Vent venligst...

Varen er tilføjet indkøbskurven.Se indkøbskurv her

Vent venligst...

Kampagner
Find blækpatroner
og tonere hér
Kingston memory
vælger
Find pæren til
din projektor
Kabelkonfigurator

Konfiguratorer

QLOGIC Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter 
Viser 1-6 af 6 produkter
QLOGIC QLE220 Host Bus Adapter
QLOGIC QLE220 Host Bus Adapter
SKU: QLE220
Porte/kontakter: Fiber  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
994,00 kr.
(795,20 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
QLOGIC 16GB SFP 850NM TRANSCEIVER
QLOGIC 16GB SFP 850NM TRANSCEIVER
SKU: W125742170
3.642,00 kr.
(2.913,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
QLOGIC Adapter for PowerEdge R740 - 1
QLOGIC Adapter for PowerEdge R740 - 1
SKU: W125601026
6.270,00 kr.
(5.016,00 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
QLOGIC 8Gb Single Port FC HBA, x4 PCIe, LC multi-mode optic
QLOGIC 8Gb Single Port FC HBA, x4 PCIe, LC multi-mode optic
SKU: QLE2560-CK
Porte/kontakter: Fiber  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
9.963,00 kr.
(7.970,40 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
QLOGIC 16Gb Single Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, SR LC multi-mode optic
QLOGIC 16Gb Single Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, SR LC multi-mode optic
SKU: QLE2670-CK
Porte/kontakter: Fiber  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Nej
12.137,00 kr.
(9.709,60 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
QLOGIC 16Gb Dual Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, SR LC multi-mode optic
QLOGIC 16Gb Dual Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, SR LC multi-mode optic
SKU: QLE2672-CK
Porte/kontakter: Fiber  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCIe  -  Interne porte: Ja  -  RAID: Nej
14.345,00 kr.
(11.476,00 kr. ekskl. moms)
Out of stockIkke på lager
 
Køb
Vis specifikationer
Viser 1-6 af 6 produkter