Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here

Please wait...

Kampagner
Finn
blekk/tónara
Finn
Kingston-RAM
Finn
peru til sjónvørpu
Kaðalkonfiguratorur

Vøru Leiðvísari

 

SILVERNET Vørulisti

Leitið í valda framleiðara : 
Leita
Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 94 vørum 1 2 Næsta
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
VØRUNUMMAR: SIL DLC 10M
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-12  -  Color: Black
437,00 kr.
(349,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
VØRUNUMMAR: SIL-10G-DATAC-0.5-C
Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+  -  Color: Black
524,00 kr.
(419,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
VØRUNUMMAR: SIL-10G-DATAC-01-C
Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+  -  Color: Black
546,00 kr.
(436,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
VØRUNUMMAR: SIL DLC 20M
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45  -  Color: Black
571,00 kr.
(456,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Pack of 10 x M22 cable glandFi
SILVERNET Pack of 10 x M22 cable glandFi
VØRUNUMMAR: SIL M22 B10/W10
571,00 kr.
(456,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET TILT & SWIVEL 3 AXIS
SILVERNET TILT & SWIVEL 3 AXIS
VØRUNUMMAR: SIL MNT 3
684,00 kr.
(547,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Desktop PSU, Output voltage:
SILVERNET Desktop PSU, Output voltage:
VØRUNUMMAR: SIL 52 PSU SW4
684,00 kr.
(547,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 10km
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 10km
VØRUNUMMAR: SIL-SFP0-01-25-X131-10XD
848,00 kr.
(678,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 40km
SILVERNET 1G Singlemode 1310nm SFP, 40km
VØRUNUMMAR: SIL-SFP0-01-25-X131-40XD
922,00 kr.
(737,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET LMR 400 Cable 1M with Ntype
SILVERNET LMR 400 Cable 1M with Ntype
VØRUNUMMAR: SIL 4CAB 1M X2
922,00 kr.
(737,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
VØRUNUMMAR: SIL DLC 50M
Connector 1: N  -  Connector 2: N  -  Color: Black
1.110,00 kr.
(888,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
VØRUNUMMAR: SIL 4CAB 2M X2
1.179,00 kr.
(943,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10G Multimode 1310nm SFP+, 2km
SILVERNET 10G Multimode 1310nm SFP+, 2km
VØRUNUMMAR: SIL-SFPX-08-10-X131-02XD
1.200,00 kr.
(960,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10G Singlemode 1310nm SFP+,
SILVERNET 10G Singlemode 1310nm SFP+,
VØRUNUMMAR: SIL-SFPX-08-10-X131-10XD
1.284,00 kr.
(1.027,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10/ 100/ 1000M POE,SFP slot,Excl
SILVERNET 10/ 100/ 1000M POE,SFP slot,Excl
VØRUNUMMAR: SIL3100P-SFP
1.456,00 kr.
(1.164,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 60W 48V 1.25A Industrial
SILVERNET 60W 48V 1.25A Industrial
VØRUNUMMAR: SIL MDR-60-48 (48V 1.25A)
1.463,00 kr.
(1.170,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
VØRUNUMMAR: SIL-ECHO-ST
1.508,00 kr.
(1.206,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
SILVERNET 10G Direct Attach Cable,
VØRUNUMMAR: SIL-10G-DATAC-10-C
Connector 1: SFP  -  Connector 2: SFP  -  Color: Black
1.639,00 kr.
(1.311,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
VØRUNUMMAR: SIL 4CAB 4M X2
1.707,00 kr.
(1.365,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
SILVERNET DOWNLINK OUTDOOR SHIELDED
VØRUNUMMAR: SIL DLC 90M
Connector 1: N  -  Connector 2: N  -  Color: Black
1.735,00 kr.
(1.388,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 120W 48V 2.5A Industrial
SILVERNET 120W 48V 2.5A Industrial
VØRUNUMMAR: SIL DR-120-48 (48V 2.5A)
1.745,00 kr.
(1.396,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 2.3-2.7Ghz OUTDOOR OMNI
SILVERNET 2.3-2.7Ghz OUTDOOR OMNI
VØRUNUMMAR: SIL OAN 2412
1.876,00 kr.
(1.500,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
VØRUNUMMAR: SIL3204P-SFP
1.885,00 kr.
(1.508,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
VØRUNUMMAR: SIL SAN 2416-90
2.054,00 kr.
(1.643,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
VØRUNUMMAR: SIL SAN 5818-90
2.054,00 kr.
(1.643,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 240W 48V 5A Industrial Din
SILVERNET 240W 48V 5A Industrial Din
VØRUNUMMAR: SIL NDR-240-48 (48V 5A)
2.082,00 kr.
(1.665,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
VØRUNUMMAR: SIL GAN 5824
2.094,00 kr.
(1.675,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
VØRUNUMMAR: SIL3204P-SFP INC
2.182,00 kr.
(1.745,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
VØRUNUMMAR: SIL-WCAP-AC
2.350,00 kr.
(1.880,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi standard 802.11ac/ n/ a/ g/
VØRUNUMMAR: SIL-WCAP-AC-W
2.350,00 kr.
(1.880,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
VØRUNUMMAR: SIL GAN 5829
2.802,00 kr.
(2.241,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
SILVERNET ANTENNA CABLE - A PAIR
VØRUNUMMAR: SIL 4CAB 8M X2
2.949,00 kr.
(2.359,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
VØRUNUMMAR: SIL-ECHO-BS
2.980,00 kr.
(2.384,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
VØRUNUMMAR: SIL DAN 5829
2.980,00 kr.
(2.384,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
VØRUNUMMAR: SIL SAN 5819-120
3.199,00 kr.
(2.559,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 2.3-2.7Ghz MULTIPOINT
VØRUNUMMAR: SIL SAN 2417-90
3.199,00 kr.
(2.559,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
SILVERNET 4.9-6.0Ghz MULTIPOINT
VØRUNUMMAR: SIL SAN 5820-90
3.199,00 kr.
(2.559,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 2.3 - 2.7GHz Sector Antenna
SILVERNET 2.3 - 2.7GHz Sector Antenna
VØRUNUMMAR: SIL SAN 2415-120
3.199,00 kr.
(2.559,20 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz OUTDOOR OMNI
SILVERNET 4.9-6.0Ghz OUTDOOR OMNI
VØRUNUMMAR: SIL OAN 5812
3.336,00 kr.
(2.668,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX8GE, two SFP
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX8GE, two SFP
VØRUNUMMAR: SIL3208P-SFP
3.405,00 kr.
(2.724,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Wi-Fi Standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi Standard 802.11ac/ n/ a/ g/
VØRUNUMMAR: SIL-WCAP-PRO
4.107,00 kr.
(3.285,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
VØRUNUMMAR: SIL DAN 5832
4.260,00 kr.
(3.408,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 95Mbps up to 1km single radio.
SILVERNET 95Mbps up to 1km single radio.
VØRUNUMMAR: SIL PICO 95
Speed: 1,3Gbps
4.336,00 kr.
(3.468,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET MULTIPOINT CLIENT REMOTE
SILVERNET MULTIPOINT CLIENT REMOTE
VØRUNUMMAR: SIL MICRO 95
Speed: 1,3Gbps
5.271,00 kr.
(4.216,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
SILVERNET 4.9-6.0Ghz SMART BEAM
VØRUNUMMAR: SIL DAN 5834
5.825,00 kr.
(4.660,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX4GE POE,two
VØRUNUMMAR: SIL3204MP-SFP
6.317,00 kr.
(5.053,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX8GE POE,two
SILVERNET 10/ 100/ 1000M 2GX8GE POE,two
VØRUNUMMAR: SIL3208MP-SFP
7.245,00 kr.
(5.796,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 240Mbps up to 2km complete
SILVERNET 240Mbps up to 2km complete
VØRUNUMMAR: SIL MICRO 240
Speed: 300Mbps
7.482,00 kr.
(5.985,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET POINT TO POINT RADIO
SILVERNET POINT TO POINT RADIO
VØRUNUMMAR: SIL PICO 95-PCP
Speed: 300Mbps
7.535,00 kr.
(6.028,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Wi-Fi Standard 802.11ac/ n/ a/ g/
SILVERNET Wi-Fi Standard 802.11ac/ n/ a/ g/
VØRUNUMMAR: SIL-WCAP-EXT
8.857,00 kr.
(7.085,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Operates on 2.4 & 5GHz with
SILVERNET Operates on 2.4 & 5GHz with
VØRUNUMMAR: SIL-WCAP-OS
8.857,00 kr.
(7.085,60 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET 95Mbps up to 2km complete
SILVERNET 95Mbps up to 2km complete
VØRUNUMMAR: SIL MICRO 95-PCP
Speed: 1,3Gbps
9.395,00 kr.
(7.516,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Site Survey (Excludes Expenses
SILVERNET Site Survey (Excludes Expenses
VØRUNUMMAR: SIL SS 200
9.433,00 kr.
(7.546,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Onsite Commissioning of an
SILVERNET Onsite Commissioning of an
VØRUNUMMAR: SIL COM 100
9.433,00 kr.
(7.546,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Onsite Wireless Network Traini
SILVERNET Onsite Wireless Network Traini
VØRUNUMMAR: SIL TR 100
9.433,00 kr.
(7.546,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Network Consultancy (Excludes
SILVERNET Network Consultancy (Excludes
VØRUNUMMAR: SIL NC 100
9.433,00 kr.
(7.546,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET MULTIPOINT CLIENT REMOTE
SILVERNET MULTIPOINT CLIENT REMOTE
VØRUNUMMAR: SIL LITE 95
Speed: 1,3Gbps
10.326,00 kr.
(8.260,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
VØRUNUMMAR: SIL AP1200-360
10.400,00 kr.
(8.320,00 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
SILVERNET Compliant with 5GHz 802.11n/ a,
VØRUNUMMAR: SIL-ECHO-M5
10.511,00 kr.
(8.408,80 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
SILVERNET Outdoor Dual radio Access
VØRUNUMMAR: SIL AP1200-90
11.293,00 kr.
(9.034,40 kr. mvg. ikki íroknað)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 20.02.2021
 
Keyp
Les meira
Vísir 1-60 av 94 vørum 1 2 Næsta