Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

PLANET Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 263 vørum 1 2 3 4 5 Næsta
PLANET RKE-10A Rackmount kit 10" Switch
PLANET RKE-10A Rackmount kit 10" Switch
VØRUNUMMAR: RKE-10A
Product: Miscellaneous
178,00 kr.
(142,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Low Profile Bracket ENW-9701
PLANET Low Profile Bracket ENW-9701
VØRUNUMMAR: 4060-000484-000
Product: Miscellaneous
193,00 kr.
(154,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET EU Power Supply
PLANET EU Power Supply
VØRUNUMMAR: 4151-005000-053
223,00 kr.
(178,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET RKE-10B Rackmount kit 19" Switch
PLANET RKE-10B Rackmount kit 19" Switch
VØRUNUMMAR: RKE-10B
Product: Miscellaneous
233,00 kr.
(186,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
VØRUNUMMAR: SW-504-PLANET-UK
272,00 kr.
(217,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Net Zub Kabeltester PLANET POE-TESTER
PLANET Net Zub Kabeltester PLANET POE-TESTER
VØRUNUMMAR: POE-TESTER
Product: Miscellaneous
333,00 kr.
(266,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET MGB-SX MiniGBIC SX Modu
PLANET MGB-SX MiniGBIC SX Modu
VØRUNUMMAR: MGB-SX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
359,00 kr.
(287,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM
VØRUNUMMAR: MGB-LX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-Port Transceiver-2km
PLANET SFP-Port Transceiver-2km
VØRUNUMMAR: MFB-FX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LA10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE 2 KM 1310NM LC MULTIMODE              IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE 2 KM 1310NM LC MULTIMODE IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-SX2
Product: Transceiver / GBIC / SFP
386,00 kr.
(308,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
PLANET 65W AC to DC Power Adapter
PLANET 65W AC to DC Power Adapter
VØRUNUMMAR: PWR-65-56
Product: Power
408,00 kr.
(326,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Lightning Arrester (2.4 -
PLANET Lightning Arrester (2.4 -
VØRUNUMMAR: WL-LTNA
Product: Antenna accessory
408,00 kr.
(326,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LB10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
412,00 kr.
(329,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LA20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
412,00 kr.
(329,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC SX Module (-40 to 75øC), DDM - 550m
PLANET Mini GBIC SX Module (-40 to 75øC), DDM - 550m
VØRUNUMMAR: MGB-TSX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
421,00 kr.
(336,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LB20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
430,00 kr.
(344,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GEPON ONU with 1-Port Gigabit
PLANET GEPON ONU with 1-Port Gigabit
VØRUNUMMAR: EPN-110
Product: Miscellaneous
451,00 kr.
(360,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET IEEE802.3af PoE  Injector
PLANET IEEE802.3af PoE Injector
VØRUNUMMAR: POE-151-UK
457,00 kr.
(365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
VØRUNUMMAR: MGB-TSA
466,00 kr.
(372,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Gigabit IEEE802.3at High
PLANET Gigabit IEEE802.3at High
VØRUNUMMAR: POE-161S
Product: POE
473,00 kr.
(378,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET ELA-100 Ethernet Lightning Arrest
PLANET ELA-100 Ethernet Lightning Arrest
VØRUNUMMAR: ELA-100
Product: Miscellaneous
473,00 kr.
(378,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC LX Module (-40 to 75?C) - (Fjernlager - levering  2-4 døgn!!)
PLANET Mini GBIC LX Module (-40 to 75?C) - (Fjernlager - levering 2-4 døgn!!)
VØRUNUMMAR: MGB-TLX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
474,00 kr.
(379,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET PoE-151Powerover Ethernetinjector
PLANET PoE-151Powerover Ethernetinjector
VØRUNUMMAR: POE-151
Product: POE
474,00 kr.
(379,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET IEEE802.3at High Power PoE+
PLANET IEEE802.3at High Power PoE+
VØRUNUMMAR: POE-164-UK
479,00 kr.
(383,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET MFB-TF20, 100 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 100Base-FX,  Fiberoptisk
PLANET MFB-TF20, 100 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 100Base-FX, Fiberoptisk
VØRUNUMMAR: MFB-TF20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
484,00 kr.
(387,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
VØRUNUMMAR: MGB-TSB
487,00 kr.
(389,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET IEEE802.3at High Power PoE
PLANET IEEE802.3at High Power PoE
VØRUNUMMAR: POE-161-UK
487,00 kr.
(389,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET IEEE802.3at High Power PoE+
PLANET IEEE802.3at High Power PoE+
VØRUNUMMAR: POE-163-UK
487,00 kr.
(389,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SPLITTER POE IEEE 802.3AT GIGABIT HIGH CPNT
PLANET SPLITTER POE IEEE 802.3AT GIGABIT HIGH CPNT
VØRUNUMMAR: POE-162S
Product: POE
491,00 kr.
(392,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 17
 
Keyp
Les meira
PLANET 40G QSFP+ to 4 10G SFP+ 1M
PLANET 40G QSFP+ to 4 10G SFP+ 1M
VØRUNUMMAR: CB-QSFP4X10G-1M
Product: Direct Attach Cable
495,00 kr.
(396,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 3
 
Keyp
Les meira
PLANET 10G SFP+ Direct Attach Copper
PLANET 10G SFP+ Direct Attach Copper
VØRUNUMMAR: CB-DASFP-2M
Product: Direct Attach Cable
496,00 kr.
(396,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 4
 
Keyp
Les meira
PLANET HIGH POWER OVER ETH.INJECTOR (10/ 100MBPS MID-SPAN 30 WATTS)   IN CTLR
PLANET HIGH POWER OVER ETH.INJECTOR (10/ 100MBPS MID-SPAN 30 WATTS) IN CTLR
VØRUNUMMAR: POE-164
Product: Media converter
496,00 kr.
(396,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER -20KM 1310NM LC SINGLEMODE             IN WRLS
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER -20KM 1310NM LC SINGLEMODE IN WRLS
VØRUNUMMAR: MFB-F20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
505,00 kr.
(404,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
PLANET POE INJECTOR IEEE 802.3AF                     IN ACCS
PLANET POE INJECTOR IEEE 802.3AF IN ACCS
VØRUNUMMAR: POE-152
Product: POE
505,00 kr.
(404,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-Port Transceiv., Multim-2km
PLANET SFP-Port Transceiv., Multim-2km
VØRUNUMMAR: MFB-TFX
Product: Transceiver / GBIC / SFP
505,00 kr.
(404,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET IEEE 802.3AT GIGABIT HIGH POWER OVER ETHERNET INJEKTOR           IN ACCS
PLANET IEEE 802.3AT GIGABIT HIGH POWER OVER ETHERNET INJEKTOR IN ACCS
VØRUNUMMAR: POE-161
Product: POE
513,00 kr.
(410,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GEPON Splitter (1x8 PLC Splitt
PLANET GEPON Splitter (1x8 PLC Splitt
VØRUNUMMAR: EPL-SPT-8
Product: Miscellaneous
513,00 kr.
(410,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC WDM TX1310 Module
PLANET Mini GBIC WDM TX1310 Module
VØRUNUMMAR: MGB-TLA10
Product: Transceiver / GBIC / SFP
516,00 kr.
(412,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 1
 
Keyp
Les meira
PLANET GIGABIT HIGH POE INJECTOR (MID-SPAN)                       IN CTLR
PLANET GIGABIT HIGH POE INJECTOR (MID-SPAN) IN CTLR
VØRUNUMMAR: POE-163
Product: POE
524,00 kr.
(419,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 09.06.2020
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20 KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20 KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-TLA20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
549,00 kr.
(439,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 802.11N 300Mbps Wireless
PLANET 802.11N 300Mbps Wireless
VØRUNUMMAR: VDR-301N-UK
597,00 kr.
(477,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX
PLANET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX
VØRUNUMMAR: FT-802-UK
615,00 kr.
(492,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT 1000BASE-T MODULE RJ45 WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT 1000BASE-T MODULE RJ45 WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-GT
Product: Transceiver / GBIC / SFP
615,00 kr.
(492,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20 KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20 KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-TLB20
Product: Transceiver / GBIC / SFP
629,00 kr.
(503,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET PLANET10G SFP+FIBEROPTIC MODULE FIBER OPTICAL MODULE -300M ACCS
PLANET PLANET10G SFP+FIBEROPTIC MODULE FIBER OPTICAL MODULE -300M ACCS
VØRUNUMMAR: MTB-SR
Product: Transceiver / GBIC / SFP
629,00 kr.
(503,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Web Manageable 10/ 100Base-TX
PLANET Web Manageable 10/ 100Base-TX
VØRUNUMMAR: FT-905A-UK
633,00 kr.
(506,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX
PLANET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX
VØRUNUMMAR: FT-801-UK
633,00 kr.
(506,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET FT-802 Ethernet->Fiber Converter 10/100TX MBIT -> 100FX MBIT, SC stik
PLANET FT-802 Ethernet->Fiber Converter 10/100TX MBIT -> 100FX MBIT, SC stik
VØRUNUMMAR: FT-802
Product: Media converter
637,00 kr.
(509,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 6
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/ 100/ 1000Base-T to miniGBIC
PLANET 10/ 100/ 1000Base-T to miniGBIC
VØRUNUMMAR: GT-805A-UK
Product: Media converter
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 130W 54V AC-to-DC Desktop
PLANET 130W 54V AC-to-DC Desktop
VØRUNUMMAR: PWR-130-54
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GT-805A 10/ 100/ 1000Base
PLANET GT-805A 10/ 100/ 1000Base
VØRUNUMMAR: GT-805A
Product: Media converter
662,00 kr.
(529,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
PLANET Web Manageable 10/ 100Base-TX
PLANET Web Manageable 10/ 100Base-TX
VØRUNUMMAR: FT-905A
Product: Media converter
669,00 kr.
(535,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET FT-801 10/ 100Base-T/ 100
PLANET FT-801 10/ 100Base-T/ 100
VØRUNUMMAR: FT-801
Product: Media converter
669,00 kr.
(535,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/100TX - 100Base-FX (SC)
PLANET 10/100TX - 100Base-FX (SC)
VØRUNUMMAR: FT-802S15-UK
688,00 kr.
(550,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GT-802S 10/ 100/ 1000Base
PLANET GT-802S 10/ 100/ 1000Base
VØRUNUMMAR: GT-802S
Product: Media converter
709,00 kr.
(567,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 12
 
Keyp
Les meira
PLANET Single Port 10/ 100/ 1000Mbps
PLANET Single Port 10/ 100/ 1000Mbps
VØRUNUMMAR: POE-173-UK
720,00 kr.
(576,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET FT-802S15 10/ 100Base-T/
PLANET FT-802S15 10/ 100Base-T/
VØRUNUMMAR: FT-802S15
Product: Media converter
724,00 kr.
(579,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 15
 
Keyp
Les meira
PLANET Single Port 10/ 100/ 1000Mbps
PLANET Single Port 10/ 100/ 1000Mbps
VØRUNUMMAR: POE-172-UK
742,00 kr.
(593,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/100TX - 100Base-FX (WDM)
PLANET 10/100TX - 100Base-FX (WDM)
VØRUNUMMAR: FT-806B20-UK
757,00 kr.
(605,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 263 vørum 1 2 3 4 5 Næsta