Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur
Forsíðan / Net /

Net Tilhoyr

PROMISE 8G FIBRE CHANNEL SFP LC MULTI MODE                       IN ACCS (F29000020000188)

PROMISE 8G FIBRE CHANNEL SFP LC MULTI MODE IN ACCS (F29000020000188)


VØRUNUMMAR: F29000020000188
Product: Transceiver / GBIC / SFP
3.320,00 kr.
Nøgd: 
 
Keyp
(2.656,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluVæntað á goymslu: 23.12.2019
Nærri lýsingar

Præstation

SFP modtagertypeFiberoptisk
Maksimal dataoverførselshastighed8500 Mbit/s
Grænseflade typeSFP+
Multitilstand fiber (MMF) understøttet
Fiber optisk strømstikLC
Bølgelængde850 nm
Auto MDI/MDI-X

Funktioner

Hot-plug understøttet
GodkendelseMSA

Driftsbetingelser

Driftstemperatur (T-T)0 - 70 °C
Lagringstemperatur (T-T)-40 - 85 °C
Relativ luftfugtighed (H-H)10 - 80%
Lagring, relativ fugtighedsgrænse (H-H)10 - 85%

Vægt & størrelser

Bredde13,4 mm
Dybde56,5 mm
Højde8,5 mm
Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.