blue. LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ STP Cassette. Blue. LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60STPXC6XX31B
Product: Patch Panel
362,00 kr.
(289,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60MMAOM411X1E
Product: Patch Panel
382,00 kr.
(305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60SMAOS212X1Y
Product: Patch Panel
382,00 kr.
(305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60SMAOS211X1Y
Product: Patch Panel
382,00 kr.
(305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60MMAOM412X1E
Product: Patch Panel
382,00 kr.
(305,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-SC LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60SMAOS21231Y
Product: Patch Panel
404,00 kr.
(323,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC LRm (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-LC LRm (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60MMAOM41131E
Product: Patch Panel
404,00 kr.
(323,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 01.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OM4 Cassette LC-SC LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60MMAOM41231E
Product: Patch Panel
404,00 kr.
(323,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 04.05.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC LR (2.7m) Factory Sealed
PATCHBOX Plus+ OS2 Cassette LC-LC LR (2.7m) Factory Sealed
VØRUNUMMAR: C60SMAOS21131Y
404,00 kr.
(323,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 29.04.2021
 
Keyp
Les meira
PATCHBOX 50x DEV/MOUNT 100x HEX NUTS FOR 25X 1HE
PATCHBOX 50x DEV/MOUNT 100x HEX NUTS FOR 25X 1HE
VØRUNUMMAR: DVMNT50
Product: Patch Panel
514,00 kr.
(411,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 13
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 98 vørum 1 2 Næsta