Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

PEAKOPTICAL Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 2949 produkter 1 2 3 4 5 ... 50 Næsta
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC,  Simplex, SM
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC, Simplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASS-01F
TYPE: Adapters / Accessories
20,00 kr.
(16,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC,  Simplex, MM
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC, Simplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMS-01F
TYPE: Adapters / Accessories
20,00 kr.
(16,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/ PC-ST/ PC,  Simplex, MM
PEAKOPTICAL ST/ PC-ST/ PC, Simplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMS-06F
TYPE: Adapters / Accessories
20,00 kr.
(16,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/ PC-ST/ PC,  Simplex, SM
PEAKOPTICAL ST/ PC-ST/ PC, Simplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASS-06F
TYPE: Adapters / Accessories
20,00 kr.
(16,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL FC/ PC-FC/ PC,  Simplex, SM
PEAKOPTICAL FC/ PC-FC/ PC, Simplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASS-11F
TYPE: Adapters / Accessories
20,00 kr.
(16,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL FC/ PC-FC/ PC,  Simplex, MM
PEAKOPTICAL FC/ PC-FC/ PC, Simplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMS-11F
TYPE: Adapters / Accessories
20,00 kr.
(16,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Simplex, MM
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Simplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMS-16F
TYPE: Adapters / Accessories
30,00 kr.
(24,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC,  Duplex, SM
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC, Duplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASD-01F
TYPE: Adapters / Accessories
30,00 kr.
(24,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Simplex, SM
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Simplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASS-16F
TYPE: Adapters / Accessories
30,00 kr.
(24,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL SC/ PC-SC/ PC, Duplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMD-01F
TYPE: Adapters / Accessories
30,00 kr.
(24,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 29.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-ST/ PC,  Simplex, MM
PEAKOPTICAL SC/ PC-ST/ PC, Simplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMS-02F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-FC/ PC,  Simplex, SM
PEAKOPTICAL SC/ PC-FC/ PC, Simplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASS-03F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-FC/ PC,  Simplex, MM
PEAKOPTICAL SC/ PC-FC/ PC, Simplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMS-03F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL FC/ PC-FC/ PC,  Duplex, SM
PEAKOPTICAL FC/ PC-FC/ PC, Duplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASD-11F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-ST/ PC,  Simplex, SM
PEAKOPTICAL SC/ PC-ST/ PC, Simplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASS-02F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/ PC-FC/ PC,  Simplex, SM
PEAKOPTICAL ST/ PC-FC/ PC, Simplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASS-08F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL FC/ PC-FC/ PC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL FC/ PC-FC/ PC, Duplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMD-11F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/ PC-FC/ PC,  Simplex, MM
PEAKOPTICAL ST/ PC-FC/ PC, Simplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMS-08F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 18.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/ PC-ST/ PC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL ST/ PC-ST/ PC, Duplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMD-06F
TYPE: Adapters / Accessories
35,00 kr.
(28,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Duplex, SM
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Duplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASD-16F
TYPE: Adapters / Accessories
45,00 kr.
(36,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/ PC-FC/ PC,  Duplex, SM
PEAKOPTICAL ST/ PC-FC/ PC, Duplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASD-08F
TYPE: Adapters / Accessories
50,00 kr.
(40,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-ST/ PC,  Duplex, SM
PEAKOPTICAL SC/ PC-ST/ PC, Duplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASD-02F
TYPE: Adapters / Accessories
50,00 kr.
(40,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-FC/ PC,  Duplex, SM
PEAKOPTICAL SC/ PC-FC/ PC, Duplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASD-03F
TYPE: Adapters / Accessories
50,00 kr.
(40,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-ST/ PC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL SC/ PC-ST/ PC, Duplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMD-02F
TYPE: Adapters / Accessories
50,00 kr.
(40,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/ PC-ST/ PC,  Duplex, SM
PEAKOPTICAL ST/ PC-ST/ PC, Duplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASD-06F
TYPE: Adapters / Accessories
50,00 kr.
(40,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/ PC-FC/ PC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL ST/ PC-FC/ PC, Duplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMD-08F
TYPE: Adapters / Accessories
60,00 kr.
(48,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/ PC-FC/ PC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL SC/ PC-FC/ PC, Duplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMD-03F
TYPE: Adapters / Accessories
60,00 kr.
(48,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/ APC-LC/ APC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL LC/ APC-LC/ APC, Duplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMD-47F
TYPE: Adapters / Accessories
84,00 kr.
(67,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC,  Duplex, MM
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC, Duplex, MM
VØRUNUMMAR: PTFAMD-16F
TYPE: Adapters / Accessories
84,00 kr.
(67,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFMSG-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
100,00 kr.
(80,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFMS-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
100,00 kr.
(80,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFMS-04F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
105,00 kr.
(84,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/LC MM 1m splx
PEAKOPTICAL ST/LC MM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFMS-09F
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: LC
105,00 kr.
(84,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFPSS-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
109,00 kr.
(87,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 3m splx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 3m splx
VØRUNUMMAR: PTFMS-3-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
109,00 kr.
(87,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 3m splx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 3m splx
VØRUNUMMAR: PTFMSG-3-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
109,00 kr.
(87,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m splx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFMS-16F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
109,00 kr.
(87,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC SM 3m splx
PEAKOPTICAL SC/SC SM 3m splx
VØRUNUMMAR: PTFPSS-3-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
114,00 kr.
(91,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 5m splx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 5m splx
VØRUNUMMAR: PTFMSG-5-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
119,00 kr.
(95,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 5m splx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 5m splx
VØRUNUMMAR: PTFMS-5-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
119,00 kr.
(95,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL MU/ PC-MU/ PC,  Simplex, SM
PEAKOPTICAL MU/ PC-MU/ PC, Simplex, SM
VØRUNUMMAR: PTFASS-21F
TYPE: Adapters / Accessories
129,00 kr.
(103,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/PC (SC/PC foot print), Dupl
PEAKOPTICAL LC/PC (SC/PC foot print), Dupl
VØRUNUMMAR: PTFASD-04F
139,00 kr.
(111,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m dplx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m dplx
VØRUNUMMAR: PTFMD-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
164,00 kr.
(131,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 18.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m dplx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m dplx
VØRUNUMMAR: PTFMDG-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
169,00 kr.
(135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC SM 15m splx
PEAKOPTICAL SC/SC SM 15m splx
VØRUNUMMAR: PTFPSS-15-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
169,00 kr.
(135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 15m splx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 15m splx
VØRUNUMMAR: PTFMSG-15-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
169,00 kr.
(135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/SC MM 15m splx
PEAKOPTICAL SC/SC MM 15m splx
VØRUNUMMAR: PTFMS-15-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
169,00 kr.
(135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/LC SM 15m splx
PEAKOPTICAL LC/LC SM 15m splx
VØRUNUMMAR: PTFPSS-15-16F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
169,00 kr.
(135,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFMSG-04F
Product: Fiber patch cords / Pigtails
173,00 kr.
(138,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST-LC PC Simplex MM 62um / OM1 2m 3.0mm
PEAKOPTICAL ST-LC PC Simplex MM 62um / OM1 2m 3.0mm
VØRUNUMMAR: PTFMS-2-09F
Product: Fiber patch cords / Pigtails
178,00 kr.
(142,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m splx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFMSG-16F
Product: Fiber patch cords / Pigtails
178,00 kr.
(142,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/LC SM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/LC SM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFPSS-04F
Product: Fiber patch cords / Pigtails
178,00 kr.
(142,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 18.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
VØRUNUMMAR: PTFMD-04F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
179,00 kr.
(143,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
VØRUNUMMAR: PTFMDG-04F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
179,00 kr.
(143,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m dplx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m dplx
VØRUNUMMAR: PTFMD-16F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
179,00 kr.
(143,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m dplx
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m dplx
VØRUNUMMAR: PTFMDG-16F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
179,00 kr.
(143,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 25.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
VØRUNUMMAR: PTFMO3-04F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
181,00 kr.
(144,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 22.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL ST/LC MM 3m splx
PEAKOPTICAL ST/LC MM 3m splx
VØRUNUMMAR: PTFMS-3-09F
Product: Fiber patch cords / Pigtails
183,00 kr.
(146,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL LC/LC SM 1m splx
PEAKOPTICAL LC/LC SM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFPSS-16F
Product: Fiber patch cords / Pigtails
183,00 kr.
(146,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 21.08.2019
 
Keyp
Les meira
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m splx
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m splx
VØRUNUMMAR: PTFMSG-3-04F
Product: Fiber patch cords / Pigtails
183,00 kr.
(146,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2019
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 2949 produkter 1 2 3 4 5 ... 50 Næsta