Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her

Vent venligst...

Kampagner
Find blækpatroner
og tonere hér
Kingston memory
vælger
Find pæren til
din projektor
Kabelkonfigurator

Konfiguratorer

PLANET Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-60 af 754 produkter 1 2 3 4 5 ... 13 Næste
PLANET Rack Mount Kits in dark blue
PLANET Rack Mount Kits in dark blue
SKU: RKE-10A-C
137,00 kr.
(109,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET DIN-Rail Mounting Kit Silver
PLANET DIN-Rail Mounting Kit Silver
SKU: RKE-DIN-C
137,00 kr.
(109,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET WL-SMA-0.6 SMA->N Male kabel til ANT-OM8 & ANT-YG13
PLANET WL-SMA-0.6 SMA->N Male kabel til ANT-OM8 & ANT-YG13
SKU: WL-SMA-0.6
Type: Antenne  -  Konnektor 1: SMA  -  Konnektor 2: N
164,00 kr.
(131,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET DIN- Rail Mounting Kit
PLANET DIN- Rail Mounting Kit
SKU: RKE-DIN
Type: Rack / Tilbehør
167,00 kr.
(133,60 kr. ekskl. moms)
In stockPå fjernlager: 4
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET RKE-10A Rackmount kit 10" Switch
PLANET RKE-10A Rackmount kit 10" Switch
SKU: RKE-10A
Produkt: Diverse
178,00 kr.
(142,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Rack Mount Kits in dark blue
PLANET Rack Mount Kits in dark blue
SKU: RKE-10B-C
186,00 kr.
(148,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET UK Power Supply for GT-802S
PLANET UK Power Supply for GT-802S
SKU: 4151-005000-063
191,00 kr.
(152,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Low Profile Bracket ENW-9701
PLANET Low Profile Bracket ENW-9701
SKU: 4060-000484-000
Produkt: Diverse
193,00 kr.
(154,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 0.6 Meter N(male) to N(male)
PLANET 0.6 Meter N(male) to N(male)
SKU: WL-NM-0.6
Type: Antenne  -  Konnektor 1: N-Type  -  Konnektor 2: N-Type
218,00 kr.
(174,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 54V 0.74A switching adaptor
PLANET 54V 0.74A switching adaptor
SKU: W125624638
221,00 kr.
(176,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET UK plug for adaptor
PLANET UK plug for adaptor
SKU: W125624639
221,00 kr.
(176,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET EU Power Supply
PLANET EU Power Supply
SKU: 4151-005000-053
223,00 kr.
(178,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET RKE-10B Rackmount kit 19" Switch
PLANET RKE-10B Rackmount kit 19" Switch
SKU: RKE-10B
Produkt: Diverse
233,00 kr.
(186,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 2.4GHz 9dBI Omni Directional
PLANET 2.4GHz 9dBI Omni Directional
SKU: ANT-OM9
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Antenne
234,00 kr.
(187,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 0.6 Meter N-type to N-type
PLANET 0.6 Meter N-type to N-type
SKU: WL-N-0.6
243,00 kr.
(194,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 0.6Meter N-male (male pin)
PLANET 0.6Meter N-male (male pin)
SKU: WL-MF-0.6
243,00 kr.
(194,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
SKU: CB-M12D4MRJ-120
256,00 kr.
(204,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 1.8M USB KVM Cable w built-in
PLANET 1.8M USB KVM Cable w built-in
SKU: KVM-KC1-1.8
Type: Kabel  -  Værter: 0
264,00 kr.
(211,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
SKU: SW-504-PLANET-UK
272,00 kr.
(217,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 8-Pin A-Coding M12 male to
PLANET 8-Pin A-Coding M12 male to
SKU: CB-M12A8MRJ-200
280,00 kr.
(224,00 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 3.0M USB KVM Cable w built-in
PLANET 3.0M USB KVM Cable w built-in
SKU: KVM-KC1-3
Type: Kabel  -  Værter: 0
289,00 kr.
(231,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
PLANET 5-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
SKU: SW-504-PLANET
Produkt: Ethernet  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
308,00 kr.
(246,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 5.0M USB KVM Cable w built-in
PLANET 5.0M USB KVM Cable w built-in
SKU: KVM-KC1-5
Type: Kabel  -  Værter: 0
318,00 kr.
(254,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 8-Pin X-Coded M12 male to
PLANET 8-Pin X-Coded M12 male to
SKU: CB-M12X8MRJ-200
328,00 kr.
(262,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 8-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
PLANET 8-Port 10/ 100Base-TX Ethernet
SKU: SW-804-UK
328,00 kr.
(262,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Net Zub Kabeltester PLANET POE-TESTER
PLANET Net Zub Kabeltester PLANET POE-TESTER
SKU: POE-TESTER
Produkt: Diverse
333,00 kr.
(266,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Kabel R-SMA - N - 6 meter R-SMA Hun - N Han
PLANET Kabel R-SMA - N - 6 meter R-SMA Hun - N Han
SKU: WL-SMA-6
Type: Antenne
339,00 kr.
(271,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET USB2.0 Digital TV Receiver
PLANET USB2.0 Digital TV Receiver
SKU: DTR-100D
Type: TV-tuner
341,00 kr.
(272,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Net PCI-Express 1000Base-SX PLANET
PLANET Net PCI-Express 1000Base-SX PLANET
SKU: ENW-9701
Hastighed: 1Gbps  -  Media: Fiber  -  Tilslutning: PCI-E  -  Porte: 1
345,00 kr.
(276,00 kr. ekskl. moms)
In stockPå fjernlager: 9
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET SW-804 SOHO Switch 8 po
PLANET SW-804 SOHO Switch 8 po
SKU: SW-804
Produkt: Administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
348,00 kr.
(278,40 kr. ekskl. moms)
In stockPå fjernlager: 5
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 5-P 10/ 100Mbps Fast Ethernet
PLANET 5-P 10/ 100Mbps Fast Ethernet
SKU: FSD-503-UK
353,00 kr.
(282,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET MGB-SX MiniGBIC SX Modu
PLANET MGB-SX MiniGBIC SX Modu
SKU: MGB-SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
359,00 kr.
(287,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Portable 11n Wireless Router
PLANET Portable 11n Wireless Router
SKU: WNRT-300
Hastighed: 150Mbps  -  Type: Router
364,00 kr.
(291,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 8-P 10/ 100Mbps Fast Ethernet
PLANET 8-P 10/ 100Mbps Fast Ethernet
SKU: FSD-803-UK
377,00 kr.
(301,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
SKU: CB-M12D4MRJ-1000
377,00 kr.
(301,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET FSD-503 SOHO Switch 5 p
PLANET FSD-503 SOHO Switch 5 p
SKU: FSD-503
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 100Mbps
377,00 kr.
(301,60 kr. ekskl. moms)
In stockPå fjernlager: 1
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE 2 KM 1310NM LC MULTIMODE              IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE 2 KM 1310NM LC MULTIMODE IN WRLS
SKU: MGB-SX2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
386,00 kr.
(308,80 kr. ekskl. moms)
In stockPå fjernlager: 3
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
SKU: MGB-LA10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
386,00 kr.
(308,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET SFP-Port Transceiver-2km
PLANET SFP-Port Transceiver-2km
SKU: MFB-FX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
386,00 kr.
(308,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM
PLANET Mini-GBIC LX Module - 10km/550m GBIC LC SM/MM
SKU: MGB-LX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
386,00 kr.
(308,80 kr. ekskl. moms)
In stockPå fjernlager: 1
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET FSD-803 SOHO Switch 8 p
PLANET FSD-803 SOHO Switch 8 p
SKU: FSD-803
Produkt: Ethernet  -  Porte: 8  -  Hastighed: 100Mbps
391,00 kr.
(312,80 kr. ekskl. moms)
In stockPå fjernlager: 1
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 65W AC to DC Power Adapter
PLANET 65W AC to DC Power Adapter
SKU: PWR-65-56
Produkt: Strøm
408,00 kr.
(326,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Lightning Arrester (2.4 -
PLANET Lightning Arrester (2.4 -
SKU: WL-LTNA
Produkt: Antenntilbehør
408,00 kr.
(326,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-10KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
SKU: MGB-LB10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
412,00 kr.
(329,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
SKU: MGB-LA20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
412,00 kr.
(329,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Mini GBIC SX Module (-40 to 75øC), DDM - 550m
PLANET Mini GBIC SX Module (-40 to 75øC), DDM - 550m
SKU: MGB-TSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
421,00 kr.
(336,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 5-PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH 10/ 100/ 1000MBPS                  IN WRLS
PLANET 5-PORT GIGABIT ETHERNET SWITCH 10/ 100/ 1000MBPS IN WRLS
SKU: GSD-504
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
426,00 kr.
(340,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-20KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
SKU: MGB-LB20
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
430,00 kr.
(344,00 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
PLANET 4-Pin D-Coding M12 Male to
SKU: CB-M12D4MD4F-1000
442,00 kr.
(353,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 5-P 10/ 100/ 1000Mbps Gigabit
PLANET 5-P 10/ 100/ 1000Mbps Gigabit
SKU: GSD-503-UK
444,00 kr.
(355,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET GEPON ONU with 1-Port Gigabit
PLANET GEPON ONU with 1-Port Gigabit
SKU: EPN-110
Produkt: Diverse
451,00 kr.
(360,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Wall-Mount USB to Power Line
PLANET Wall-Mount USB to Power Line
SKU: PL-104U-EU
Hastighed: 14Mbps  -  Media: Elnettet  -  Tilslutning: Strøm / Ethernet  -  Porte: 1
451,00 kr.
(360,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET IEEE802.3af PoE  Injector
PLANET IEEE802.3af PoE Injector
SKU: POE-151-UK
457,00 kr.
(365,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET GSD-503 Switch 5 ports
PLANET GSD-503 Switch 5 ports
SKU: GSD-503
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
457,00 kr.
(365,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 2.4GHz 4.5dBi / 5GHz 7dBi
PLANET 2.4GHz 4.5dBi / 5GHz 7dBi
SKU: ANT-OM5D-KIT
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Antenne
466,00 kr.
(372,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
PLANET Mini GBIC Multi-mode WDM
SKU: MGB-TSA
466,00 kr.
(372,80 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET Gigabit IEEE802.3at High
PLANET Gigabit IEEE802.3at High
SKU: POE-161S
Produkt: POE
473,00 kr.
(378,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET ELA-100 Ethernet Lightning Arrest
PLANET ELA-100 Ethernet Lightning Arrest
SKU: ELA-100
Produkt: Diverse
473,00 kr.
(378,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET PoE-151Powerover Ethernetinjector
PLANET PoE-151Powerover Ethernetinjector
SKU: POE-151
Produkt: POE
474,00 kr.
(379,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
PLANET 24V, 75W Din-Rail Power Supply
PLANET 24V, 75W Din-Rail Power Supply
SKU: PWR-75-24
Type: Industriel
474,00 kr.
(379,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
Viser 1-60 af 754 produkter 1 2 3 4 5 ... 13 Næste