Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

PLANET Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 121-180 av 754 vørum Undanfarna 1 2 3 4 5 ... 13 Næsta
PLANET 10/ 100/ 1000Base-T to miniGBIC
PLANET 10/ 100/ 1000Base-T to miniGBIC
VØRUNUMMAR: GT-805A-UK
Product: Media converter
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 130W 54V AC-to-DC Desktop
PLANET 130W 54V AC-to-DC Desktop
VØRUNUMMAR: PWR-130-54
651,00 kr.
(520,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Environmental Sensor Box
PLANET Environmental Sensor Box
VØRUNUMMAR: IPM-ESB
656,00 kr.
(524,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 4-in-1 Multi-S ETSI-868.42MHz
PLANET 4-in-1 Multi-S ETSI-868.42MHz
VØRUNUMMAR: HZS-300E
656,00 kr.
(524,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 4-in-1 Multi-S FCC-908.42MHz
PLANET 4-in-1 Multi-S FCC-908.42MHz
VØRUNUMMAR: HZS-300A
656,00 kr.
(524,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET INDUSTRIAL POWERSUPPLY DIN RAIL 48V 120W 50-60HZ CPNT
PLANET INDUSTRIAL POWERSUPPLY DIN RAIL 48V 120W 50-60HZ CPNT
VØRUNUMMAR: PWR-120-48
Type: Industrial
660,00 kr.
(528,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 10
 
Keyp
Les meira
PLANET GSD-805 Switch 8 ports
PLANET GSD-805 Switch 8 ports
VØRUNUMMAR: GSD-805
Product: Ethernet  -  Ports: 8  -  Speed: 1Gbps
661,00 kr.
(528,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-40KM WDM TX:1310NM BIDI LC            IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-40KM WDM TX:1310NM BIDI LC IN WRLS
VØRUNUMMAR: MFB-TFA40
Product: Module  -  Ports: 0  -  Speed: 100Mbps
661,00 kr.
(528,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 802.11n Wireless VDSL2 Bridge/ Router
PLANET 802.11n Wireless VDSL2 Bridge/ Router
VØRUNUMMAR: VDR-301N
Speed: 300Mbps  -  Type: Router
661,00 kr.
(528,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GT-805A 10/ 100/ 1000Base
PLANET GT-805A 10/ 100/ 1000Base
VØRUNUMMAR: GT-805A
Product: Media converter
662,00 kr.
(529,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
 
Keyp
Les meira
PLANET FT-801 10/ 100Base-T/ 100
PLANET FT-801 10/ 100Base-T/ 100
VØRUNUMMAR: FT-801
Product: Media converter
669,00 kr.
(535,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Web Manageable 10/ 100Base-TX
PLANET Web Manageable 10/ 100Base-TX
VØRUNUMMAR: FT-905A
Product: Media converter
669,00 kr.
(535,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET AHD 1080p IR Dome Camera,
PLANET AHD 1080p IR Dome Camera,
VØRUNUMMAR: CAM-AHD425
Type: Camera
673,00 kr.
(538,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SIP Analogue Telephony Adapter
PLANET SIP Analogue Telephony Adapter
VØRUNUMMAR: VIP-156-UK
682,00 kr.
(545,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET AHD 1080p IR Bullet Camera,
PLANET AHD 1080p IR Bullet Camera,
VØRUNUMMAR: CAM-AHD325
Type: Camera
687,00 kr.
(549,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/100TX - 100Base-FX (SC)
PLANET 10/100TX - 100Base-FX (SC)
VØRUNUMMAR: FT-802S15-UK
688,00 kr.
(550,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET POWERLINE KIT PL-702-KIT-EU 500MB/S (2 PCS)
PLANET POWERLINE KIT PL-702-KIT-EU 500MB/S (2 PCS)
VØRUNUMMAR: PL-702-KIT-EU
Interface: Power / Ethernet  -  Media: Power line  -  Speed: 500Mbps  -  Ports: 1
688,00 kr.
(550,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GPON OLT SFP Transceiver
PLANET GPON OLT SFP Transceiver
VØRUNUMMAR: W125745020
698,00 kr.
(558,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 1200Mbps 802.11ac Dual Band
PLANET 1200Mbps 802.11ac Dual Band
VØRUNUMMAR: WRE-1200-US
Speed: 1,75Gbps  -  Type: Access point
701,00 kr.
(560,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 300Mbps 802.11n Ceiling-mount
PLANET 300Mbps 802.11n Ceiling-mount
VØRUNUMMAR: WNAP-C3220E
Speed: 300Mbps  -  Type: Access point
701,00 kr.
(560,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 2.4GHz 14dBi Flat Panel Dual
PLANET 2.4GHz 14dBi Flat Panel Dual
VØRUNUMMAR: ANT-FP14D
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
701,00 kr.
(560,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GT-802S 10/ 100/ 1000Base
PLANET GT-802S 10/ 100/ 1000Base
VØRUNUMMAR: GT-802S
Product: Media converter
709,00 kr.
(567,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 12
 
Keyp
Les meira
PLANET High Definition Color POE
PLANET High Definition Color POE
VØRUNUMMAR: VIP-1120PT
TYPE: Digital Phone
719,00 kr.
(575,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SIP ANALOG TELEPHONE ADAPTER ACCS
PLANET SIP ANALOG TELEPHONE ADAPTER ACCS
VØRUNUMMAR: VIP-156
TYPE: Accessories
719,00 kr.
(575,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Single Port 10/ 100/ 1000Mbps
PLANET Single Port 10/ 100/ 1000Mbps
VØRUNUMMAR: POE-173-UK
720,00 kr.
(576,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10G SFP+ Direct Attach Copper
PLANET 10G SFP+ Direct Attach Copper
VØRUNUMMAR: CB-DASFP-0.5M
720,00 kr.
(576,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET FT-802S15 10/ 100Base-T/
PLANET FT-802S15 10/ 100Base-T/
VØRUNUMMAR: FT-802S15
Product: Media converter
724,00 kr.
(579,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 15
 
Keyp
Les meira
PLANET 300W Plug-in Power Monitor
PLANET 300W Plug-in Power Monitor
VØRUNUMMAR: HZS-532E-DE
733,00 kr.
(586,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 300W Plug-in Power Monitor
PLANET 300W Plug-in Power Monitor
VØRUNUMMAR: HZS-531A-US
733,00 kr.
(586,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Single Port 10/ 100/ 1000Mbps
PLANET Single Port 10/ 100/ 1000Mbps
VØRUNUMMAR: POE-172-UK
742,00 kr.
(593,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 600Mbps HomePlug AV2 Bundle
PLANET 600Mbps HomePlug AV2 Bundle
VØRUNUMMAR: PL-802-KIT-EU
Interface: Power / Ethernet  -  Media: Power line  -  Speed: 600Mbps  -  Ports: 1
742,00 kr.
(593,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET FNSW-2401 24 Port 10/100 Switch 19", kan rackmonteres
PLANET FNSW-2401 24 Port 10/100 Switch 19", kan rackmonteres
VØRUNUMMAR: FNSW-2401
Product: Ethernet  -  Ports: 24  -  Speed: 100Mbps
744,00 kr.
(595,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 5GHz 14dBi Flat Panel Dual
PLANET 5GHz 14dBi Flat Panel Dual
VØRUNUMMAR: ANT-FP14AD
Speed: 0Mbps  -  Type: Antenna
755,00 kr.
(604,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-40KM WDM TX:1310NM BIDI LC            IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-40KM WDM TX:1310NM BIDI LC IN WRLS
VØRUNUMMAR: MFB-TFB40
Product: Module  -  Ports: 0  -  Speed: 100Mbps
755,00 kr.
(604,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET RS232/ RS-422/ RS485 to Ethernet
PLANET RS232/ RS-422/ RS485 to Ethernet
VØRUNUMMAR: ICS-100-UK
757,00 kr.
(605,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/100TX - 100Base-FX (WDM)
PLANET 10/100TX - 100Base-FX (WDM)
VØRUNUMMAR: FT-806B20-UK
757,00 kr.
(605,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET WEBSMART MEDIA CONVERTER 10/ 100/ 1000BASE-T TO SFP INC PSU IN ACCS
PLANET WEBSMART MEDIA CONVERTER 10/ 100/ 1000BASE-T TO SFP INC PSU IN ACCS
VØRUNUMMAR: GT-905A
Product: Media converter
764,00 kr.
(611,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 9
 
Keyp
Les meira
PLANET Multi-mode WDM Tx-1310,ÿ
PLANET Multi-mode WDM Tx-1310,ÿ
VØRUNUMMAR: MFB-TSA
767,00 kr.
(613,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET ULTRA POWER OVER ETH.INJECTOR 60-WATT                          IN CTLR
PLANET ULTRA POWER OVER ETH.INJECTOR 60-WATT IN CTLR
VØRUNUMMAR: POE-173
Product: POE
768,00 kr.
(614,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 11
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/ 100/ 1000Base-T to Mini-GBIC
PLANET 10/ 100/ 1000Base-T to Mini-GBIC
VØRUNUMMAR: GST-805A-UK
775,00 kr.
(620,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Konverter 10/100TX - 100FX SC SM Singlemode 100Mbit SC
PLANET Konverter 10/100TX - 100FX SC SM Singlemode 100Mbit SC
VØRUNUMMAR: FT-806A20
Product: Media converter
782,00 kr.
(625,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Single-Port 10/ 100/ 1000Mbps Ultra PoE Injaector (60
PLANET Single-Port 10/ 100/ 1000Mbps Ultra PoE Injaector (60
VØRUNUMMAR: POE-172
Product: POE
782,00 kr.
(625,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Multi-mode WDM Tx-1550,ÿ
PLANET Multi-mode WDM Tx-1550,ÿ
VØRUNUMMAR: MFB-TSB
786,00 kr.
(628,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 2-Port SIP ATA - 2xRJ45,
PLANET 2-Port SIP ATA - 2xRJ45,
VØRUNUMMAR: VIP-157S-UK
788,00 kr.
(630,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10G SFP+ Fiber Transceiver
PLANET 10G SFP+ Fiber Transceiver
VØRUNUMMAR: MTB-SR2
789,00 kr.
(631,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET POWER OVER GIGABIT ETH.EXTENDER . PERP
PLANET POWER OVER GIGABIT ETH.EXTENDER . PERP
VØRUNUMMAR: POE-E201
Product: POE
789,00 kr.
(631,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX
PLANET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX
VØRUNUMMAR: FST-802-UK
793,00 kr.
(634,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX
PLANET 10/ 100Base-TX to 100Base-FX
VØRUNUMMAR: FST-801-UK
793,00 kr.
(634,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-40KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-40KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LA40
Product: Module  -  Ports: 0  -  Speed: 1Gbps
795,00 kr.
(636,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET ICS-100 Serial to Ether
PLANET ICS-100 Serial to Ether
VØRUNUMMAR: ICS-100
Product: Media converter
804,00 kr.
(643,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET FT-806B20 10/ 100Base-T/
PLANET FT-806B20 10/ 100Base-T/
VØRUNUMMAR: FT-806B20
Product: Media converter
804,00 kr.
(643,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-40KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT MINI-GBIC MODULE-40KM WDM TX:1550NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
VØRUNUMMAR: MGB-LB40
Product: Module  -  Ports: 0  -  Speed: 1Gbps
810,00 kr.
(648,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Web/SNMP Man 10/ 100/ 1000Base-T
PLANET Web/SNMP Man 10/ 100/ 1000Base-T
VØRUNUMMAR: GT-905A-UK
811,00 kr.
(648,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET Mini GBIC TP Module -100m
PLANET Mini GBIC TP Module -100m
VØRUNUMMAR: MGB-TGT
819,00 kr.
(655,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET SINGLE-PORT ULTRA POE INJECTOR 10/ 100/ 1000MBPS                  IN CTLR
PLANET SINGLE-PORT ULTRA POE INJECTOR 10/ 100/ 1000MBPS IN CTLR
VØRUNUMMAR: POE-171
Product: POE
822,00 kr.
(657,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET GPON OLT SFP Transceiver
PLANET GPON OLT SFP Transceiver
VØRUNUMMAR: W125745021
822,00 kr.
(657,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET H.265 1080p Smart IR Dome IP
PLANET H.265 1080p Smart IR Dome IP
VØRUNUMMAR: W125745025
822,00 kr.
(657,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 10/ 100/ 1000Base-T to Mini-GBIC
PLANET 10/ 100/ 1000Base-T to Mini-GBIC
VØRUNUMMAR: GST-805A
Product: Media converter
822,00 kr.
(657,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET 802.3af PoE SIP Analogue
PLANET 802.3af PoE SIP Analogue
VØRUNUMMAR: VIP-156PE-UK
824,00 kr.
(659,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
PLANET RS232/ RS-422/ RS485 t 100Bas-FX
PLANET RS232/ RS-422/ RS485 t 100Bas-FX
VØRUNUMMAR: ICS-105A-UK
830,00 kr.
(664,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu
 
Keyp
Les meira
Vísir 121-180 av 754 vørum Undanfarna 1 2 3 4 5 ... 13 Næsta